grzymowicz-oddaj-gaz-na-swieta
22.01.10, 22:10
Prezydent Olsztyna mógłby zainicjować coś medialnego. Zainicjować obywatelską
akcję. Tak aby zebrało się kilkaset tysięcy podpisów i w świetle kamer
zaniesionoby je do ministerstwa. Jak nie potrafi albo nie chce to może ktoś
inny (stowarzyszenie? organizacja?) ruszy pierwszy kamień powodując lawinę?
---
grzymowicz-oddaj-gaz-na-swieta.pl
polecam Pamflecik