Dodaj do ulubionych

Cicha noc, święta noc... a w kamienicy na Zator...

21.12.09, 21:23
www.grzymowicz-oddaj-gaz-na-swieta.pl

Lachowicz to tylko pionek. To Grzymowicz jest takim ...
W budynku sa mieszkania, ktorych instalacje maja wszelkie atesty i expertyzy,
ze sa bezpieczne. I co Grzymowicz bedzie 47 rodzin trzymac pod mrozem bo 3
mieszkania maja nieszczelne przewody? jak to nazwac? Draństwo? Mało...
Sk...synstwo? Trafniej. Zbliza sie kampania wyborcza - Grzymowicz bedzie plul
sobie w brode, ze nie przemowil w Wigilie ludzkim glosem.

(w miejscu trzech kropek wstawic prosze dowolne slowo)
Obserwuj wątek
    • Gość: *** Re: Cicha noc, święta noc... a w kamienicy na Zat IP: 77.255.251.* 21.12.09, 21:31
      pnoc ci ludzi są sami sobie winni, poprzerabiali indywidualnie ogrzewanie i
      teraz mają problem
      • sojowa prokuratura w Olsztynie jak z Malkowskim... 21.12.09, 23:25
        fakty:
        - miasto nie placilo przez 3 lata na fundusz remontowy (pewnie to norma w
        Olsztynie - moze warto aby dziennikarz to sprawdzil)
        - miasto nie remontowalo instalacji mieszkan komunalnych
        - ci co wykupili swoje mieszkania w wiekszosci wyremontowali lazienki, kuchnie,
        wykonali nowoczesne instalacje gazowe (grzewcze)
        - w kwietniu miasto chcialo zmusic prywatnych wlascicieli do wydania pieniedzy
        na podlaczenie do MPEC'u, w tym dewastacje wyremontowanych mieszkan (bez
        rekompensat) i likwidacje istnaiejacych instalacji gazowych
        - wspolnota powiedziala nie
        - miasto zaskarzylo do sadu (i tam lada dzien przegra)
        - Grzymowicz POCZEKAL az zacznie sie zima i w listopadzie (POL ROKU PO
        ZASKARZENIU DO SADU UCHWALY) wyslal pismo do inspektora powiatowego aby odcial
        ludziom gaz
        - Lachowicz z olsztynskiego ukladu wyslal pismo do gazowni, ze budynek stanowi
        zagrozenie i gazownia musiala na takie dictum odciac gaz
        - czesc mieszkancow prywatnych wydalo pieniadze na kolejne ekspertyzy, ze
        wszystko jest u nich bezpieczne a mimo tu .....syn Lachowicz majac wytyczne od
        prezia Grzymowicza nie chce zgodzic sie na podlaczenie gazu do tych mieszkan
        argumentujac, ze musza byc wszystkie mieszkania (w tym i komunalne!) bez zarzutu
        - a miasto celowo i zlosliwie nie dokonuje remontu mieszkan komunalnych i kolko
        sie zamyka

        ---

        prokurator tez chyba z ukladu. miesiac odczekal i umyl rece przekazujac sprawe
        do policji. policja odczeka miesiac i odesle do prokuratury. i bedzie tak jak z
        Malkowskim - sprawa bedzie musiala trafic do prokuratury w Bialymstoku bo
        olsztynska to z wladza sa za pan brat
        • Gość: li Re: prokuratura w Olsztynie jak z Malkowskim... IP: 77.255.63.* 22.12.09, 10:50
          Mamy demokracje, a w niej demokratyczne prawo, a to prawo mówi, że
          większość ma rację (przynajmniej takie prawo obowiązuje we
          wspólnotach). Bez zagłębiania się w procentowe udziały we własności
          nieruchomości miasto ma 27 mieszkań, prywatni mieszkańcy 23. Miasto
          ma większość - miasto ma rację. Koniec, kropka. Współczuję tym
          ludziom i rozumiem ich nerwy, ale te budynki to ruina i inwestowanie
          w nie prędzej czy później musiało się tak skończyć.
          • grzymowicz-oddaj-gaz-na-swieta Re: prokuratura w Olsztynie jak z Malkowskim... 22.12.09, 22:15
            mylisz sie. prawo chroni prywatnych wlascicieli w takich mieszanych wspolnotach.
            gdyby bylo inaczej, to juz dawno miasto zrobiloby co chce - wymusilo dewastacje
            mieszkan i kradziez prywatnych pieniedzy na remont mieszkan komunalnych.
    • Gość: beznadzieja Re: Cicha noc, święta noc... a w kamienicy na Zat IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.12.09, 11:13
      czy Grzymowicz zapłaci mi za remont mieszkania po tej zimie????

      Przy tej temperaturze i ogrzewanym tylko jednym pokoju marzną ściany, tylko
      czekać jak wilgoć na wiosnę odmaluje piękne "grzyby"

      czy to będzie już dostateczne zagrożenie zdrowia mojego, żeby w końcu ktoś
      potraktował tą sprawę poważnie.


      • Gość: gru Re: Cicha noc, święta noc... a w kamienicy na Zat IP: *.olsztyn.mm.pl 22.12.09, 11:30
        Zniknął komunizm i jest kapitalizm. Kiedyś państwo dawało, dzisiaj
        trzeba płacić, nie chcą komuszki na Towarową? Nie ma już instytucji
        charytatywnych co utrzymują nierobów i cwaniaków. Sorrki za swoje
        trzeba płacić. nikt mi nie wymaluje mieszkania za darmo, za ogrzewanie
        płacę, za wywóz nieczystości też a Ci z Katowickiej to uprzywilejowani?
        Gdzie ten rozum pytam? Ludzie budują domy, kupują mieszkania i płacą za
        wszystkie media a tu wielkie larum. Debilizm!
        • Gość: anty komunista Re: Cicha noc, święta noc... a w kamienicy na Zat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.09, 14:26
          gość portalu: gru napisał(a):

          Komuszki i owszem ale s.p "gru" urzędniku to odnosi się tylko do was.

          Bo to tylko wy nie macie pojęcia co oznacza własność.
          Dlatego w takich sprawach wykorzystywany jest Lachowicz, bo jedynie on może z powodu istniejącego zagrożenia wszcząć postępowanie. Jednak Lachowicz nie wie co to prawo i dlatego go nie respektuje.

          Lachowicz bowiem z urzędu jest odpowiedzialny za stan bezpieczeństwa budynku.

          Ja mieszkam też na Zatorzu i w identyczny sposób postąpiono z moim mieszkaniem , które jest własnością Gminy Olsztyn.

          Problem nie powstał teraz i raptownie.
          Ten problem to tworzenie nowych instytucji, w których umieszcza się swoją rodzinkę jedynie do brania kasy.
          Tak powstał ZLiBK.
          20 lat minęło a do dzisiaj nie wiadomo kto ma czyścić kominy w mieszkaniach komunalnych.

          Dzwonię do ZLiBK - zapchał mi się komin proszę o przysłanie kominiarza.

          - niech Pan zadzwoni do Wspólnoty.
          - wspólnota - nie mamy pana na liście - niech pan dzwoni do ZLiBK.

          I tak w koło Macieju.

          Piszę pismo do Prezydenta.

          Po jakimś czasie zjawia się kominiarz i narzeka, że ZLiBK rozwiązał z nimi umowę i tak naprawdę to ma to gdzieś.
          Komin zostaje wyczyszczony a od Małkowskiego dostaje odpowiedź, że komin jest wyczyszczony i mam się wypchać.
          Biorąc jednak pod uwagę, że sytuacja ta powtarza się od wielu lat to, co najmniej cztery razy doszło do zapalenia się sadzy i interwencji Straży Pożarnej, ponieważ komin nie został wyczyszczony na czas.

          Od kilku lat kominiarze stwierdzają, że komin zapycha się na wysokości 2 piętra. Bezprawnie przeprowadzono tam remont, który polegał na zaniżeniu sufitów. (Prawdopodobnie chodziło o ich docieplenie) W budynku, który jest pod ochroną prawną z tytułu „zabytek”, zaniżono okna i uszkodzono elewacje.

          Podczas tego remontu najprawdopodobniej uszkodzono również komin np., przesunięto cegły lub zamontowano tam jakiś hak czy „kołek” – od tego momentu trzeba było komin czyścić częściej.

