Dodaj do ulubionych

pupcie forumowiczek

12.09.06, 10:44
szybkieczy wolne?
Obserwuj wątek
    • diogenespies Zdjecia forumowiczek poprosze. 12.09.06, 10:48
      Czytac mi sie nie chce co jest w linku ale zdjecia by sie przydaly.
      • forumowy_podgladacz Re: Zdjecia forumowiczek poprosze. 12.09.06, 10:52
        diogenespies napisał:

        > Czytac mi sie nie chce co jest w linku ale zdjecia by sie przydaly.

        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,60153,3610234.html?i=0
        • aaa202 Ja panią Tatianę Okupnik admiruję 12.09.06, 11:16
          ale wolę ją z jej manierą śpiewaczą.
          Jest seksowna, jest dynamiczna, ma poczucie humoru, jest bystra, zadowolona z
          siebie. Czego chcieć więcej?
          • huann Re: Ja panią Tatianę Okupnik admiruję 12.09.06, 11:28
            aaa202 napisała:

            > Czego chcieć więcej?

            żryć.
      • dziad_borowy Ino szybko nadsyłać!! / te pupcie 12.09.06, 10:53
        • aaa202 Ciekawe, ile bym zabuliła za wysłanie 12.09.06, 10:54
          swojego tyłka DHLem.

          No ale DHL kradnie okazy...
          • dziad_borowy Re: Ciekawe, ile bym zabuliła za wysłanie 12.09.06, 10:56
            Jest to pewne rozwiazanie dla tych, ktore narzekaja na nadmiar. Wyslac czesc i
            niechaj kradna.
            Dzierżż!!!
          • diogenespies Przyslij 12.09.06, 10:59
            bedzie milo podziwiac i sie podpisac na pamiatke
            • aaa202 Jeśli wyślę tyłek 12.09.06, 11:01
              to będę miała w końcu nogi po pachy.
              • diogenespies Re: Jeśli wyślę tyłek 12.09.06, 11:04
                to tez fajno miec takie dlugie nogi. Porobilbym zdjecia:-)
    • gikona Re: pupcie forumowiczek 12.09.06, 11:02
      a to teraz na forum będzie dodatkowa identyfikacja po odwłokach?
      • diogenespies Wybory miss forumowego tylka 12.09.06, 11:05
        kryteria trzeba napisac oceniania!
        • aaa202 Zgadzam się na wybory 12.09.06, 11:06
          ale tyłki powinny być żeńskie i męskie.
          • dziad_borowy Powiem szczerze: 12.09.06, 11:14
            meskie tylki to nienajlepszy pomysl. Co za duzo to niezdrowo.
            Dzierż!!!
            • diogenespies Tylko damskie i nieowlosione! 12.09.06, 11:17
              ...
              • aaa202 A damski owłosiony? 12.09.06, 11:19
                zmieniasz preferencje?
                • diogenespies Re: A damski owłosiony? 12.09.06, 11:27
                  Tylki maja byc gladkie, co innego wlochate! Tamski owlosiony to juz turpizm i
                  chetnie taki pofotografuje.
            • aaa202 A ja jeszcze szczerzej 12.09.06, 11:18
              To, co chłopy myślą o chłopskich tyłkach, dawno należało wysłać DHLem. Domagam
              się pośladkowej równości.
              • dziad_borowy Zasadniczo 12.09.06, 11:25
                rownosc posladkowa jest nam zagwarantowana przez samego Panbócka. Lewa i prawa
                to jak pasywa aktywa, jacek i palcek, premier prezydent albo inne dwie krople
                wody przecie.
                Dzierżżż!!!
                • gikona Re: Zasadniczo 12.09.06, 11:28
                  pośladkowa równość i owszem ale pupy na zdjęciach są dwuwymiarowe i jakoś mało
                  w tym wszystkim głębi by było...
                  • diogenespies Re: Zasadniczo 12.09.06, 11:29
                    to wiecej przyslony i glebia bedzie!
                • huann Re: Zasadniczo 12.09.06, 11:30
                  dziad_borowy napisał:

                  > jacek i palcek

                  palcek?! ależ Dziadzie, co Dziad! :]
                • aaa202 Zasadniczo, jeśli mam oglądać, 12.09.06, 11:30
                  to z taką samą satysfakcją obserwuję ciała męskie i żeńskie. Podobnie jak
                  identyczne mam doznania w sprawie prezydenta i premiera, Kwicoła i Pyzdry,
                  Krakowiaków i Górali.
                  Jednak od "winien" wolę "ma".
                  Dzierż, dzierż.
              • diogenespies meskie nie sa apetyczne 12.09.06, 11:27
                .
                • evonka Re: meskie nie sa apetyczne 12.09.06, 11:42
                  zalezy jakie.. jak takie plaskie, niejędrne i opadające to i u kobiety
                  apetyczne nie są... a mi wsyztsko jedno czyje posladki, ważne, zeby ładne
                  były.. rubensowskie albo davidowe...
                  • aatramm Re: meskie nie sa apetyczne 12.09.06, 11:44
                    nieśmiałao wtrącę, że męskie pupy są bardzo apetyczne. Kragła, wystajaca, wąska
                    pupa w obcisłych jeansach + lekko krzywe nogi to jest niezwykle przyjemny
                    widok. Twarym, drobnym męskim pupom mówię stanowcze TAK!
          • brite ja tam mogę pupę pokazać. 12.09.06, 11:43
            albo może nie.
            • diogenespies Re: ja tam mogę pupę pokazać. 12.09.06, 11:44
              ja nie chce jej ogladac. Tylko damskie!
            • dziad_borowy Brajcie, proszę, nie pokazuj!!! 12.09.06, 11:46
              Bo sie wytworzy niedobry precedens. Tylko nie bierz tego, prosze, osobiscie do
              swego tylka.
              Dzierżż!!!
              • diogenespies dziadzie a Ty pokazywales w filmie!!! 12.09.06, 11:54
                ..
                • dziad_borowy Młody byłem, głupi 12.09.06, 11:58
                  Teraz bym sie juz nie sprzedal. Tak tanio:-)
                  Dzierżż!!!
                  • diogenespies Re: Młody byłem, głupi 12.09.06, 11:59
                    zaraz znajde link do filmu, ciekawe jak beda odbierali Twoj tylek i ....
                    boczek:-)
                  • aaa202 Kevin? 12.09.06, 11:59
                    zuepłnie jakbym słyszała Costnera.
                    • diogenespies Re: Kevin? 12.09.06, 12:01
                      Dziad z gloym tylkiem!
                      • aaa202 Daj linka z Dziadowym siedzeniem! 12.09.06, 12:03
                        • dziad_borowy Przeca tu jeno boczek 12.09.06, 12:12
                          gdziezbym smial tylek pokazywac:-)
                          tinyurl.com/z9ar7
                          Dzierżżż!!!
                          • diogenespies Brzuch masz wiekszy niz ja! 12.09.06, 12:14
                            ...
                          • brite arrrrg 12.09.06, 12:17
                            ostrzegaj, niektórzy siedzą w pracy!
                            Proponuję każdego posta z niebezpiecznym linkiem oznaczać [NOWP], Niebezpiecznie
                            Oglądać W Pracy.

                            Poza tym, zaraz ten wątek szlag trafi.
                            • aaa202 Lecz z drugiej strony 12.09.06, 12:19
                              nic co ludzkie nie powinno być na obce także w pracy.
                            • dziad_borowy Ależ Brajcie 12.09.06, 12:24
                              monitor trza inaczej ustawic. Next razem bede ostrzegal, ze boczek dziadowy.
                              Dzierżż!!!
                              • diogenespies A jak wartosci artystyczne filmu? 12.09.06, 12:27
                                ..
              • brite a pokażę. 12.09.06, 12:07
                Tylko dla odważnych!:
                tiny.pl/7p44
                • aaa202 Ulalaaaaa:) 12.09.06, 12:08
                  no, dałeś czadu!
                  • diogenespies Re: Ulalaaaaa:) 12.09.06, 12:09
                    i to w jakiej sceneriiiiiiiii
                  • brite no, to teraz 12.09.06, 12:13
                    chyba jestem już tak cool jak Tatanka Okrutnik. I to bez pomocy Murzynów! (Za to
                    z jednym Arabem w tle).
                    • aaa202 Taki bardziej KUL 12.09.06, 12:15
                      ;-)
                    • dziad_borowy Pytanie mam 12.09.06, 12:16
                      czy ta skala z tylu pokazuje fige z makiem?
                      Dzierżżż!!!
                • aatramm Sexy! nt 12.09.06, 12:11
                  • aaa202 Tak 12.09.06, 12:13
                    w skali 1-10 mocne 9.
                    • brite e, po prostu 12.09.06, 12:14
                      tamte spodnie dobrze leżały.
                      • diogenespies gazeta byly wypchane:-) 12.09.06, 12:15
                        ...
                      • aaa202 Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 12:20
                        powiedz, ile tam było stopni ciepła?
                        • brite Re: Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 13:33
                          > powiedz, ile tam było stopni ciepła?

                          A jak to w lutym, pewnie z piętnaście. Podczas jazdy odkrytym jeepem troszkę wiało.
                          • aaa202 Re: Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 13:35
                            I taki "goły" chodziłeś? przy piętnastu? fiuuufiuuuu!
                            • brite Re: Oj, nie kokietuj już 12.09.06, 13:48
                              W słońcu było gorąco. Dalej na pustyni było już chłodniej:
                              www.brite.madebymonkeys.net/?page=foto&gal=Jordania&id=170
                              • aaa202 Obejrzę kiedyś wszystkie 12.09.06, 14:04
                                na razie doszłam do Brite'a w krawacie:) Muszę sobie dawkować emocje.

                                • brite Re: Obejrzę kiedyś wszystkie 12.09.06, 14:06
                                  Noo, to że musiałem założyć krawat też było dla mnie mocno emocjonujące.
                                  • aaa202 Widać po węźle:) 12.09.06, 14:08
    • evonka a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:34
      przeciez panowie też takowe maja.. zwłąszcza w wieku niemowlęcym.. ;-))

      a Tatianka nie podobała mi się, nie podoba i zapewne podobać sie nie bedzie.
      Niestety zamanierowala sobie kiedys głos, przyzwyczaiła odbiorcow do zabiego
      głosu i teraz, chcąc spiewać normalnie, musi szukać nowych słuchaczy...
      • diogenespies Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:38
        tylkiem szuka nowych fanow?
        Tylko damskie tylki na forum!
        • huann Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:41
          tyłki tyłkami, a boczki - boczkami ;]]]
          • evonka Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:43
            boczek? huannie: boczek! co ty an to?
            • huann Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:44
              uważam, że boczek to złoty środek pomiedzy tyłkiem, a przodkiem! :D
              • diogenespies Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:45
                byle byl to damski boczek
                • huann Re: a forumowiczow pupcie? 12.09.06, 11:47
                  nieśmiało wspomnę, że także do szyny czuję pociąg ;>
                • dziad_borowy Uprzedzając 12.09.06, 11:47
                  Brajcie, Twemu boczku rowniez dziekujemy:-)
                  Dzierżżż!!!
                  • brite no to jeszcze... 12.09.06, 11:55
                    został przodek. Proszę zrobić miejsce!
                    • huann Re: no to jeszcze... 12.09.06, 11:59
                      a czy przodkowie po wyjściu z podziemia stają się antenatami?
                      • brite Re: no to jeszcze... 12.09.06, 12:00
                        A czy potomkowie po zejściu pod ziemię stają się zstępnymi?
                    • aaa202 Czemu Brajt nie może? Czemu Brajtu zakazano? 12.09.06, 12:02
                      i to przedstawiciele własnej płci mu szlaban na boczek kładą.
                      Brajt, nie daj się! Ja chętnie.
    • diogenespies link do tylka Borowego 12.09.06, 12:07

