iwka901
07.06.05, 09:41
Witam,
Moja mała - prawie 4 mce , chodzi spac o 20 i budzi się o 3 w nocy.
Chiałabym, aby pospała troche dłuzej i zaczełam dodawać kleik do wieczornego
mleka ( o 20 g.). Pierwsze dni-rewelacja, budziła się o 5 , papu i znowu sen
do 7-8.
Niestety, po kilku dniach znowu się budzi o 3 głodna jak wilk. Trochę
przesunęłam godziny posiłków- ostatni teraz dostaje o 22.30 juz na śpiąco, też
z kleikiem- 2 płaskie łyzeczki na 150 ml.
I nic! Punkt 3 w nocy budzi się wyraźnie głodna. Pory snu nie da się
przestawić, "pada" o 20 i już.
Macie jakiś patent , aby pospała dłużej? Dlaczego kleik juz "nie działa", za
mało daję?
Dziękuję