          Mieszkanie należy do urzędnika ściśle związanego z Prezydentem i Lachowiczem.
          Więc nikogo nie obchodzą zniszczenia jakich dokonano w zabytkowej budowli ani samym kominie, w którym m.in. zamontowano rury centralnego lokalnego ogrzewania.

          Za zniszczenie komina Lachowicz chce obciążyć moją rodzinę.
          W tym celu nakazał nam wykonanie ekspertyz centralnego ogrzewania – na nasz koszt.

          Tak jak powyżej napisałem mieszkanie jest gminne i przekazano nam je w 1999 r. wraz z zainstalowanym centralnym ogrzewaniem i tym sposobem nie jesteśmy nawet stronami w sprawie.
          Mało , że Lachowicz użył nie właściwej ustawy to na dodatek żąda żebyśmy tworzyli dokumenty w sprawie prowadzonej przeciwko nam. Problemem Lachowicza jest to że jego urząd przez wiele lat tworzy dokumenty z kontroli, które opiera na fałszywych informacjach.
          Nasza sprawa zaczęła się w marcu tego roku i nieprzerwanie trwa nadal ale Lachowicz sporządził w październiku dokument, w którym stwierdza, że kominy – przewody wentylacyjne i przewody dymowe – bez uwag.

          Zorganizowana grupa przestępcza i korupcja w Olsztynie to właśnie pozostałość po komunie, która tak naprawdę nigdy stąd nie odeszła.

          Skoro ja jako najemca mam ponosić te same koszty, które chcą narzucić właścicielom z ul. Katowickiej, to oznacza, że Lachowicz i inni licząc na naszą i Waszą niewiedzę robi to, co mu się podoba.
          ZLiBK – Pniewski zapewne dostarczył lokatorom gminnym piecyki elektryczne i zapłaci za prąd, (tak mnie poinformował) tym sposobem lokatorom jest to na rękę. Jest oczywiste, że jest to sposób by skłócić wszystkich mieszkańców.

          Piszcie skargi na Lachowicza (PINB) i składajcie w nich wnioski. Lachowicz ma miesiąc na podjecie decyzji i na pewno tego nie zrobi. Nic nie zrobi również WINB więc składajcie skargi do GUNB w Warszawie. Terminy miesięczne obowiązują wszystkich, więc kolejna skarga powinna się znaleźć w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym lub u odpowiedniego ministra. Lachowicza należy natychmiast wyłączyć od prowadzenia tych spraw, ponieważ jest wybitnie stronniczy i jako podległy Urzędowi Miasta Olsztyn jest stroną w sprawie.

          • grzymowicz-oddaj-gaz-na-swieta Lachowicz i WINB 22.12.09, 22:22
            No patrz pan! Dokladnei tak sie stalo jak pan pisal: WINB odczekal dokladnie
            miesiac i kazal sie wypchac w odpowiedzi na skarke na Lachowicza. Coz,
            faktycznie pozostaje uderzac do stolicy, bo to jeden wielki uklad urzedniczy.
            Ale nawet Lachowicz nie stoi ponad prawem. Jak sie ma komplet papierow
            stwierdzajacych, ze sie ma sprawne instalacje, przewody kominowe, wentylacyjne i
            Bog wie co jeszcze to chocby byl najwiekszym suk..synem w Olsztynie (a wiadomo,
            ze nie jest) to nie moze tego zablokowac.
    • Gość: własnościowiec Tom Cicha noc, święta noc... a w kamienicy na Zator... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.09, 21:29
      w domu zimno, co za Święta szooookkkkk - urzędnicy przesadzili
      delikatnie mówiąc - wkraczam do akcji i angażuje ludzi OBIECUJE ŻE
      RZADY W OLSZTYNIE SIE ZMIENIA W NASTEPNYM ROKU SA WYBORY!
      • Gość: sss Re: Cicha noc, święta noc... a w kamienicy na Zat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.09, 05:48
        chcialo sie meic za damski wszystko ta ma sie za swoje.
        Ja tam gratuluje miastu sluszna decyzja a komuna sie skonczyla ludzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka