Gość: aska
IP: *.icpnet.pl
21 lat temu
Czy są jakieś sposoby na choćby częściowe wyciszenie starych drewnianych
okien? Wynajęłam mieszkanie przy bardzo ruchliwej ulicy i niestety nie mogę
przyzwyczaić się do tego hasłasu. Czuję jakby tramwaj mi wjeżdzał do pokoju!
Co robić? Czy są jakieś domowe sposoby na choćby częściowe wyciszenie,
uszczelnienie okien?