Gość: chochlik IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.05.11, 21:14 Jeżeli tą informacją nie zajmie się Prokuratura i Centralne Biuro Antykorupcyjne to ja pieprzę takie państwo. I oni k.... p.... o patriotyzmie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: polsyf dziękuję HE HE olsztyńska prokuratura i sądy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 21:27 Mają się zainteresować? Korupcją nepotyzmem? ONI ZAINTERESUJĄ SIĘ NAMI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nepota Re: HE HE olsztyńska prokuratura i sądy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 14:19 Prezydent zatrudnia dziesięciu asystentów, doradców i pełnomocników. Wszystkich bez jakiegokolwiek konkursu i selekcji, za to takich którzy np. w poprzedniej kadencji byli w prezydenckim klubie radnych Ponad Podziałami (np. Pan Szostek "opiekujący się" budowanym basenem...). Nepotyzm - jest to karalne faworyzowanie krewnych i znajomych przez osoby wpływowe, sprawujące władzę, przy obsadzaniu stanowisk, rozdawaniu posad, nadawaniu godności ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: No tak Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.05.11, 22:54 Bardzo ciekawy artykuł, który porusza bardzo ważne sprawy związane z przejrzystością działań na wysokich stanowiskach. Opisana sytuacja to tylko czubek lodowej góry. Mam wrażenie, że tego typu działania związane z rodziną, znajomymi w tle są powszechne i przez bardzo wiele osób uważane za normalność. Ale to nie jest normalne, a wręcz niebezpieczne i naganne z punktu interesu państwa, miasta, szerszej grupy społecznej. Czas zacząć nazywać sprawy po imieniu. Bo to wszystkim wyjdzie na dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Totalna kompromitacja. Grzymowicz gorzej rządzi IP: *.olsztyn.mm.pl 13.05.11, 23:01 niż Małkowski. Tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maku Re: Totalna kompromitacja. Grzymowicz gorzej rząd IP: *.olsztyn.mm.pl 13.05.11, 23:03 Nie chcieliście skromnego Cichonia, to macie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: garbuz Grzymowicz nie potrafi sam napisać przemówienia? IP: *.com 13.05.11, 23:05 No to pięknie. Niech jeszcze zleci doradcy rządzenie i wyjeździe na 3 lata na wczasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z knajpy Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.11, 12:40 Cały Ratusz działa podobnie, zobaczcie np. naszych radnych. Wpychają się do Rady Miasta wyłącznie by załatwiać swoje (rodzinki, kolesi...) interesy i dla szmalu. A głupia, Olsztyńska wiocha ich wybiera... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wonim Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 23:09 Już wiem po co Olsztynowi OBWODNICA!!! Po to, żeby normalni ludzie mogli tę skorumpowaną dziurę mogli omijać z daleka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iks Platforma Obywatelska powinna zerwać koalicję IP: *.olsztyn.mm.pl 13.05.11, 23:10 z Grzymowiczem. W imię ideałów prezentowanych przez Premiera Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaciekawiony jeste Re: Platforma Obywatelska powinna zerwać koalicję IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.05.11, 23:18 Jestem ciekaw czy w taki sposób spłacane są długi zaciągnięte podczas kampanii wyborczej ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ponad układami Re: Platforma Obywatelska powinna zerwać koalicję IP: *.vfserver.com.49.154.184.in-addr.arpa 13.05.11, 23:21 W kolejnych wyborach Grzymowicz nie będzie miał szans nawet na wejście do drugiej tury. Głoswałem na niego i jestem załamany tym co się dzieje. Kompromitacja za kompromitacją. Im więcej doradców tym gorzej. Tak to jest ze znajomymi królika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herrold Re: Platforma Obywatelska powinna zerwać koalicję IP: *.vectro.com 13.05.11, 23:33 Szkoda Olsztyna. Doradcy beznadziejni, szkoda słów. Radni z klubu Ponad Podziałami bardzo anemiczni badź z bliską zeru wiedzą o samorządzie. Z taką ekipą PG może rządzić w Gryźlinach, ale nie w stolicy regionu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milli Re: Platforma Obywatelska powinna zerwać koalicję IP: *.adsl.wanadoo.nl 14.05.11, 00:12 Dziwię się, że dopiero to zauważyłeś. Ekstraklasa kolesi z arbuzem na czele,,, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obywatel Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 23:48 To wskazuje kim jest Grzymowicz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.olsztyn.mm.pl 13.05.11, 23:59 Ja nie widzę tu nic dziwnego. Firma działająca na rynku nie może sobie pozwolic na odpuszczanie kontraktów. Szczególnie w branży medialnej, gdzie większość kontraktów pochodzi z sektora publicznego. Jeżeli firma zony pana Żmijewskiego uczciwie wygrywa przetargi, a nie dostaje zlecenia z wolnej ręki, to nie ma w tym żadnej sensacji. Trudno sobie wyobrazić żeby miała dobrowolnie odpuścić najlepszego płatnika w powiecie, tylko dlatego że pracuje dla niego ktoś z rodziny. Bzdura totalna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taki jeden Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 00:43 Jeżeli firma zony pana Żmijewskiego uczciwie wygrywa przetargi, a nie dostaje zlecenia z wolnej ręki, to nie ma w tym żadnej sensacji. Serio? No popatrz... W cywilizowanych krajach albo właściciele firmy robią interesy, albo firmę zawieszają i zabierają się za pracę w instytucjach opłacanych z podatków. W tym przypadku mamy konflikt interesów, bo urzędnik Żmijewski po godzinach pracy staje się mężem pani Żmijewskiej, która realizuje zlecenia urzędnika Żmijewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eja Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 02:35 Gość portalu: JA napisał(a): > Firma działająca na rynku nie może sobie pozwolic na odpuszczanie kontraktów. Słusznie. To po co w takim razie pchać się do ratusza na etat? Albo-albo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konkurencja Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 09:50 Nie przypominam sobie żeby były przetargi na zlecenia które wykonuje firma tego pana. Tym powinno zająć sie natychmiast CBA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smokki Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.adsl.wanadoo.nl 14.05.11, 00:08 Niezły przekręt, działania czerwonego arbuza powoli wychodzą na wierzch... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moby Dick Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 02:29 Ale jajeczka w naszym Ratuszu, ciut nieświeże, niestety..... A miało być tak pięknie - sami kolesie przy kasie za nasze pieniądze - podatników. Cuda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radzio Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.mm.pl 18.05.11, 20:10 cuda niewidy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Jaki pan taki kram . IP: *.205.63.122.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.05.11, 06:59 Sztab tzw. "doradców" Grzymowicza jest tak rozbudowany, że zastanawiam się czy Pan Prezydent Grzymowicz w ogóle cokolwiek potrafi ?. Być może przyszła chwila, żeby powołać doradcę , który będzie nadzorować doradców... ? W normalnym mieście taki skandal spowodowałby natychmiastową dymisję pracownika, który uwikłany jest w niejasne powiązania na styku samorząd-prywatna działalność gospodarcza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?? Re: Jaki pan taki kram . IP: 213.73.31.* 17.05.11, 11:55 No i co dalej w tym temacie? Odpowiedz Link Zgłoś
o0gurek Re: Jaki pan taki kram . 17.05.11, 12:16 Gość portalu: ?? napisał(a): > No i co dalej w tym temacie? Nic, olsztyński standard. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yzx Re: Jaki pan taki kram . IP: *.olsztyn.mm.pl 17.05.11, 17:35 To jest straszne. Co za upadek. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa1-23 Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. I dba! 14.05.11, 07:52 Oczywiście dba na sposób olsztyński..... Lubię czytać tłumaczenia, że to syn, a to żona, ale kasa leci. A Grzymowicz pewnie doskonale o tym wie. Kto jeszcze ma wątpliwości, że Olsztynem rządzą kliki i koterie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do kiedy Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. I d IP: 213.73.31.* 16.05.11, 11:25 Po prostu ręce opadają. Odpowiedz Link Zgłoś
stpaul Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... 14.05.11, 08:00 www.polityka.pl/rynek/1515196,1,rozmowa-o-polskim-problemie-z-praca.read Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uf Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 08:15 Ktoś napisał wyżej, że wszystko jest dobrze, jeśli firma żony wygrywa przetargi. Jeśli tak to ok ale wg mnie to nie ma mowy o przetargach bo działania PR dotyczą sfery autorskiej, a nie robi się przetargów na pomysł. Można sobie wyobrazić sytuację, w której zlecenia idą z wolnej ręki, bo dotyczą filmów promocyjnych (np. do publikacji w internecie) a wtedy rzaden przetarg nie jest potrzebny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Może teraz Bałtroczyk coś napisze do Olsztyniaków? IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 08:15 Nikt mi nie