julia1976 16.01.07, 07:14 I wreszcie mam w głęboki poważaniu TP.Wzięłam sobie neta'a z Netii tzw. Bitstream. Po tylu latach mordęgi mogę wreszcie pożegnać się z naszym "narodowym operatorem". Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paenka Re: A ja mam Netię !!! 16.01.07, 15:51 a nie lepiej bylo zalozyc sobie internet w stalym laczy np z kablowka albo w radiu? Odpowiedz Link Zgłoś
julia1976 Re: A ja mam Netię !!! 16.01.07, 23:32 0-801-802-803 wcisnąć 7. Można,ale oni później wchodzą z Wimax'em i będzie komplet (tel+net+IP TV).najważniejsze że z mojej kasy za net,TP nie będzie płacić swoich kar Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak A jak bym chciał - ja ? 17.01.07, 00:22 OOO Wiem, wiem, telefon ;) Ale powiedz jakie koszty, jaki transfer, i jak to chodzi u Ciebie w porównaniu z Tepsą, też mam ich dość ;) Odpowiedz Link Zgłoś
julia1976 Re: A jak bym chciał - ja ? 18.01.07, 00:49 Ja sobie wzięłam 1MB za 64 zł. brutto na 12 m-cy (oficjalnie bez limitów).Narazie od 2 dni chodzi o niebo lepiej niz neo instalka 1zł. Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Dzięki WIELKIE 18.01.07, 17:25 julia1976 napisała: > Ja sobie wzięłam 1MB za 64 zł. brutto na 12 m-cy (oficjalnie bez > limitów).Narazie od 2 dni chodzi o niebo lepiej niz neo > instalka 1zł. jesteś wielka !!! normalnie jak bym mógł to bym Ciebie ucałował, albo pifko postawił, za tą wiadomość !!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak To jest piękne ;) Siuper ;) 18.01.07, 17:23 julia1976 napisała: > I wreszcie mam w głęboki poważaniu TP.Wzięłam sobie neta'a z Netii tzw. > Bitstream. > Po tylu latach mordęgi mogę wreszcie pożegnać się z naszym "narodowym > operatorem". No i wzionem i zadzwonionen :) Co by mnie uwolniono od neozdrady :) i fakt 60 zł brutto/msc za 1 MB przy umowie standardowej na 12 msc !! Miła fachowa i szybka obsługa. Załatwiają wszystko łącznie z rezygnacją z neozdrady - czyli nie trzeba nigdzie latać. Aktywacja 1,22 zł i dodatkowo bodaj 6 zł/msc przez dwa miesiące. Aż miło ;) Ja polecam, jeśli jescze łącze będzie stabilniejsze od Neo, to !!! Kapitalnie ;) Oczywiście promocja TPSA na 1MB jest 28 zł, ale na 3 lata !! I chyba po roku jest też 64 zł ;) Sprawa jest indywidualna, ja podpisałem kiedyś umowę na 2 lata (też była promocja) i teraz mam pata - muszę bulić tyle, że szkoda gadać. Odpowiedz Link Zgłoś
djalpinista Re: To jest piękne ;) Siuper ;) 20.01.07, 10:05 super, fajnie i ogolnie gitez. ale jak to wyglada od strony technicznej? czy moge sobie podlaczyc Netie na moim zadupiu, w ktorym innego wyboru jak neoZDRADA nie mialem. Bo ani kablowki nie mam, ani radiowka nie lapie mnie zasiegiem :/ skad moge sie takich zeczy dowiedziec?! Odpowiedz Link Zgłoś
julia1976 Re: To jest piękne ;) Siuper ;) 20.01.07, 11:17 Dowadywałam się w Netii i sytuacja wygląda tak: ich neta mozna podłączyć na łączu TP (niekoniecznie Sieradz byleby był kierunek 42;43;44;46),rezygnację z Neo załatwiają oni,z Neo do 15.02.2007 mozna zrezygnować z Neo bez konsekwencji (nawet jeśli jest lojalka).1Mb w umowie na 12 m-cy maja za 64Zł. brutto,a w umowie na 24 m-ce za 55zł. brutto,brak limitów, Uważam,że jak na nasz zacofany rynek telekom. to całkiem nieżle,ale każdy wybierze indywidualnie. pozdrowionka ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sieradzak Re: To jest piękne ;) Siuper ;) 20.01.07, 14:38 djalpinista napisał: > super, fajnie i ogolnie gitez. ale jak to wyglada od strony technicznej? czy > moge sobie podlaczyc Netie na moim zadupiu, w ktorym innego wyboru jak neoZDRAD > A > nie mialem. Bo ani kablowki nie mam, ani radiowka nie lapie mnie zasiegiem :/ > > skad moge sie takich zeczy dowiedziec?! Pewnie tak !!! Dzwonisz i oni sprawdzą, ale jak masz NeoZdradę, to raczej bez problemu !! Odpowiedz Link Zgłoś
malenow14 Re: A ja mam Netię !!! 25.01.07, 22:34 Hej mam pytanie, podobno jest oplata dodatkowa 36 za dzierzawieni lacza od telekomunikacji? Pzrychodzi to razem z rachunkeim netii czy z telekomunikacji? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
te.ta.te Re: A ja mam Netię !!! 28.01.07, 18:43 Bzdura.Opłata jest tylko wtedy jak bierzesz sam net ale w tp.W tp płacisz jakiś abonament (nawet socjalny) a netii za neta i na tym koniec. Odpowiedz Link Zgłoś
malenow14 Re: A ja mam Netię !!! 31.01.07, 10:03 No wcale nie taka bzdura, bo jednak oplata jest dla tych co nie maja abonamentu w tp. Odpowiedz Link Zgłoś
te.ta.te Re: A ja mam Netię !!! 02.02.07, 14:45 Jak nie masz abonamentu w TP,to nie masz Bitstream w Netii (przynajmniej narazie).Opłatę przesyłową 36,6 brutto bierze tylko TP,jesli nie chcesz tel,a chcesz net. Odpowiedz Link Zgłoś