Dodaj do ulubionych

czy Polacy rozbiora UE ?

27.12.05, 14:18
Chyba tak ..
Rozkradna ja !!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: eurofanatik lubie szczerych :) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.12.05, 14:39
      mercedes_benz napisał:

      > Chyba tak ..
      > Rozkradna ja !!!!!!!!!

      Milo nam, ze sie z nami dzielisz swoimi planami.
      • Gość: dsf afa IP: *.cymes.net / 213.20.123.* 27.12.05, 16:17
        juz roz afa zegarek zepsula
        • Gość: Pit Re: afa IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.05, 18:15
          Gość portalu: dsf napisał(a):

          > juz roz afa zegarek zepsula

          Ale drugo o imieniu Adolf naprowiła na mur !!!!
    • herman28 Re: czy Polacy rozbiora UE ? 27.12.05, 18:51
      Nie. Polacy nie rozbiorą UE. Oni ją rozkradną.
      • milik1954 Re: czy Polacy rozbiora UE ? 27.12.05, 20:00
        uważaj,żebys nie został w samych gaciach
        ; będzie wstyd bo dawno nie prane
        • herman28 Re: czy Polacy rozbiora UE ? 27.12.05, 20:07
          milik mosz racja. Cza uważać, bo ani sie człowiek nie łobejrzy i gacie straci.
          Tukej wszystko za.........ą, a kicha by była jakby zaś wymyślili komisja do
          spraw łosranych gaci.
      • builder Re: czy Polacy rozbiora UE ? 28.12.05, 02:47
        co ty nie powiesz...?,
        wejs` ty sie cfoku za utrzymanie swojej "pieknej dupciy",


        herman28 napisał:

        > Nie. Polacy nie rozbiorą UE. Oni ją rozkradną.
    • Gość: Pit A co tam jest do rozbierania...... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 28.12.05, 06:54
      ......szlyzjerow z ich roboczych drelichów czy brudne "zakutane" muslemki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka