Gość: kolec
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.09.12, 22:11
to tylko Olsztyn więc wyjazdowe szkolenia są zbędne, niczego stamtąd nie importujmy bo nie warto.
Niepotrzebnie tylko napalą sie na niepotrzebne w Olsztynie rozwiązania, taniej i mądrzej będzie podpatrzeć jak to robią w Borzęcicach albo Końskowoli.