      www.zbiornik.polisz-kicz.pl/entry.php
      • forumowy_podgladacz Re: link do tylka Borowego 12.09.06, 12:34
        Borowy to ten z porem w ustach?
        • diogenespies moze tez:-) 12.09.06, 12:39
          .
          • forumowy_podgladacz Re: moze tez:-) 12.09.06, 12:45
            klik na play sample movie i macie
            szybki tyłeczek:)
            • diogenespies oj..... 12.09.06, 12:48
              Ta z czerwonymi wlosami to forumowiczka????
              • forumowy_podgladacz Re: oj..... 12.09.06, 12:52
                diogenespies napisał:

                > Ta z czerwonymi wlosami to forumowiczka????

                niektóre tęsknią za lewicą
                • aaa202 Taki trynd 12.09.06, 12:59
                  kobieta.gazeta.pl/kobieta/5,56374,3584047.html?i=0
                  w ogóle przyglądać się cudzemu seksowi to tak, jak przyglądać się, jak ktoś je
                  wspaniałe danie i musieć poprzestać na łykaniu śliny.
                  • obywatel_piszczyk Re: Taki trynd 12.09.06, 13:12
                    aaa202 napisała:
                    > w ogóle przyglądać się cudzemu seksowi to tak, jak przyglądać się, jak ktoś je
                    > wspaniałe danie i musieć poprzestać na łykaniu śliny.

                    czasami trzeba sobie "odświeżyć krew", bo monogamia zabija udany seks. jedni
                    wybierają "rogi", drudzy monitor...:D
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15128&w=34527593&a=34569984
                    • diogenespies Ja sie wycofuje z daleszej dyskusji.. 12.09.06, 13:13
                      ..
                    • aaa202 Czyli oglądanie uważasz za seks? Hłe hłe hłe 12.09.06, 13:15
                      Do tego udany;-)
                      A krew najlepiej odświeża transfuzja.
                      • dziad_borowy Albo F5 / nico 12.09.06, 13:15
                        • aaa202 A F5 naciśnięty 30 razy 12.09.06, 13:17
                          jest jak harem nieomal.
                          • dziad_borowy albo albo 12.09.06, 13:19
                            albo jak klasa katolickiego liceum dla dziewczat.
                            Dzierżżż!!!
                            • aaa202 E tam, liceum. Gimnazjum! 12.09.06, 13:20
                              lub jak chór chłopięcy!
                              • dziad_borowy Z głośniczków słowicze trele 12.09.06, 13:23
                                i jest extra:-)
                                Dzierżż!!!
                              • diogenespies Re: E tam, liceum. Gimnazjum! 12.09.06, 13:24
                                w seminarium duchownym?
        • dziad_borowy nie nie 12.09.06, 12:41
          przed kreceniem kazali sciagnac pory.
          Dzierżżż!!!
          • diogenespies Dlatego do oskara jest nominowany! 12.09.06, 12:48
            ..
      • gray nawet huann 12.09.06, 14:23

        powiedziałby, że niesmaczne :P
        • diogenespies Re: nawet huann 12.09.06, 14:30
          bo to bylo niesmaczne...
          • aaa202 Co było niesmaczne? 12.09.06, 14:36
    • diogenespies Re: pupcie forumowiczek 12.09.06, 14:43
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=48462440&a=48469853
      • aaa202 Ke? 12.09.06, 15:02
        ja bym powiedziała, że raczej nudne.
        • diogenespies Re: Ke? 12.09.06, 15:04
          ale kolor wlosow byl fajny, zrobie sobie takie!
    • aaa202 Właśnie mi powiedziano, że pupka nie miała 12.09.06, 16:18
      być szybka. Tekst pono brzmi (...) shake my pupka for you.

      No cóż, było już "kochamy siebie w wannie, a rozstajemy w sannie" i też
      cieszyliśmy się jak dzieci:)
      • huann Re: Właśnie mi powiedziano, że pupka nie miała 12.09.06, 16:30
        moim zdaniem sądząc po skrzekach wydawanych przez Panią Tatianę winno raczej
        być:
        "kochamy się w stawie, a rozstajemy w trawie".
        • aaa202 Jeszcze inaczej 12.09.06, 16:42
          kochamy siemię w manie, a rosę jemy w samie.
    • diogenespies to czyja najladniejsza jest? 13.09.06, 09:17
      Brajta mi sie nie podoba!
      • forumowy_podgladacz Re: to czyja najladniejsza jest? 13.09.06, 09:22
        diogenespies napisał:

        > Brajta mi sie nie podoba!

        wrzuc fote:D
        • diogenespies Swoja? 13.09.06, 09:23
          Nic z tego huanna sie boje!
          • forumowy_podgladacz Swoja? Brajta! 13.09.06, 09:34
            dupa blada
          • huann Re: Swoja? 13.09.06, 11:09
            diogenespies napisał:

            > Nic z tego huanna sie boje!

            czyżbyś miał na boczku? :>
            • diogenespies Re: Swoja? 13.09.06, 11:10
              i to ile...:-)
              • huann Re: Swoja? 13.09.06, 11:12
                ale, tę, no,... dupę?...
                • diogenespies Re: Swoja? 13.09.06, 11:14
                  nie boczki
                  • huann Re: Swoja? 13.09.06, 11:17
                    a, to możesz być spokojny jak ocean skoro nie boczki.
                    a ja smętny jak Wańkowicz na tropach yeti będę :(
                    • diogenespies Re: Swoja? 13.09.06, 11:20
                      moze jakiejs kobiety z boczkami bedziesz szukal???
                      • huann a po co kobieta? 13.09.06, 11:22
                        jeszcze mi zeźry :]

                        taka kobieta to czasem potrafi jak chłop nawet! albo nawet i bardziej! noo!
                        • diogenespies beka jak chlop czy gazy ma? 13.09.06, 11:27
                          ..
                          • huann schodzimy coś na fizjologię 13.09.06, 11:28
                            a żryć to przecież wprawdzie mięsa, ale zawsze sztuka!
                            • diogenespies Re: schodzimy coś na fizjologię 13.09.06, 11:28
                              .
      • brite Będziesz mógł pupcię obejrzeć w sobotę na żywo 13.09.06, 10:07
        Tatanka Opupnik przyjeżdża do nas:
        www.venafestival.interia.pl/index.php?d=news&id=51
        • diogenespies Brite wystraszylem sie, ze Ty bedziesz.. 13.09.06, 10:32
          pokazywac swoja...:-)
    • aard Nasza cywilizacja wali się w gruzy a wam 13.09.06, 10:24
      tylko d upy w głowie! A czy ktoś zwrócił uwagę na NAJWAŻNIEJSZĄ wiadomość tego
      artykułu?!
      Tatiana Okupnik POZBYŁA SIĘ MANIERY! Umarła koza, niech żyje Tatiana! :p
      • diogenespies nie czytalem bo... 13.09.06, 10:33
        dlugi byl a ja od szkoly nie praktykuje czytania.
      • mag.gie o! ostatni fan Tatiany się odnalazł! / :p 13.09.06, 10:53

      • evonka jak juz pisałam..: 13.09.06, 13:10
        nie lubiłam zmanierowanego głosu, ale i całej plansujacej się persony Tatiany.
        Zmiana głosu na naturalny niestety utrudni jej karierę. Musi zdobyć nowych
        fanów, a głos naturalnych do wyjątkowych nie nalezy, podobnie jak Cerekwickie,
        Brodkowe i inne Dodowe...
        • rozmowy_kontrolowane Re: jak juz pisałam..: 13.09.06, 16:42
          Akurat Doda ma wyjątkowy głos- abstrahując od jej zachowania- i wszystkie
          Cerekwickie, Okpunik, Brodki i inne takie przy Dodzie wypadają bladziutko, oj.
          Doda ma kawał głosu i potrafi śpiewać, czego o reszcie powiedzieć nie można.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka