Gość: rita
IP: *.biezanow.sdi.tpnet.pl
04.02.04, 22:13
Witajcie Solenizanci !
To jest święto Olsztyna Pięknego, święto Pań i Panów bywalców tego wątku, to
jest święto całego forum olsztyńskjiego, święto fantastycznej Redakcji, to
jest święto światowe, święto jezior i lasów, świeto miasta wiecznego urlopu.
Pięćdziesiąta część wątku to zdobycie 500.000 tysięcznika, tego nie da się
traktować obojetnie , to trzeba przepić i przeżyć. Tutaj nawet ręce odmawiają
klikania, bo już są pijane i tańczą z radości.
Panie i Panowie wznoszę Toast za Olsztyn Piekny i jego bywalców
Na zdrowie !
www.chomiki.gora.prv.pl/
Olsztyn Piękny dziękuje :)