Dodaj do ulubionych

A ja mam Netię !!!

16.01.07, 07:14
I wreszcie mam w głęboki poważaniu TP.Wzięłam sobie neta'a z Netii tzw.
Bitstream.
Po tylu latach mordęgi mogę wreszcie pożegnać się z naszym "narodowym
operatorem".
Obserwuj wątek
    • lex2006 Re: A ja mam Netię !!! 16.01.07, 09:39
      A jak i gdzie to załatwiłaś?

      • paenka Re: A ja mam Netię !!! 16.01.07, 15:51
        a nie lepiej bylo zalozyc sobie internet w stalym laczy np z kablowka albo w radiu?
        • julia1976 Re: A ja mam Netię !!! 16.01.07, 23:32
          0-801-802-803 wcisnąć 7.
          Można,ale oni później wchodzą z Wimax'em i będzie komplet (tel+net+IP
          TV).najważniejsze że z mojej kasy za net,TP nie będzie płacić swoich kar
    • sieradzak A jak bym chciał - ja ? 17.01.07, 00:22
      OOO

      Wiem, wiem, telefon ;)

      Ale powiedz jakie koszty, jaki transfer, i jak to chodzi u Ciebie w porównaniu z
      Tepsą, też mam ich dość ;)
      • julia1976 Re: A jak bym chciał - ja ? 18.01.07, 00:49
        Ja sobie wzięłam 1MB za 64 zł. brutto na 12 m-cy (oficjalnie bez
        limitów).Narazie od 2 dni chodzi o niebo lepiej niz neo
        instalka 1zł.
        • sieradzak Dzięki WIELKIE 18.01.07, 17:25
          julia1976 napisała:

          > Ja sobie wzięłam 1MB za 64 zł. brutto na 12 m-cy (oficjalnie bez
          > limitów).Narazie od 2 dni chodzi o niebo lepiej niz neo
          > instalka 1zł.

          jesteś wielka !!! normalnie jak bym mógł to bym Ciebie ucałował, albo pifko
          postawił, za tą wiadomość !!! ;)
    • sieradzak To jest piękne ;) Siuper ;) 18.01.07, 17:23
      julia1976 napisała:

      > I wreszcie mam w głęboki poważaniu TP.Wzięłam sobie neta'a z Netii tzw.
      > Bitstream.
      > Po tylu latach mordęgi mogę wreszcie pożegnać się z naszym "narodowym
      > operatorem".

      No i wzionem i zadzwonionen :)
      Co by mnie uwolniono od neozdrady :)

      i fakt 60 zł brutto/msc za 1 MB przy umowie standardowej na 12 msc !!
      Miła fachowa i szybka obsługa.
      Załatwiają wszystko łącznie z rezygnacją z neozdrady - czyli nie trzeba nigdzie
      latać. Aktywacja 1,22 zł i dodatkowo bodaj 6 zł/msc przez dwa miesiące.

      Aż miło ;)

      Ja polecam, jeśli jescze łącze będzie stabilniejsze od Neo, to !!! Kapitalnie ;)

      Oczywiście promocja TPSA na 1MB jest 28 zł, ale na 3 lata !! I chyba po roku
      jest też 64 zł ;)

      Sprawa jest indywidualna, ja podpisałem kiedyś umowę na 2 lata (też była
      promocja) i teraz mam pata - muszę bulić tyle, że szkoda gadać.
      • djalpinista Re: To jest piękne ;) Siuper ;) 20.01.07, 10:05
        super, fajnie i ogolnie gitez. ale jak to wyglada od strony technicznej? czy
        moge sobie podlaczyc Netie na moim zadupiu, w ktorym innego wyboru jak neoZDRADA
        nie mialem. Bo ani kablowki nie mam, ani radiowka nie lapie mnie zasiegiem :/

        skad moge sie takich zeczy dowiedziec?!
        • hajdana Re: To jest piękne ;) Siuper ;) 20.01.07, 10:19
          www.netia.novem.pl/
          • julia1976 Re: To jest piękne ;) Siuper ;) 20.01.07, 11:17
            Dowadywałam się w Netii i sytuacja wygląda tak:
            ich neta mozna podłączyć na łączu TP (niekoniecznie Sieradz byleby był kierunek
            42;43;44;46),rezygnację z Neo załatwiają oni,z Neo do 15.02.2007 mozna
            zrezygnować z Neo bez konsekwencji (nawet jeśli jest lojalka).1Mb w umowie na
            12 m-cy maja za 64Zł. brutto,a w umowie na 24 m-ce za 55zł. brutto,brak limitów,
            Uważam,że jak na nasz zacofany rynek telekom. to całkiem nieżle,ale każdy
            wybierze indywidualnie.
            pozdrowionka ;-)
        • sieradzak Re: To jest piękne ;) Siuper ;) 20.01.07, 14:38
          djalpinista napisał:

          > super, fajnie i ogolnie gitez. ale jak to wyglada od strony technicznej? czy
          > moge sobie podlaczyc Netie na moim zadupiu, w ktorym innego wyboru jak neoZDRAD
          > A
          > nie mialem. Bo ani kablowki nie mam, ani radiowka nie lapie mnie zasiegiem :/
          >
          > skad moge sie takich zeczy dowiedziec?!

          Pewnie tak !!!
          Dzwonisz i oni sprawdzą, ale jak masz NeoZdradę, to raczej bez problemu !!
    • malenow14 Re: A ja mam Netię !!! 25.01.07, 22:34
      Hej mam pytanie,
      podobno jest oplata dodatkowa 36 za dzierzawieni lacza od telekomunikacji?
      Pzrychodzi to razem z rachunkeim netii czy z telekomunikacji?

      pozdrawiam
      • te.ta.te Re: A ja mam Netię !!! 28.01.07, 18:43
        Bzdura.Opłata jest tylko wtedy jak bierzesz sam net ale w tp.W tp płacisz jakiś
        abonament (nawet socjalny) a netii za neta i na tym koniec.
        • malenow14 Re: A ja mam Netię !!! 31.01.07, 10:03
          No wcale nie taka bzdura, bo jednak oplata jest dla tych co nie maja abonamentu
          w tp.
          • te.ta.te Re: A ja mam Netię !!! 02.02.07, 14:45
            Jak nie masz abonamentu w TP,to nie masz Bitstream w Netii (przynajmniej
            narazie).Opłatę przesyłową 36,6 brutto bierze tylko TP,jesli nie chcesz tel,a
            chcesz net.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka