being28
22.04.04, 13:46
Zanosi sie na wiekszy problem z wodociagami w Olsztynie. Ile mozna chlorowac?
Nie wykryto jeszcze przyczyczny? Przypominam wlodarzom miasta i ich
przydupasom, ze mamy juz XXI wiek. Ludzie w kosmos lataja, a tam nie moga
sobie poradzic z woda w kranie? Ciekawe co teraz zrobi samorzadowiec
Tysiaclecia, gora, gor, rzeka, rzek, slonce, slonc, prezydent miasta? Teraz
straca premie na 6 miesiecy? Moze limit na komorki obetnie?
Teraz sie duzo mowi o terrorystach i takich roznych innych bzdetach.
Tymczasem sami siebie podtruwamy caly czas:)
Do strat ja dolicze 2 rybki, ktore mi zdechly w czasie swiat.
Zlodzieje!!!!!!!!!!!!!