Dodaj do ulubionych

Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp...

27.06.10, 18:55
To sprawka jakiegoś hobbita.

Obserwuj wątek
    • acer0 Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się 27.06.10, 19:01
      m.godwin napisał:

      > To sprawka jakiegoś hobbita.
      >
      człowiek kombinuje a BÓG kieruje
      Widocznie Bolek nie zasłużył by otrzymać ten pierścień , POwinien dostać inny
      pierwszy Bolek w solidarności.
      I jak widać z zaistniałej sytuacji ten pierścień nie powinien trafić do bolka
      donosiciela. Ale panie Wałęsa taki jest los. Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
      Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka.
      • Gość: qwerty Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się IP: *.serv-net.pl 27.06.10, 19:07
        Prędzej to jakiś żołnierz PiSu spod sztandaru "S" wziął pierścień za to, że
        wczoraj w Gnieźnie Wałęsa poparł jawnie Komorowskiego.
    • Gość: nanook Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.nplay.net.pl 27.06.10, 19:09
      znaczy się zapił ?...
    • Gość: bolek Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.as.kn.pl 27.06.10, 19:18
      bo nie byl dla niego
    • polishkamikaze Spokojnie panowie 27.06.10, 19:40
      Nikt niczego nie zgobil. Strazak lezy pijany gdzies za stodola.
      Jutro bedzie trzezwy i wszystko OK.
      Wysle sie ten zlom do Gdanska i po bolu !
      • ipta Re: Spokojnie panowie 27.06.10, 19:59
        To tylko POLSKA z jej zawiściami i podłoscią
    • ubiquitousghost88 Piździelstwa. 27.06.10, 19:53
    • 1stanczyk "Płaciliśmy wielką cenę za nasze zwycięstwo ...... 27.06.10, 20:04
      Płaciliśmy wielką cenę za nasze zwycięstwo, które teraz niektórzy psują,
      oskarżają nas o zdradę.


      Sądząc po rezultatach dwudziestu lat waszych rządów w naszym kraju "wasze
      zwycięstwo" staje się powoli wasza klęską i świadectwem, że było bardziej
      wynikiem tym razem szczęśliwych dla nas dziejowych wydarzeń, którym nie
      zdołaliście zgodnie z nasza tradycja przeszkodzić, niż waszych przypisywanych
      sobie zasług.

      Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp...
    • marian8-1960 Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 20:11
      Widocznie mu się nie należy...
      "Bolek" już dostał swoje srebrniki.
    • Gość: Sałron Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.147.73.79.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.06.10, 20:25
      Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
      W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
      Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
      Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
      W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
    • mela_1 Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 20:42
      Ale obciach...
    • Gość: prawy Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.toya.net.pl 27.06.10, 20:54
      U mnie na wsi jak się coś czyjegoś zabierze, albo komuś nie odda to się nazywa
      KRADZIEŻ. A taki co zabrał lub zapomnial oddać to ZŁODZIEJ. No ale może u mnie
      na wsi jest inna moralność niż w mieście

      Ja bym aresztował tego Bryckiego - za przywłaszczenie pierścienia który do
      niego nie należał
    • byly.wyborca.po Dla TW.Bolka nie ma pierśśenia Solidarności 27.06.10, 21:20
      może jeszcze dla Maleszki,kiszczaka,jaruzela,Goebbelsa i Aichmana
      pierścienienie Solidarności ? to też "ludzie honoru" wedle A.M
      • lukabravo Re: Dla TW.Bolka nie ma pierśśenia Solidarności 27.06.10, 23:20
        byly.wyborca.po napisał:

        > może jeszcze dla Maleszki,kiszczaka,jaruzela,Goebbelsa i Aichmana
        > pierścienienie Solidarności ? to też "ludzie honoru" wedle A.M

        Nie. Spie...j.
      • Gość: z Re: Dla TW.Bolka nie ma pierśśenia Solidarności IP: 217.98.20.* 27.06.10, 23:40
        A co ty takiego zrobiłeś dla tego kraju, że plujesz na Wałęsę? Na
        jego miejscu zes.rałbyś się w gacie przy pierwszym przesłuchaniu,
        nie mówiąc już o tzw. pałowaniu wstępnym. Dzięki takim jak Wałęsa
        odwaga teraz potaniała na tyle, że taki śmieć jak ty może szczekać i
        bezkarnie opluwać innych, naprawdę zasłużonych dla Polski ludzi.
    • Gość: kandzio Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.10, 21:42
      ktoś się nie bał i zajebał.
    • agent.bolek.donosi Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 22:34


      Czy została rozliczona i wzięta pod uwagę jego przeszłość?
    • Gość: łowca bolszewików Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 22:38
      Dla tego pana mamy Gwiazdę
    • Gość: sonia Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 22:39
      Ani takiego działacza nie było,dla tego się zagubił!,Chyba jednak Olsztyn jest
      normalny!
    • zeixer Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... 27.06.10, 22:45
      A tam się zapodział pewnie po pijaku dał Jarkowi niech udaje że działał w
      opozycji.
      • Gość: sonia Re: Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.10, 22:49

        Wszystkie te dziady działali!,Jak? to wiemy ! rąbiąc u krwiopijcy po 12 godzin
        dziennie "by żyło się lepiej?
    • Gość: ddd To był zkot Bolków IP: *.plock.mm.pl 27.06.10, 23:02
      i chcieli I-mu Bolkowi RP wręczyć pierścień za zasługi dla uwłaszczenia komuchów.
      • Gość: Kwa Re: To był zkot Bolków IP: *.olsztyn.vectranet.pl 27.06.10, 23:06
        Pierścień Dziewictwa!!!
        Jak można był zgubić ten klejnod?
        • Gość: kaktus Re: To był zkot Bolków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 00:00
          tina88.bloog.pl/id,3682980,title,Pierscien-dziewictwa-moda-czy-przekonanie,index.html?ticaid=6a6c7
    • no.to.mamy.problem gollum 28.06.10, 02:53
      Pewnie pierścień zamarzył się jedynemu, który na niego zasługuje - nieustannie
      knującemu gollumowi z Lewa i Sprawiedliwości. Ale siły dobra zwyciężyły i
      udało się drużynie pierścienia "my precious" z łap orków odbić.
    • Gość: pisior Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 03:01
      Historia kołem się toczy. Bolek się sprzedał to i opylili jego
      pierścionek. Bo " zapie...ł Bronek złoty pierścionek z wystawy".
    • Gość: q-ku no tak - Olsztyn. Dziura, panie. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 05:53
      niech to szlag - znowu wstyd mus przeżywać za tę prowincjonalną dziurę.
      A to prezydent personel żeński wyobraca po godzinach, a to 200 drzew wyrżną, a
      to jezioro zamiast lasem obudują osiedlem na 1500 ludzi
    • Gość: PAS Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 28.06.10, 08:16
      Ciekawe co tam robił "specjalista" od sprzedaży działek w Warszawie,
      super złodziej Żożo Lubieniecki? Ciekawy zestaw typów...
    • Gość: pamiętliwy Wałęsa dawaj moje 100 milionów !!!!!!!! IP: 195.47.201.* 28.06.10, 08:30
      "Ani be ani ma ani kukryku" Oto cały Wałęsa :)
    • Gość: LG Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 12:04
      trzeba byo dac mu nakretkę 32mm to by przypomniał sobie stare dobre czasy////
    • Gość: olsztyniak Zgubili pierścień dla Wałęsy. "Prezydent się sp... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 14:46
      Co tam robił Żożo Lubieniecki - przyjechał po pierscien , chyba go
      nie ukradł . I tak się odznaczają jak za komuny ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka