Gość: Asia IP: *.magma-net.pl 30.12.03, 22:06 Jedzie ktos moze do tego hotelu na przelomie stycznia i lutego??:)i co mozecie powiedziec ciekawego o tej miejscowosci?? pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
penelopa.pitstop Re: El-Gouna-Ocean View 31.12.03, 11:56 Witam, El Gouna jest to bardzo sympatyczna, turystyczna miejscoscia. Sa w niej tylko hotele i wille no i oczywiscie punkty uslugowe dla turystow. Ma bardzo sprawna komunikacje miejska miedzy hotelami i tzw "downtown". Ze swojej strony moge serdecznie polecac. Cisza, spokoj, zadnego magabywania na zakupy itp. Zapewne jest troche drozej niz w Hurghadzie (nie bylam tam ale wnioskuje po postach na forum). Miasteczko polozone jest na lagunach. Proponuje zajrzec na www.elgouna.com/ Hotel Ocean View polozony jest w nowym porcie Abu Tig Marina. Sa tam zacumowane same duze jachty, jest mnostwo restauracji no i niska przyjemna zabudowa. Tu jest zdjecie samego hotelu z daleka: community.webshots.com/photo/13115703/103454772oGRuFB A tu sa zdjecia z EL Gouna. community.webshots.com/album/13115703VIANNKjCPn Penelopa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Farid Re: El-Gouna-Ocean View IP: 62.241.150.* 03.01.04, 16:55 polecam ten hotel. zostal otwarty jakies 8 miesiecy temu. mieszkam i pracuje w el gounie i moge zapewnic wszystkich, ze napewno nie pozaluja przyjazdu. tu naprawde mozna odpoczac. w szczegulnosci abu tig marina jest przepieknym miejscem. moge jedynie dodac: do zobaczenia w el gounie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: El-Gouna-Ocean View IP: *.magma-net.pl 04.01.04, 20:35 No to Wielkie dzieki:) a mozesz powiedziec gdzie warto isc w El Gounie??jakies knajpki itp??:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obieżyświat Re: El-Gouna-Ocean View IP: *.chello.pl 04.01.04, 20:54 Możesz sie udać do knajpki B'52 w Abu Tag Marina, która jest prowadzona przez Polaka :-)Miła atmosfera, bardzo dobre jedzenie i no i wyśmienite drinki. Poza tym El Gouna jest tak mała, że w 2-3 wieczory na pewno znajdziesz wiele różnych, ciekawych knajpek. Sam hotel Ocean View jest na prawdę SUPER! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olesia Re: El-Gouna-Ocean View IP: *.katowice.msk.pl / 80.51.105.* 04.01.04, 21:34 a czy ma basen z podgrzewana woda?.To głupie pytanie, ale styczeń/luty to zima w Egipcie i bez podgrzania wody z basenów nie można korzystać.Sam hotel prezentuje sie bardzo ładnie,miejscowośc jest tez urocza.Byłam we wrześniu ale w Sheratonie.Teraz chciałabym zrobić prezent urodzinowy córce i odwiedzic Egipt w lutym.Ona uwielbia pływać stąd to zainteresowanie basenem.Dzięki z góry za odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: El-Gouna-Ocean View IP: *.magma-net.pl 05.01.04, 16:49 Hmm...W katalogu ani na zadnej stronce nie bylo nic wspomniane o podgrzewanej wodzie...wiec sadze ze nie ma...:( Odpowiedz Link Zgłoś