IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.02.11, 20:19
czy zauwazyliscie ze w Olsztynie dzialaja dwie sitwy jedna wyrywa dzrzewa a druga sadzi
Obserwuj wątek
    • Gość: sks Re: 2 sitwy IP: *.centertel.pl 03.07.11, 11:41
      i zielonym do góry a żółtym do przodu
      • Gość: eja Re: 2 sitwy IP: *.olsztyn.mm.pl 03.07.11, 11:47
        Tej sadzącej nie zauważyłam Tylko kilka donic centbetowych (?).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka