29.01.06, 12:24
przeczytałam właśnie żeby stosować probiotyki i prebiotyki.
stosuję u córki lakcid lub lakcidofil-to są pro czy prebiotyki. co mam jeszcze
stosować? nie wiem czy to ważne ale nie toleruje mleka
Obserwuj wątek
    • piotr-albrecht Re: ? 29.01.06, 18:31
      To są probiotyki. Z prebiotykami bedzie Pani miała klopot gdyz samych nie mozna
      dostac a mleka do ktorych sa dodawane dla alergików nie nadaja sie.
      • bea-ta Re: ? 30.01.06, 08:45
        Lepszy bedzie lacidofil bez serwatki, przy alergii na baiłko krowie. Czy tez
        enterol. Beata

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka