IP: *.icpnet.pl 21.02.04, 18:38
Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego nauczyciela/nauczycielkę w Poznaniu?
zamysza@op.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: zit hajl Re: niemiecki IP: *.icpnet.pl 23.02.04, 17:06
      Zit Hajl
    • Gość: a moze kurs? Re: niemiecki IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.04, 21:13
      Moge Ci polecic dobra szkole jezykowa, jesli chcesz :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka