mercedes_benz 27.12.05, 14:18 Chyba tak .. Rozkradna ja !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eurofanatik lubie szczerych :) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.12.05, 14:39 mercedes_benz napisał: > Chyba tak .. > Rozkradna ja !!!!!!!!! Milo nam, ze sie z nami dzielisz swoimi planami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dsf afa IP: *.cymes.net / 213.20.123.* 27.12.05, 16:17 juz roz afa zegarek zepsula Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: afa IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.05, 18:15 Gość portalu: dsf napisał(a): > juz roz afa zegarek zepsula Ale drugo o imieniu Adolf naprowiła na mur !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: czy Polacy rozbiora UE ? 27.12.05, 18:51 Nie. Polacy nie rozbiorą UE. Oni ją rozkradną. Odpowiedz Link Zgłoś
milik1954 Re: czy Polacy rozbiora UE ? 27.12.05, 20:00 uważaj,żebys nie został w samych gaciach ; będzie wstyd bo dawno nie prane Odpowiedz Link Zgłoś
herman28 Re: czy Polacy rozbiora UE ? 27.12.05, 20:07 milik mosz racja. Cza uważać, bo ani sie człowiek nie łobejrzy i gacie straci. Tukej wszystko za.........ą, a kicha by była jakby zaś wymyślili komisja do spraw łosranych gaci. Odpowiedz Link Zgłoś
builder Re: czy Polacy rozbiora UE ? 28.12.05, 02:47 co ty nie powiesz...?, wejs` ty sie cfoku za utrzymanie swojej "pieknej dupciy", herman28 napisał: > Nie. Polacy nie rozbiorą UE. Oni ją rozkradną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit A co tam jest do rozbierania...... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.05, 06:54 ......szlyzjerow z ich roboczych drelichów czy brudne "zakutane" muslemki? Odpowiedz Link Zgłoś