Dodaj do ulubionych

domowe metody na wyciszenie okien?

IP: *.icpnet.pl 21 lat temu
Czy są jakieś sposoby na choćby częściowe wyciszenie starych drewnianych
okien? Wynajęłam mieszkanie przy bardzo ruchliwej ulicy i niestety nie mogę
przyzwyczaić się do tego hasłasu. Czuję jakby tramwaj mi wjeżdzał do pokoju!
Co robić? Czy są jakieś domowe sposoby na choćby częściowe wyciszenie,
uszczelnienie okien?
Obserwuj wątek
    • Gość: roni Re: domowe metody na wyciszenie okien? IP: *.chello.pl 21 lat temu
      klejenie silikonem ram
      • Gość: aska Re: domowe metody na wyciszenie okien? IP: *.icpnet.pl 21 lat temu
        Dzięki za odpowiedź. Czy możesz polecić silikon jakiejś firmy? Na jaką
        powierzchnię wystarcza takie opakowanie? Chcę uszczelnić trzy okna oraz drzwi
        balkonowe.
        Czy są jakieś konkretne wskażówki odnośnie takiego klejenia?
        Pzdr
        • Gość: ale tam silikon IP: *.ktm.net.pl 21 lat temu
          jest ok, pod warunkiem, ze nie zakkleisz wszystkiego równo bo potem będzie
          wilgoć jak ....(nie powiem co) nie będzie ruchu powietrza...
          • Gość: aska Re: silikon IP: *.icpnet.pl 21 lat temu
            Jak zatem kleić,żeby nie dopucić wilgoci?
            • Gość: ale tam właśnie nie wiem IP: *.ktm.net.pl 21 lat temu
              poza tym to słyszałam, że silikon raczej służy do uszczelniania a nie do
              wyciszania, ale może ma i takie działanie - nie wiem, wiem tylko ,że jeżeli
              zrobisz to bardzo dokładnie to będzie kiepsko- zwłasza przy drewnianych oknach,
              a swoją drogą po co wyciszać niedokładnie???? przecież nie będzie wtredy
              zamierzonego efektu... nie wiem co Ci doradzić...
              • Gość: aska Re: właśnie nie wiem IP: *.icpnet.pl 21 lat temu
                Trudno. Pewnie będe musiała delikatnie uszczelnić uszczelką silikonową. Nie będę
                wymieniać okien, bo planuję mieszkac w tym miejscu rok-nie mogę być sponsorem
                własciciela mieszkania :(
                Z drugiej strony pewnie uszczelnianie nic nie da, skoro szyby nie są
                dzwiękochłonne:(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka