Gość: kolec IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.02.11, 20:19 czy zauwazyliscie ze w Olsztynie dzialaja dwie sitwy jedna wyrywa dzrzewa a druga sadzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sks Re: 2 sitwy IP: *.centertel.pl 03.07.11, 11:41 i zielonym do góry a żółtym do przodu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eja Re: 2 sitwy IP: *.olsztyn.mm.pl 03.07.11, 11:47 Tej sadzącej nie zauważyłam Tylko kilka donic centbetowych (?). Odpowiedz Link Zgłoś