forumowy_podgladacz 12.09.06, 10:44 szybkieczy wolne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
diogenespies Zdjecia forumowiczek poprosze. 12.09.06, 10:48 Czytac mi sie nie chce co jest w linku ale zdjecia by sie przydaly. Odpowiedz Link Zgłoś
forumowy_podgladacz Re: Zdjecia forumowiczek poprosze. 12.09.06, 10:52 diogenespies napisał: > Czytac mi sie nie chce co jest w linku ale zdjecia by sie przydaly. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,60153,3610234.html?i=0 Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Ja panią Tatianę Okupnik admiruję 12.09.06, 11:16 ale wolę ją z jej manierą śpiewaczą. Jest seksowna, jest dynamiczna, ma poczucie humoru, jest bystra, zadowolona z siebie. Czego chcieć więcej? Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: Ja panią Tatianę Okupnik admiruję 12.09.06, 11:28 aaa202 napisała: > Czego chcieć więcej? żryć. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Ciekawe, ile bym zabuliła za wysłanie 12.09.06, 10:54 swojego tyłka DHLem. No ale DHL kradnie okazy... Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: Ciekawe, ile bym zabuliła za wysłanie 12.09.06, 10:56 Jest to pewne rozwiazanie dla tych, ktore narzekaja na nadmiar. Wyslac czesc i niechaj kradna. Dzierżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Przyslij 12.09.06, 10:59 bedzie milo podziwiac i sie podpisac na pamiatke Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: Jeśli wyślę tyłek 12.09.06, 11:04 to tez fajno miec takie dlugie nogi. Porobilbym zdjecia:-) Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: pupcie forumowiczek 12.09.06, 11:02 a to teraz na forum będzie dodatkowa identyfikacja po odwłokach? Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Wybory miss forumowego tylka 12.09.06, 11:05 kryteria trzeba napisac oceniania! Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Zgadzam się na wybory 12.09.06, 11:06 ale tyłki powinny być żeńskie i męskie. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Powiem szczerze: 12.09.06, 11:14 meskie tylki to nienajlepszy pomysl. Co za duzo to niezdrowo. Dzierż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: A damski owłosiony? 12.09.06, 11:27 Tylki maja byc gladkie, co innego wlochate! Tamski owlosiony to juz turpizm i chetnie taki pofotografuje. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 A ja jeszcze szczerzej 12.09.06, 11:18 To, co chłopy myślą o chłopskich tyłkach, dawno należało wysłać DHLem. Domagam się pośladkowej równości. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Zasadniczo 12.09.06, 11:25 rownosc posladkowa jest nam zagwarantowana przez samego Panbócka. Lewa i prawa to jak pasywa aktywa, jacek i palcek, premier prezydent albo inne dwie krople wody przecie. Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gikona Re: Zasadniczo 12.09.06, 11:28 pośladkowa równość i owszem ale pupy na zdjęciach są dwuwymiarowe i jakoś mało w tym wszystkim głębi by było... Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: Zasadniczo 12.09.06, 11:29 to wiecej przyslony i glebia bedzie! Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: Zasadniczo 12.09.06, 11:30 dziad_borowy napisał: > jacek i palcek palcek?! ależ Dziadzie, co Dziad! :] Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Zasadniczo, jeśli mam oglądać, 12.09.06, 11:30 to z taką samą satysfakcją obserwuję ciała męskie i żeńskie. Podobnie jak identyczne mam doznania w sprawie prezydenta i premiera, Kwicoła i Pyzdry, Krakowiaków i Górali. Jednak od "winien" wolę "ma". Dzierż, dzierż. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: meskie nie sa apetyczne 12.09.06, 11:42 zalezy jakie.. jak takie plaskie, niejędrne i opadające to i u kobiety apetyczne nie są... a mi wsyztsko jedno czyje posladki, ważne, zeby ładne były.. rubensowskie albo davidowe... Odpowiedz Link Zgłoś
aatramm Re: meskie nie sa apetyczne 12.09.06, 11:44 nieśmiałao wtrącę, że męskie pupy są bardzo apetyczne. Kragła, wystajaca, wąska pupa w obcisłych jeansach + lekko krzywe nogi to jest niezwykle przyjemny widok. Twarym, drobnym męskim pupom mówię stanowcze TAK! Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: ja tam mogę pupę pokazać. 12.09.06, 11:44 ja nie chce jej ogladac. Tylko damskie! Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Brajcie, proszę, nie pokazuj!!! 12.09.06, 11:46 Bo sie wytworzy niedobry precedens. Tylko nie bierz tego, prosze, osobiscie do swego tylka. Dzierżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Młody byłem, głupi 12.09.06, 11:58 Teraz bym sie juz nie sprzedal. Tak tanio:-) Dzierżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: Młody byłem, głupi 12.09.06, 11:59 zaraz znajde link do filmu, ciekawe jak beda odbierali Twoj tylek i .... boczek:-) Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Przeca tu jeno boczek 12.09.06, 12:12 gdziezbym smial tylek pokazywac:-) tinyurl.com/z9ar7 Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
brite arrrrg 12.09.06, 12:17 ostrzegaj, niektórzy siedzą w pracy! Proponuję każdego posta z niebezpiecznym linkiem oznaczać [NOWP], Niebezpiecznie Oglądać W Pracy. Poza tym, zaraz ten wątek szlag trafi. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Lecz z drugiej strony 12.09.06, 12:19 nic co ludzkie nie powinno być na obce także w pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Ależ Brajcie 12.09.06, 12:24 monitor trza inaczej ustawic. Next razem bede ostrzegal, ze boczek dziadowy. Dzierżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
brite no, to teraz 12.09.06, 12:13 chyba jestem już tak cool jak Tatanka Okrutnik. I to bez pomocy Murzynów! (Za to z jednym Arabem w tle). Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Pytanie mam 12.09.06, 12:16 czy ta skala z tylu pokazuje fige z makiem? Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 12:20 powiedz, ile tam było stopni ciepła? Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 13:33 > powiedz, ile tam było stopni ciepła? A jak to w lutym, pewnie z piętnaście. Podczas jazdy odkrytym jeepem troszkę wiało. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Re: Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 13:35 I taki "goły" chodziłeś? przy piętnastu? fiuuufiuuuu! Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 13:48 W słońcu było gorąco. Dalej na pustyni było już chłodniej: www.brite.madebymonkeys.net/?page=foto&gal=Jordania&id=170 Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Obejrzę kiedyś wszystkie 12.09.06, 14:04 na razie doszłam do Brite'a w krawacie:) Muszę sobie dawkować emocje. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Obejrzę kiedyś wszystkie 12.09.06, 14:06 Noo, to że musiałem założyć krawat też było dla mnie mocno emocjonujące. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:34 przeciez panowie też takowe maja.. zwłąszcza w wieku niemowlęcym.. ;-)) a Tatianka nie podobała mi się, nie podoba i zapewne podobać sie nie bedzie. Niestety zamanierowala sobie kiedys głos, przyzwyczaiła odbiorcow do zabiego głosu i teraz, chcąc spiewać normalnie, musi szukać nowych słuchaczy... Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:38 tylkiem szuka nowych fanow? Tylko damskie tylki na forum! Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:41 tyłki tyłkami, a boczki - boczkami ;]]] Odpowiedz Link Zgłoś
evonka Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:43 boczek? huannie: boczek! co ty an to? Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:44 uważam, że boczek to złoty środek pomiedzy tyłkiem, a przodkiem! :D Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:45 byle byl to damski boczek Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:47 nieśmiało wspomnę, że także do szyny czuję pociąg ;> Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Uprzedzając 12.09.06, 11:47 Brajcie, Twemu boczku rowniez dziekujemy:-) Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: no to jeszcze... 12.09.06, 11:59 a czy przodkowie po wyjściu z podziemia stają się antenatami? Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: no to jeszcze... 12.09.06, 12:00 A czy potomkowie po zejściu pod ziemię stają się zstępnymi? Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Czemu Brajt nie może? Czemu Brajtu zakazano? 12.09.06, 12:02 i to przedstawiciele własnej płci mu szlaban na boczek kładą. Brajt, nie daj się! Ja chętnie. Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies link do tylka Borowego 12.09.06, 12:07 www.zbiornik.polisz-kicz.pl/entry.php Odpowiedz Link Zgłoś
forumowy_podgladacz Re: link do tylka Borowego 12.09.06, 12:34 Borowy to ten z porem w ustach? Odpowiedz Link Zgłoś
forumowy_podgladacz Re: moze tez:-) 12.09.06, 12:45 klik na play sample movie i macie szybki tyłeczek:) Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies oj..... 12.09.06, 12:48 Ta z czerwonymi wlosami to forumowiczka???? Odpowiedz Link Zgłoś
