Gość: Karola IP: *.awacom.net 21.01.18, 17:53 Czy to już są jakieś żarty, ze w mieście zakochanych walentynki obchodzę są 10 lutego.... brak słów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: buchacha Re: Walentynki IP: *.dynamic.mm.pl 21.01.18, 18:51 Karola twój wpis jest już jakimś żartem i że- co teraz modne - dysponujesz deficytem intelektu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Karola Re: Walentynki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.01.18, 20:52 Powinno obchodzić się 14 lutego. Ale u nas jak pasuje tak się obchodzi. Takie miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ese Re: Walentynki IP: *.static.ip.netia.com.pl 22.01.18, 09:13 Jak to 10 lutego? Przecież walentynki są 14 w środę. Coś się komuś popieprzyło? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Walentynki IP: *.tvgawex.pl 22.01.18, 11:09 W dupie mam walentynki kiedys nie obchodzilo sie walentynek i kazdy żył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ese Re: Walentynki IP: *.static.ip.netia.com.pl 22.01.18, 14:22 Kiedyś wpie...ło się dzikie zwierzęta i prowadziło życie w trybie koczowniczym - i każdy żył. Czy to oznacza że mamy się ku... cofnąć do tego czasu? Cymbale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bąż Woa Re: Walentynki IP: *.tvgawex.pl 22.01.18, 14:55 ese. Sam jesteś cymbał. Jak się kocha cały rok, to nie jest potrzebne żadne komercyjne święto święto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: Walentynki IP: *.dynamic.mm.pl 22.01.18, 15:25 ese - czy ty nie widzisz, że ten kraj cofa się o wieki, zapytaj się babci, albo dziś dziadka w jego dniu / jeśli jeszcze żyje/ , to oni są dziś nośnikami postępu, a najlepszy byłby pradziadek... Odpowiedz Link Zgłoś