Gość: Leopold IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.04, 17:03 Mój Kogut ma 21 cm w pełnym wzwodzie i 2o cm w obwodzie...a Twój? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: J.S. Nie to forum IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 25.12.04, 18:13 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=520 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał M. Re: Kogut :) IP: 80.51.227.* 25.12.04, 20:21 21 centrymetrów to długość fali odpowiadająca skokowej zmianie orientacji momentów magnetycznych protonu i elektronu w atomie wodoru. To fala bardzo ważna dla astrofizyki. www.jca.umbc.edu/~george/html/courses/atomic/h_21cmline.shtml Rozumiem, że Twój mózg zbudowany jest tylko z wodoru i stąd takie głupie wątki :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dawn Re: Kogut :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 19:37 Stary, nie martw się. Miałem podobny problem. Odpowiednie ćwiczenia i dieta doprowadzą do męskich standardów nawet taką pasztetową. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cycasty.14 Re: Kogut :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 19:41 To idź się leczyć :) ------- Show must go on! Odpowiedz Link Zgłoś