forumowy_podgladacz Re: oj..... 12.09.06, 12:52 diogenespies napisał: > Ta z czerwonymi wlosami to forumowiczka???? niektóre tęsknią za lewicą Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Taki trynd 12.09.06, 12:59 kobieta.gazeta.pl/kobieta/5,56374,3584047.html?i=0 w ogóle przyglądać się cudzemu seksowi to tak, jak przyglądać się, jak ktoś je wspaniałe danie i musieć poprzestać na łykaniu śliny. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatel_piszczyk Re: Taki trynd 12.09.06, 13:12 aaa202 napisała: > w ogóle przyglądać się cudzemu seksowi to tak, jak przyglądać się, jak ktoś je > wspaniałe danie i musieć poprzestać na łykaniu śliny. czasami trzeba sobie "odświeżyć krew", bo monogamia zabija udany seks. jedni wybierają "rogi", drudzy monitor...:D forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15128&w=34527593&a=34569984 Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Czyli oglądanie uważasz za seks? Hłe hłe hłe 12.09.06, 13:15 Do tego udany;-) A krew najlepiej odświeża transfuzja. Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy albo albo 12.09.06, 13:19 albo jak klasa katolickiego liceum dla dziewczat. Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Z głośniczków słowicze trele 12.09.06, 13:23 i jest extra:-) Dzierżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: E tam, liceum. Gimnazjum! 12.09.06, 13:24 w seminarium duchownym? Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy nie nie 12.09.06, 12:41 przed kreceniem kazali sciagnac pory. Dzierżżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: pupcie forumowiczek 12.09.06, 14:43 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=48462440&a=48469853 Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: Ke? 12.09.06, 15:04 ale kolor wlosow byl fajny, zrobie sobie takie! Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Właśnie mi powiedziano, że pupka nie miała 12.09.06, 16:18 być szybka. Tekst pono brzmi (...) shake my pupka for you. No cóż, było już "kochamy siebie w wannie, a rozstajemy w sannie" i też cieszyliśmy się jak dzieci:) Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: Właśnie mi powiedziano, że pupka nie miała 12.09.06, 16:30 moim zdaniem sądząc po skrzekach wydawanych przez Panią Tatianę winno raczej być: "kochamy się w stawie, a rozstajemy w trawie". Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Jeszcze inaczej 12.09.06, 16:42 kochamy siemię w manie, a rosę jemy w samie. Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies to czyja najladniejsza jest? 13.09.06, 09:17 Brajta mi sie nie podoba! Odpowiedz Link Zgłoś
forumowy_podgladacz Re: to czyja najladniejsza jest? 13.09.06, 09:22 diogenespies napisał: > Brajta mi sie nie podoba! wrzuc fote:D Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: Swoja? 13.09.06, 11:09 diogenespies napisał: > Nic z tego huanna sie boje! czyżbyś miał na boczku? :> Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: Swoja? 13.09.06, 11:17 a, to możesz być spokojny jak ocean skoro nie boczki. a ja smętny jak Wańkowicz na tropach yeti będę :( Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Re: Swoja? 13.09.06, 11:20 moze jakiejs kobiety z boczkami bedziesz szukal??? Odpowiedz Link Zgłoś
huann a po co kobieta? 13.09.06, 11:22 jeszcze mi zeźry :] taka kobieta to czasem potrafi jak chłop nawet! albo nawet i bardziej! noo! Odpowiedz Link Zgłoś
huann schodzimy coś na fizjologię 13.09.06, 11:28 a żryć to przecież wprawdzie mięsa, ale zawsze sztuka! Odpowiedz Link Zgłoś
brite Będziesz mógł pupcię obejrzeć w sobotę na żywo 13.09.06, 10:07 Tatanka Opupnik przyjeżdża do nas: www.venafestival.interia.pl/index.php?d=news&id=51 Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies Brite wystraszylem sie, ze Ty bedziesz.. 13.09.06, 10:32 pokazywac swoja...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
aard Nasza cywilizacja wali się w gruzy a wam 13.09.06, 10:24 tylko d upy w głowie! A czy ktoś zwrócił uwagę na NAJWAŻNIEJSZĄ wiadomość tego artykułu?! Tatiana Okupnik POZBYŁA SIĘ MANIERY! Umarła koza, niech żyje Tatiana! :p Odpowiedz Link Zgłoś
diogenespies nie czytalem bo... 13.09.06, 10:33 dlugi byl a ja od szkoly nie praktykuje czytania. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka jak juz pisałam..: 13.09.06, 13:10 nie lubiłam zmanierowanego głosu, ale i całej plansujacej się persony Tatiany. Zmiana głosu na naturalny niestety utrudni jej karierę. Musi zdobyć nowych fanów, a głos naturalnych do wyjątkowych nie nalezy, podobnie jak Cerekwickie, Brodkowe i inne Dodowe... Odpowiedz Link Zgłoś
rozmowy_kontrolowane Re: jak juz pisałam..: 13.09.06, 16:42 Akurat Doda ma wyjątkowy głos- abstrahując od jej zachowania- i wszystkie Cerekwickie, Okpunik, Brodki i inne takie przy Dodzie wypadają bladziutko, oj. Doda ma kawał głosu i potrafi śpiewać, czego o reszcie powiedzieć nie można. Odpowiedz Link Zgłoś