Dodaj do ulubionych

Lidl ciuchy

19.05.23, 10:34
Hej szukam sukienek koszulek na lato takich koło domu . Jak z jakością i rozmiarówką w LIDLU? Czy któraś z WAS forumowiczek cokolwiek posiada z tego sklepu?
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 10:36
      ja kupuje tam dresy jak mnie przyciśnie. szmatowate ale mi to nie szkodzi
    • szarmszejk123 Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 10:40
      Kupuję gacie, skarpety, odzież sportową, bawełniane legginsy po domu, pidżamy- to regularnie. Z innych mam dwie lniano-bawełniane sukienki i wiskozową spódnicę i wszystko jest bardzo ok.
      • 0bywatelka87 Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 10:45
        A jak z rozmiarami? Ceny są bardzo przystępne więc mnie kusi strasznie kilka rzeczy.
        • arwena_111 Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 10:52
          Jak masz np rozmiar 36/38 - to zawsze będzie większe ( ale tak jest zawsze chyba )
          Ogólnie chyba ich rozmiarówka jest trochę na wyrost. 38 - to bliżej 40 niż 36
          • eriu Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 11:16
            Wg mnie też jest zawyżona.
            • szarmszejk123 Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 15:16
              Tak, większość trzeba brać o rozmiar w dół ale nie wszystko, bo np spódnica która jest nieelastyczna wypada mała.
    • fifiriffi Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 10:55
      Coś tam mam, jakość ok, ale tak nie wiem, nie noszę za często wszystkich sukienek. Na lato ok
    • emateczka Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 11:14
      Kupiłam ostatnio sukienkę z wiskozy, zapinana z przodu, kolor jeansowy
      Rozmiarowka normalna, kupilam swój rozmiar i pasuje. Jakość - raczej przeciętna, wisiały jakieś nitki, ta listwa z guzikami nie pezyszya ładnie i odstaje. Ale sukienka leży ładnie i pierze się dobrze.
    • kaki11 Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 11:22
      Mam kilka rzeczy -regularnie kupuje tam koszulki, ale mam też bluzę dresową, jedną sukienkę, miałam stamtąd świetne spodnie jeansowe za jakieś 30-40zl i długo w nich chodziłam do czasu aż się zdefasonowały, i zostały spodniami do sprzątania . Mąż też coś tam ma. Jakość jest ok, te ciuchy mi się naprawdę trzymają i sprawdzają a stosunek ceny do jakości to już całkiem super, bo ceny są bardzo niskie. Rozmiary chyba standardowe. Słyszałam tylko,że ludzie narzekają na jakość butów, ale ja nie kupowałam to nie ocenie.
    • pyza-wedrowniczka Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 11:32
      Jakość spoko, mam stamtąd ciuchy sportowe czy turystyczne co prawda tylko i są ok.
      Ale z rozmiarówką tak sobie - tzn. oni mają beznadziejne podwójne rozmiary, czyli 36-38, 40-42. I niestety to bliżej tego wyższego rozmiaru. Więc jak nosisz małe 36 to raczej nie trafisz, a jak nosisz na granicy 38/40, to kupuj ten mniejszy.
    • nowa.kalzedonia Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 11:34
      Niezła jakość. Lidlowe chinosy męża męża lepsze od tych, które kupił w MDutti. Poza tym t-shirty, dresy, jeansy.
    • princy-mincy Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 11:44
      wg mnie rozmiarowka zawyzona, ichniejsze M wygląda jak L lub XL.
      sukienek nigdy nie kupowalam
    • asia_i_p Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 11:51
      Jakość nieprzewidywalna. Niektóre bluzki rozjechały mi się od razu, niektóre nie do zdarcia. Akurat sukienki mam dwie i są z kategorii niezniszczalnych.
    • malaperspektywa Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 12:38
      Moim zdaniem jakość spadła i nie jest taka jak kiedyś. Ale to chyba teraz powszechne. Oststnio kupione bawełniane dresy i bluzy bardzo się mechacą. Kiedyś oceniłabym jakość na naprawdę dobrą, a teraz zastanawiam się czy kupię ponownie. Z tym, że ceny nadal niskie w stosunku do innych sklepów. Przeżuciłam się jednak na domowe dresy do c&a.
    • jolie Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 15:25
      Z jakością jest różnie, natomiast rozmiarówka jest zdecydowanie zaniżona, lidlowe 36 to moim zdaniem 38, do tego czasami są tam rozmiary typu S 36/38, M 40/42, a nie samo S czy M. Wiele rzeczy z Lidla nie pasuje na mnie, bo szyją na kobiety wyższe niż ja, z szerszymi ramionami i dłuższym tułowiem. Uwielbiałam ich bawełnie ubranka dla dzieci, ale to już jakiś czas temu, nie wiem, jak z jakością dziecięcych ubrań teraz. Czasami kupuję legginsy - ale tu dużo zależy od rodzaju sztucznego materiału l, mam dwie pary bardzo wygodnych i jedne, w których bardzo się pocę i źle mi leżą w kroku, mają za gruby szew (wyszło z czasem i użytkowaniem).
    • pepsi.only Re: Lidl ciuchy 19.05.23, 15:26
      Mam dresy z Lidla, bo 10zł/szt ( teraz to na lumpeksach dresy ważą drożej tongue_out )
      Rozmiarówka, cóż, noszę 38, i jak wzięłam M, to jest tak sobie (wolę jednak jak jest ubranie luźniej i chyba lepiej gdybym wzięła L ).
      Fajne skarpetki kupiłam też w Lidlu, lubię je, i jakieś figi mam.
      Nic poza tym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka