Gość: obiektywny IP: *.piotrkow.pilicka.pl 26.07.09, 18:57 mam nadzieje ze oba lodzkie kluby zagraja w extraklasie,nie wyobrazam sobie ligi bez Widzewa i lks-u i bez najwiekszych polskich derbow-derbow Lodzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mikae(L) [...] IP: *.bon.riksnet.se 26.07.09, 19:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Re: Nie ma czegos takiego jak Derby Lodzi IP: *.toya.net.pl 26.07.09, 19:57 nie ma czegos takiego baranie warszawski jak zydze.o korupcji si enie wypowiadaj cieciu bo wspomne 93rok ale ty pewnie srales jeszcze w pieluchy kmiocie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Nie ma czegos takiego jak Derby Lodzi IP: 82.139.27.* 26.07.09, 20:28 do Michae(L) - cieciu zajmij się lepiej swoimi klockami a nie wypowiadaj na forum, bo i tak nikt głąbów nie słucha i nie czyta!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dree Re: Nie ma czegos takiego jak Derby Lodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 20:34 ale to pewnie tylko prowokacja jakiegoś ŁKS'iaka, no żaden legionista nie jest tak głupi aby takie brednie pisać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoda Wysoka forma Widzewa IP: *.toya.net.pl 26.07.09, 19:54 brawo panowie:)oby tak w walce o punkty i nie wazne czy w ex-lidze czy I-lidze,bo LICZY SIE TYLKO WIDZEW!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dree Re: Wysoka forma Widzewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.09, 20:23 No to z tego co mi wiadomo to jeśli do poniedziałku nie dojdą te dokumenty to TA będzie się opierał na kserówkach z PZPN'u, a te nie są ważnym dokumentem. Czyli TA będzie w sytuacji że Widzew dostarczył dokumenty obronne, a PZPN nie ma żadnych kontrargumentów. Czyli innymi słowy Widzew wygra wtedy i nawet SA nie będzie mógł tego wyroku odwołać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kefir Wysoka forma Widzewa IP: *.centertel.pl 26.07.09, 21:08 Cieszy wysoka forma zespołu. Oby tylko działacze wykazali się równie wysoką formą przed TA i wtedy możemy mieć miłą niespodziankę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Urodzony Łodzianin Re: Wysoka forma Widzewa IP: *.lodz.dialog.net.pl 26.07.09, 21:32 Powiało optymizmem,Nasz Łódzki Widzewek zaprezentował się okazale. W ŁODZI TYLKO WIDZEW I NIC SIĘ NIE ZMIENIA OD LAT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wrocław Wrocław za Widzewem! IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.07.09, 03:12 Wrocławski WIDZEW pozdrawia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: Wysoka forma Widzewa IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.07.09, 22:12 o0d stolca Odpowiedz Link Zgłoś
maz-46 Wysoka forma Widzewa 27.07.09, 08:25 Niestety, Widzew będzie musiał przezimować jeszcze jeden sezon w I lidze. Trudno, ale z hienami trudno wygrać. A co by było, gdyby jednak Widzew zagrał w Ekstraklasie i po miesiącu, czy dwóch został jednak zdegradowany? Ile można się odwoływać? Jak długo to przeciągać? Dla Widzewa najlepszy będzie święty spokój, bo degradacja po dwóch miesiącach spowoduje całkowity spadek morale i załamanie formy. A to oznaczać może spadek, ale sportowy. I co wtedy? II liga? Lepiej więc, by Widzew odcierpiał wreszcie tę karę degradacji i za rok awansował. Wtedy żadne świnie nie będą mu już bruździć i pan Cacek wreszcie będzie mógł w spokoju realizować swój plan odbudowy sportowej potęgi Widzewa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w dalszym ciągu przed sądem dochodzić swoich praw i jeśli okaże się, że degradacja była niesłuszna, zażądać od PZPN słonego odszkodowania. W międzyczasie może by tak ze stadionem ruszyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nynek Wysoka forma Widzewa IP: *.smrw.lodz.pl 27.07.09, 11:36 Widzew już został zdegradowany rok temu mimo że utrzymał się w lidze bo Polonia Bytom nie powinna mieć zgodnie z prawem licencji.Dlaczego ŁKS-owi nie przyznaje się licencji a dla Polonii Bytom tworzy się sztuczną trzecią instancję licencyjną i łamie prawo??Teraz powinien w ekstraklasie grać Widzew i ŁKS a jak nie, powinno się konsekwentnie zdegradować Polonię Bytom. Odpowiedz Link Zgłoś