m.godwin 27.06.10, 18:55 To sprawka jakiegoś hobbita. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
acer0 Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się 27.06.10, 19:01 m.godwin napisał: > To sprawka jakiegoś hobbita. > człowiek kombinuje a BÓG kieruje Widocznie Bolek nie zasłużył by otrzymać ten pierścień , POwinien dostać inny pierwszy Bolek w solidarności. I jak widać z zaistniałej sytuacji ten pierścień nie powinien trafić do bolka donosiciela. Ale panie Wałęsa taki jest los. Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się IP: *.serv-net.pl 27.06.10, 19:07 Prędzej to jakiś żołnierz PiSu spod sztandaru "S" wziął pierścień za to, że wczoraj w Gnieźnie Wałęsa poparł jawnie Komorowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanook Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.nplay.net.pl 27.06.10, 19:09 znaczy się zapił ?... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.as.kn.pl 27.06.10, 19:18 bo nie byl dla niego Odpowiedz Link Zgłoś
polishkamikaze Spokojnie panowie 27.06.10, 19:40 Nikt niczego nie zgobil. Strazak lezy pijany gdzies za stodola. Jutro bedzie trzezwy i wszystko OK. Wysle sie ten zlom do Gdanska i po bolu ! Odpowiedz Link Zgłoś
ipta Re: Spokojnie panowie 27.06.10, 19:59 To tylko POLSKA z jej zawiściami i podłoscią Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk "Płaciliśmy wielką cenę za nasze zwycięstwo ...... 27.06.10, 20:04 Płaciliśmy wielką cenę za nasze zwycięstwo, które teraz niektórzy psują, oskarżają nas o zdradę. Sądząc po rezultatach dwudziestu lat waszych rządów w naszym kraju "wasze zwycięstwo" staje się powoli wasza klęską i świadectwem, że było bardziej wynikiem tym razem szczęśliwych dla nas dziejowych wydarzeń, którym nie zdołaliście zgodnie z nasza tradycja przeszkodzić, niż waszych przypisywanych sobie zasług. Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... Odpowiedz Link Zgłoś
marian8-1960 Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 20:11 Widocznie mu się nie należy... "Bolek" już dostał swoje srebrniki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sałron Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.147.73.79.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.06.10, 20:25 Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie. Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie. Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 20:42 Ale obciach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawy Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.toya.net.pl 27.06.10, 20:54 U mnie na wsi jak się coś czyjegoś zabierze, albo komuś nie odda to się nazywa KRADZIEŻ. A taki co zabrał lub zapomnial oddać to ZŁODZIEJ. No ale może u mnie na wsi jest inna moralność niż w mieście Ja bym aresztował tego Bryckiego - za przywłaszczenie pierścienia który do niego nie należał Odpowiedz Link Zgłoś
byly.wyborca.po Dla TW.Bolka nie ma pierśśenia Solidarności 27.06.10, 21:20 może jeszcze dla Maleszki,kiszczaka,jaruzela,Goebbelsa i Aichmana pierścienienie Solidarności ? to też "ludzie honoru" wedle A.M Odpowiedz Link Zgłoś
lukabravo Re: Dla TW.Bolka nie ma pierśśenia Solidarności 27.06.10, 23:20 byly.wyborca.po napisał: > może jeszcze dla Maleszki,kiszczaka,jaruzela,Goebbelsa i Aichmana > pierścienienie Solidarności ? to też "ludzie honoru" wedle A.M Nie. Spie...j. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Dla TW.Bolka nie ma pierśśenia Solidarności IP: 217.98.20.* 27.06.10, 23:40 A co ty takiego zrobiłeś dla tego kraju, że plujesz na Wałęsę? Na jego miejscu zes.rałbyś się w gacie przy pierwszym przesłuchaniu, nie mówiąc już o tzw. pałowaniu wstępnym. Dzięki takim jak Wałęsa odwaga teraz potaniała na tyle, że taki śmieć jak ty może szczekać i bezkarnie opluwać innych, naprawdę zasłużonych dla Polski ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kandzio Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.10, 21:42 ktoś się nie bał i zajebał. Odpowiedz Link Zgłoś
agent.bolek.donosi Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 22:34 Czy została rozliczona i wzięta pod uwagę jego przeszłość? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łowca bolszewików Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 22:38 Dla tego pana mamy Gwiazdę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sonia Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 22:39 Ani takiego działacza nie było,dla tego się zagubił!,Chyba jednak Olsztyn jest normalny! Odpowiedz Link Zgłoś
zeixer Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 22:45 A tam się zapodział pewnie po pijaku dał Jarkowi niech udaje że działał w opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sonia Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 22:49 Wszystkie te dziady działali!,Jak? to wiemy ! rąbiąc u krwiopijcy po 12 godzin dziennie "by żyło się lepiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd To był zkot Bolków IP: *.plock.mm.pl 27.06.10, 23:02 i chcieli I-mu Bolkowi RP wręczyć pierścień za zasługi dla uwłaszczenia komuchów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kwa Re: To był zkot Bolków IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.06.10, 23:06 Pierścień Dziewictwa!!! Jak można był zgubić ten klejnod? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaktus Re: To był zkot Bolków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 00:00 tina88.bloog.pl/id,3682980,title,Pierscien-dziewictwa-moda-czy-przekonanie,index.html?ticaid=6a6c7 Odpowiedz Link Zgłoś
no.to.mamy.problem gollum 28.06.10, 02:53 Pewnie pierścień zamarzył się jedynemu, który na niego zasługuje - nieustannie knującemu gollumowi z Lewa i Sprawiedliwości. Ale siły dobra zwyciężyły i udało się drużynie pierścienia "my precious" z łap orków odbić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisior Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 03:01 Historia kołem się toczy. Bolek się sprzedał to i opylili jego pierścionek. Bo " zapie...ł Bronek złoty pierścionek z wystawy". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q-ku no tak - Olsztyn. Dziura, panie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 05:53 niech to szlag - znowu wstyd mus przeżywać za tę prowincjonalną dziurę. A to prezydent personel żeński wyobraca po godzinach, a to 200 drzew wyrżną, a to jezioro zamiast lasem obudują osiedlem na 1500 ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PAS Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 28.06.10, 08:16 Ciekawe co tam robił "specjalista" od sprzedaży działek w Warszawie, super złodziej Żożo Lubieniecki? Ciekawy zestaw typów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętliwy Wałęsa dawaj moje 100 milionów !!!!!!!! IP: 195.47.201.* 28.06.10, 08:30 "Ani be ani ma ani kukryku" Oto cały Wałęsa :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LG Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 12:04 trzeba byo dac mu nakretkę 32mm to by przypomniał sobie stare dobre czasy//// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olsztyniak Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 14:46 Co tam robił Żożo Lubieniecki - przyjechał po pierscien , chyba go nie ukradł . I tak się odznaczają jak za komuny ? Odpowiedz Link Zgłoś