ba1234 29.01.06, 12:24 przeczytałam właśnie żeby stosować probiotyki i prebiotyki. stosuję u córki lakcid lub lakcidofil-to są pro czy prebiotyki. co mam jeszcze stosować? nie wiem czy to ważne ale nie toleruje mleka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piotr-albrecht Re: ? 29.01.06, 18:31 To są probiotyki. Z prebiotykami bedzie Pani miała klopot gdyz samych nie mozna dostac a mleka do ktorych sa dodawane dla alergików nie nadaja sie. Odpowiedz Link Zgłoś
bea-ta Re: ? 30.01.06, 08:45 Lepszy bedzie lacidofil bez serwatki, przy alergii na baiłko krowie. Czy tez enterol. Beata Odpowiedz Link Zgłoś