Gość: anka IP: *.icpnet.pl 21.02.04, 18:38 Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego nauczyciela/nauczycielkę w Poznaniu? zamysza@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a moze kurs? Re: niemiecki IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.04, 21:13 Moge Ci polecic dobra szkole jezykowa, jesli chcesz :) Odpowiedz Link Zgłoś