Dodaj do ulubionych

Wysoka forma Widzewa

IP: *.piotrkow.pilicka.pl 26.07.09, 18:57
mam nadzieje ze oba lodzkie kluby zagraja w extraklasie,nie wyobrazam sobie
ligi bez Widzewa i lks-u i bez najwiekszych polskich derbow-derbow Lodzi
Obserwuj wątek
    • Gość: Mikae(L) [...] IP: *.bon.riksnet.se 26.07.09, 19:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: yoda Re: Nie ma czegos takiego jak Derby Lodzi IP: *.toya.net.pl 26.07.09, 19:57
        nie ma czegos takiego baranie warszawski jak zydze.o korupcji si
        enie wypowiadaj cieciu bo wspomne 93rok ale ty pewnie srales jeszcze
        w pieluchy kmiocie
      • Gość: max Re: Nie ma czegos takiego jak Derby Lodzi IP: 82.139.27.* 26.07.09, 20:28
        do Michae(L) - cieciu zajmij się lepiej swoimi klockami a nie
        wypowiadaj na forum, bo i tak nikt głąbów nie słucha i nie czyta!!!
        • Gość: dree Re: Nie ma czegos takiego jak Derby Lodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 20:34
          ale to pewnie tylko prowokacja jakiegoś ŁKS'iaka, no żaden legionista nie jest
          tak głupi aby takie brednie pisać
    • Gość: yoda Wysoka forma Widzewa IP: *.toya.net.pl 26.07.09, 19:54
      brawo panowie:)oby tak w walce o punkty i nie wazne czy w ex-lidze
      czy I-lidze,bo LICZY SIE TYLKO WIDZEW!!!!!
    • Gość: dree Re: Wysoka forma Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 20:23
      No to z tego co mi wiadomo to jeśli do poniedziałku nie dojdą te dokumenty to TA
      będzie się opierał na kserówkach z PZPN'u, a te nie są ważnym dokumentem. Czyli
      TA będzie w sytuacji że Widzew dostarczył dokumenty obronne, a PZPN nie ma
      żadnych kontrargumentów. Czyli innymi słowy Widzew wygra wtedy i nawet SA nie
      będzie mógł tego wyroku odwołać.
    • Gość: kefir Wysoka forma Widzewa IP: *.centertel.pl 26.07.09, 21:08
      Cieszy wysoka forma zespołu. Oby tylko działacze wykazali się równie
      wysoką formą przed TA i wtedy możemy mieć miłą niespodziankę:)
      • Gość: Urodzony Łodzianin Re: Wysoka forma Widzewa IP: *.lodz.dialog.net.pl 26.07.09, 21:32
        Powiało optymizmem,Nasz Łódzki Widzewek zaprezentował się okazale.
        W ŁODZI TYLKO WIDZEW I NIC SIĘ NIE ZMIENIA OD LAT
        • Gość: Wrocław Wrocław za Widzewem! IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.07.09, 03:12
          Wrocławski WIDZEW pozdrawia
        • Gość: www Re: Wysoka forma Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.07.09, 22:12
          o0d stolca
    • maz-46 Wysoka forma Widzewa 27.07.09, 08:25
      Niestety, Widzew będzie musiał przezimować jeszcze jeden sezon w I lidze.
      Trudno, ale z hienami trudno wygrać. A co by było, gdyby jednak Widzew zagrał
      w Ekstraklasie i po miesiącu, czy dwóch został jednak zdegradowany? Ile można
      się odwoływać? Jak długo to przeciągać?
      Dla Widzewa najlepszy będzie święty spokój, bo degradacja po dwóch miesiącach
      spowoduje całkowity spadek morale i załamanie formy. A to oznaczać może
      spadek, ale sportowy. I co wtedy? II liga?
      Lepiej więc, by Widzew odcierpiał wreszcie tę karę degradacji i za rok
      awansował. Wtedy żadne świnie nie będą mu już bruździć i pan Cacek wreszcie
      będzie mógł w spokoju realizować swój plan odbudowy sportowej potęgi Widzewa.
      Nic nie stoi na przeszkodzie, by w dalszym ciągu przed sądem dochodzić swoich
      praw i jeśli okaże się, że degradacja była niesłuszna, zażądać od PZPN słonego
      odszkodowania.
      W międzyczasie może by tak ze stadionem ruszyć...
    • Gość: Nynek Wysoka forma Widzewa IP: *.smrw.lodz.pl 27.07.09, 11:36
      Widzew już został zdegradowany rok temu mimo że utrzymał się w lidze bo
      Polonia Bytom nie powinna mieć zgodnie z prawem licencji.Dlaczego ŁKS-owi nie
      przyznaje się licencji a dla Polonii Bytom tworzy się sztuczną trzecią
      instancję licencyjną i łamie prawo??Teraz powinien w ekstraklasie grać Widzew
      i ŁKS a jak nie, powinno się konsekwentnie zdegradować Polonię Bytom.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka