IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.04, 17:03
Mój Kogut ma 21 cm w pełnym wzwodzie i 2o cm w obwodzie...a Twój?
Obserwuj wątek
    • Gość: J.S. Nie to forum IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 25.12.04, 18:13
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=520
    • pawel-strzalka forum o kurach - kto pamięta link??? <nołtext> 25.12.04, 18:46

      • keridwen a prosze 25.12.04, 20:15
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24328
    • Gość: Michał M. Re: Kogut :) IP: 80.51.227.* 25.12.04, 20:21
      21 centrymetrów to długość fali odpowiadająca skokowej zmianie orientacji
      momentów magnetycznych protonu i elektronu w atomie wodoru. To fala bardzo
      ważna dla astrofizyki.

      www.jca.umbc.edu/~george/html/courses/atomic/h_21cmline.shtml
      Rozumiem, że Twój mózg zbudowany jest tylko z wodoru i stąd takie głupie
      wątki :-)
    • Gość: Dawn Re: Kogut :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 19:37
      Stary, nie martw się. Miałem podobny problem. Odpowiednie ćwiczenia i dieta
      doprowadzą do męskich standardów nawet taką pasztetową.
    • Gość: cycasty.14 Re: Kogut :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 19:41
      To idź się leczyć :)


      -------
      Show must go on!
    • Gość: Bart Jestem tu sam. IP: 217.153.156.* 27.12.04, 20:30
    • gaz.musztardowy A mój kogut ... 27.12.04, 20:32
      ... pieje codziennie rano.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka