Dodaj do ulubionych

Walentynki

IP: *.awacom.net 21.01.18, 17:53
Czy to już są jakieś żarty, ze w mieście zakochanych walentynki obchodzę są 10 lutego.... brak słów.
Obserwuj wątek
    • Gość: buchacha Re: Walentynki IP: *.dynamic.mm.pl 21.01.18, 18:51
      Karola twój wpis jest już jakimś żartem i że- co teraz modne - dysponujesz deficytem intelektu.
    • Gość: do Karola Re: Walentynki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.01.18, 20:52
      Powinno obchodzić się 14 lutego. Ale u nas jak pasuje tak się obchodzi. Takie miasto.
    • Gość: ese Re: Walentynki IP: *.static.ip.netia.com.pl 22.01.18, 09:13
      Jak to 10 lutego? Przecież walentynki są 14 w środę.

      Coś się komuś popieprzyło?
      • Gość: ja Re: Walentynki IP: *.tvgawex.pl 22.01.18, 11:09
        W dupie mam walentynki kiedys nie obchodzilo sie walentynek i kazdy żył.
        • Gość: ese Re: Walentynki IP: *.static.ip.netia.com.pl 22.01.18, 14:22
          Kiedyś wpie...ło się dzikie zwierzęta i prowadziło życie w trybie koczowniczym - i każdy żył.

          Czy to oznacza że mamy się ku... cofnąć do tego czasu?

          Cymbale.
          • Gość: Bąż Woa Re: Walentynki IP: *.tvgawex.pl 22.01.18, 14:55
            ese. Sam jesteś cymbał. Jak się kocha cały rok, to nie jest potrzebne żadne komercyjne święto święto.
            • Gość: eee Re: Walentynki IP: *.dynamic.mm.pl 22.01.18, 15:25
              ese - czy ty nie widzisz, że ten kraj cofa się o wieki, zapytaj się babci, albo dziś dziadka w jego dniu / jeśli jeszcze żyje/ , to oni są dziś nośnikami postępu, a najlepszy byłby pradziadek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka