Gość: R.
IP: 79.162.81.*
14.01.12, 09:18
"Debil" w tłumaczeniu z języka hiszpańskiego na polski oznacza "słaby". Może zatem, to nie obraza łodzian, a zwyczajny wynik niedokończonej ankiety? Warto by zapytać jej autora zanim oskarży się go robienie z mieszkańców naszego miasta debili... Bo będzie wstyd..