powie, że za Czesia było gorzej, było lepiej. Grzymowicz nie nadaje się na prezydenta a doradcę ma takiego, że można płakać. Sam siebie nie umie postawić w jasnym świetle, a bierze publiczne pieniądze za doradztwo w zakresie wizerunku. Załamka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Re: Może teraz Bałtroczyk coś napisze do Olsztyni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 08:55 co za bzdur piszesz nie nadaje sie, a kto bylby lepszy, kto by tyle kasy z uni pozyskal? Grzymowicz pozyskuje pieniądze z Unii jakich jeszcze Olsztyn nie widział nigdy i jest w tym niemal najlepszy w całej Polsce www.elk.pl/images/stories/Piotr/tabela_1.jpg a czesio? czesio tylko ośmiesza Olsztyn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm Re: Może teraz Bałtroczyk coś napisze do Olsztyni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 08:55 ....a inwestycja goni inwestycje Olsztyn rozwija sie pełną parą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areczek Koleżeńska pomoc znanemu przekrętasowi IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.11, 09:11 Ratuszowy Che usiłuje ponownie dorwać się do kasy szczując na Żmijewskiego swoich kolesiów z Wybiórczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Może teraz Bałtroczyk coś napisze do Olsztyni IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 11:08 Widzę inwestycje, ale jest tylko to. Inne dziedziny życia leżą odłogiem, nie ma nie złotówki, bo każda została ulokowana w inwestycje. To nie tak, nie można wpadać ze skrajności w skrajność. Prezydent ma zarządzać miastem, wszystkimi sferami życia, które mieszczą się w zadaniach samorządu lokalnego. Tymczasem nami zarządza Bob Budowniczy, sorry, dla mnie to zbyt mało! To tylko jedna mała część. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inwestor Inwestować trzeba MĄDRZE a nie dużo! IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 11:40 Zapomniałeś, że inwestować trzeba MĄDRZE, a nie tylko dużo! Odpowiedz Link Zgłoś
o0gurek Re: Może teraz Bałtroczyk coś napisze do Olsztyni 14.05.11, 22:07 Gość portalu: hmm napisał(a): > co za bzdur piszesz nie nadaje sie, a kto bylby lepszy, kto by tyle kasy z uni > pozyskal? > Grzymowicz pozyskuje pieniądze z Unii jakich jeszcze Olsztyn nie widział nigdy > i jest w tym niemal najlepszy w całej Polsce Te, klakierze arbuza zmieniający nicki. To żadna sztuka pisać projekty do programów w których nikt nie chce brać udziału. Żadne inne miasto nie ma u władzy takich partaczy, którzy biorą się za remonty placów w momencie kiedy miasto lezy i kwiczy na każdej płaszczyźnie... Najlepszy w Polsce to może i jest - w statusie majątkowym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m&m Re: Może teraz Bałtroczyk coś napisze do Olsztyni IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 11:07 Gość portalu: mm napisał(a): > Nikt mi nie powie, że za Czesia było gorzej, było lepiej. Ja ci to powiem! Co nie znaczy, że teraz jest dobrze, ale nie wciskaj tu propagandy uślinionego cenzora-erotomana. Bo obaj siebie warci, dziesięć lat ręka w rękę działali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melon Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.11, 09:15 Prywata i tyle. "To nie ja zarabiam, to żona" - ręce opadają. Czy on ma mieszkańców za durniów? Po co się uczyć, zostań doradcą prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 09:48 Jest jedno co arbuz potrafi. Jak otwieram tv to ciągle widzę tę gębę z nieszczerym uśmieszkiem. Obrzydlistwo :( Kolejny kwiatuszek to pewnie będzie jego zapowiedź z ostatnich dni: miejskie spółki mają sponsorować miejski klub piłkarski. Już biedny koleś arbuza - bogusz nie daje sam rady? Jako szary odbiorca ciepła czy wody a może mieszkaniec budynków komunalnych i pasażer mpk nie godzę się na takie rozwiązania. Będzie kolejny pretekst do podwyżek :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? A czy Cento jest doradcą od spraw budowalnych? IP: *.webair.com 14.05.11, 09:50 Wygląda na to, że Grzymowicz nie ma pojęcia o wielu podstawowych sprawach, skoro ma aż tylu doradców. Ile publicznych pieniędzy marnujemy mając za prezydenta osobę, która potrzebuje aż tylu osób wokół siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mell Re: A czy Cento jest doradcą od spraw budowalnych IP: 87.204.175.* 14.05.11, 10:09 Jaki prezydent, tacy doradcy. Komuch na komuchu. Gdyby Grzymowicz kierował się jakimiś zasadami w życiu, to nie wykonywałby tak długo i posłusznie poleceń Czesława - sekretarza PZPR. Olsztyn i województwo skazane są na czerwonych cwaniaków, ciemny lud wszystko łyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przekręt Re: A czy Cento jest doradcą od spraw budowalnych IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 10:55 Oni powinni podać się do dymisji. To nie jego firma tylko żony, toż to kpiny z uczciwości i podatników !!! Robią z nas durni. Kiedy to się zmieni? Za łopatę i do roboty , a nie ciepłe posadki za nasze pieniądze. Wyborcy nie zapomnijcie im tego WIZERUNKU !!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: df Re: A czy Cento jest doradcą od spraw budowalnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 10:57 A co na to niejaki Bałtroczyk? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prowiec Pan doradca od wizerunku do fryzjera, krawat IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 11:29 kupić i odpowiedni garnitur oraz zgolić wąsy. To tak na początek. Resztę mogę doradzić za opłatą. Kontakt przez forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UE Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 11:35 Ciekawe kto zostanie szefem Biura Rady Miasta? I ciekawe po co ogłosili konkurs? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 12:56 Żeby doradca mógł doradzić. Chcę iść na spacer. Nie wiem jednak gdzie. Doradźcie coś. Niestety nie mam kasy publicznej, więc porady za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taki jeden Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 21:07 Chcę iść na spacer. Nie wiem jednak gdzie. Doradźcie coś. Niestety nie mam kasy publicznej, więc porady za darmo. Proponuję Dezorplatz, gdzie rosną światłowzwody, sadzawka szumi, a w tle widać Katafalk. Należy tylko uważać na osoby z kompleksami, które krążą w niemym zachwycie i chłoną wielkomiejskość rozwiązań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: expies60 Re:Kasa Misiu Kasa!! IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 13:03 "oni"nigdy nie zajmują się takimi sprawami! Służby patrzą jak ujajić normalnego człowieka/patrz gangster co zbudował pod ratuszem CZarną Perłę/Tak będzie i z kasą na tramwaje jezioro i inne.Okaże się,że koszty przewyższają koszty w iinnych krajach.Patrz :autostrady w Chorwacji,wybijane w skałach i górach,tańsze niż u nas na nizinach,hehehe!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cdn Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 13:10 Żmijewski-splacaj dlugi!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fryzjer Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 13:30 Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co robi...? Klei durnia i trzepie kasę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frendxel Sitwa IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 13:42 W ratuszu kumoterstwo kwitnie.Kolesie i rodzinki kolesiów mają się dobrze.Urzędniczych stanowisk przybywa z dnia na dzień.Co chwila zajmują jakiś nowy gmach w mieście .Oby tak dalej,komuchy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doradca Re: Sitwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 13:56 Proszę nie obrażać komuchów! W tamtych czasach w olsztyńskim Ratuszu nie było takiej biznesowej sitwy, która olewała miasto i ludzi... wtedy był komunistyczny "beton", teraz jest tam "granit"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Sitwa IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 14:10 To co teraz jest to nie żaden granit a kloaka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? A co na to Platforma Obywatelska i jej zasady? IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 16:42 Przecież są w koalicji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nnn Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 17:15 nie można tego komentować ARBUZ WPADNIESZ W KOŃCU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: 89.242.110.* 14.05.11, 18:05 W 2010 roku szef tanich lini lotniczych Ryanair Michael O'Leary w wywiadzie powiedzial: Nigdy nie zatrudnialiśmy doradców są kompletnie bezużyteczni, gdyby byli dobrzy, sami zrobiliby coś sensownego. Ludzie, którzy są dobrzy w tym, co robią, działają, pozostali doradzają.. cos w tym jest ! Pozdrawiam - milego dnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy max kolanko Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: 89.242.110.* 14.05.11, 19:18 Jest w Olsztynie Camel Fight Club. Jednym z dwóch jego głównych sponsorów jest ( za stroną internetową klubu ) Miejski Zespół Przeciwdziałania i Terapii Uzależnień, który prowadzi także ambulatorium na Metalowej a jest jednostką miejską. W zeszłym roku 23 pażdziernika Piotr Lewandowski walczył w Ostródzie w czasie gali MMA Camel Night Show jako reprezentant tego klubu z Bartoszem Jabłońskim i wygrał. Piotr Lewandowski to zatrzymany przez policję "Lewy". Jak to jest, że miasto Olsztyn sponsoruje człowieka oskarżonego o handel narkotykami i przemoc. Czy to swego rodzaju terapia ? Może zapytajcie o to panów : Gawrońskiego i Grzymowicza. Pozdrawiam - Jerzy - ze strachu nie podaję nazwiska. Takiego maila wyslalem 31 stycznia 2011 roku na adres redakcja@olsztyn.agora.pl o godz. 12.04 i pozostal bez echa. Dlatego nie wierze w szczere intencje Gazety Wyborczej w wyjasnianiu ratuszowych tejemnic ale moge sie mylic. Jak to jest pani Marto i panie Tomaszu. Pozdrawiam - Jerzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: racjonalista Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 19:22 Te 50 postów pod artykułem świadczy o tym jak "doradca" dba o Pański wizerunek - Prezydencie Grzymowicz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 19:24 Oglądałem dziś główne wydanie Informacji TVP Olsztyn. Ani razu nie pokazali gęby arbuza :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hydraulik Doradca zamilkł. Sam sobie nie potrafi doradzić IP: *.vfserver.com.49.154.184.in-addr.arpa 14.05.11, 19:38 co ma teraz zrobić. A może pisać nie umie lub nie wie, że są fora internetowe. Podaj się człowieku do dymisji jak nie chcesz szkodzić Grzymowiczowi. To taka rada za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulung Re: Doradca zamilkł. Sam sobie nie potrafi doradz IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 20:55 Gdzie leży granica kompromitacji? Co trzeba zrobić by zostać zdymisjonowanym w Olsztynie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Taki jeden Re: Doradca zamilkł. Sam sobie nie potrafi doradz IP: *.olsztyn.mm.pl 14.05.11, 21:08 To akurat proste: trzeba skrytykować władzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lis Re: Doradca zamilkł. Sam sobie nie potrafi doradz IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.05.11, 21:45 Ulung, gdzieś ty się ulung ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bożydar Bo Grzymek to kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.11, 22:00 Jego poprzedni przynajmniej był facetem z jajami, a że trafił na "złą kobietę"... Ludzie! Pokażmy Betonowemu Piotrusiowi co sądzimy o jego próżności. Wyślijmy go na plac, plac zielonej trawy... Aby do następnych wyborów.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Bo Grzymek to kompromitacja IP: *.olsztyn.mm.pl 15.05.11, 10:36 A jak taką postawę doradcy prezydenta oceniają jego radni. Chętnie przeczytałbym ich opinie, skoro prezydent nie odpowiada redaktorowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Bo Grzymek to kompromitacja IP: *.olsztyn.mm.pl 15.05.11, 12:03 To zgraja kolesi. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Trzepią kasę i mają nas gdzieś. Tylko przed wyborami mamią nas bzdurami i obietnicami. Nie zależy im na wyborcach tylko na głosach wyborców, a później do koryta po kasę i oczywiście ...szkolenia na nasz koszt itp. W normalnym świecie prezydent (jeżeli o niczym nie wiedział) zawiesiłby takiego arbuza jeszcze tego samego dnia, a po zbadaniu sprawy wyrzucił i jego i współodpowiedzialnych. Następnie sprawy tych lewych umów oddal do sądu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Bo Grzymek to kompromitacja IP: *.olsztyn.mm.pl 15.05.11, 12:28 Gość portalu: Bożydar napisał(a): > Jego poprzedni przynajmniej był facetem z jajami, a że trafił na "złą kobietę". Tjaaa, był dla nas prawdziwym bożym darem... Śmieszne, jak zwolennicy wieżołaza korzystają z okazji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kill Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A co ... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 15.05.11, 12:12 Pan Bogusław stał się szarą eminencją Ratusza. Bez jego podpisu nie ma co liczyć na konkretne załatwianie sprawy. Rozgrywa swoje interesy i lada moment zostanie gwiazdą jak Bożena M. Swoją drogą, czy gość ma wiedzę na temat mediów, aby być czyimkolwiek doradcą do spraw kontaktu z mediami? Niech doradza w zieleniakach, a nie głowie miasta. Prezydent jeszcze nie raz będzie miał czkawkę przez tych fachowców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ż. Re: Doradca miał dbać o wizerunek prezydenta. A c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.11, 12:51 Wreszcie "kill" odważył się powiedzieć prawdę - gościu nie doradza, a w imieniu Prezydenta rządzi w Ratuszu, przede wszystkim zgarniając sobie i rozdając swoim pieniążki... Odpowiedz Link Zgłoś