Dodaj do ulubionych

Czarnobyl vol.2

22.04.04, 13:46
Zanosi sie na wiekszy problem z wodociagami w Olsztynie. Ile mozna chlorowac?
Nie wykryto jeszcze przyczyczny? Przypominam wlodarzom miasta i ich
przydupasom, ze mamy juz XXI wiek. Ludzie w kosmos lataja, a tam nie moga
sobie poradzic z woda w kranie? Ciekawe co teraz zrobi samorzadowiec
Tysiaclecia, gora, gor, rzeka, rzek, slonce, slonc, prezydent miasta? Teraz
straca premie na 6 miesiecy? Moze limit na komorki obetnie?

Teraz sie duzo mowi o terrorystach i takich roznych innych bzdetach.
Tymczasem sami siebie podtruwamy caly czas:)

Do strat ja dolicze 2 rybki, ktore mi zdechly w czasie swiat.

Zlodzieje!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Świerk Re: Czarnobyl vol.2 IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 25.04.04, 10:31
      Coś kiedyś,niedawno, szkoda,że nie udało mi się zachować tej wiadomości,
      przestrzegał na łamach prasy przed wysypiskiem śmieci w Łęgajnach. Twierdził ,
      że poprzez wody gruntowe, podziemne cieki, jest przedostawanie się skażeń do
      ujęć wody pitnej.Było to tak przerażajace, że trudne do uwierzenia. Jeżeli tak
      jest , to jest to tragedia .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka