liderka3
17.02.07, 02:20
Pani dr mój szkrab ma skończone 4 miesiące a wcale nie dźwiga głóki do góry.
Staram się go ćwiczyć i podaje mu rączki by mógł się poddźwignć ale efekty są
dziwne. Mały zamiast podnosić główkę to robi "mostki". Podnosi dupkę do góry
i robi typowy "mostek" opierając się na główce i nóżkach.Trochę to dla mnie
dziwne i niepokoi mnie. Co robić?