Dodaj do ulubionych

Pawelec Oszust

IP: 192.168.1.4, 195.116.49.* 21.03.01, 21:41
jest ich 2 w polskiej lidza bo trzeba dodac turka ze szczecina ,obaj kreca ale
tamten ma kase. widzew niech spadnie uwolni sie od klamcy pawelca i mam
nadzieje po roku powroci. andrzeja wszyscy maja dosc, kreci ze widzewiacy maja
ladne fury i nie rozumie dlaczego placza.tylko niech sie zastanowi ile trwa ich
kariera. nikt pawelca juz nie chce, ma chonor to niech odda karty i odejdzie z
widzewa.my sobie poradzimy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka