Gość: przedsiebiorczy
IP: *.play-internet.pl
03.12.12, 08:17
Bardzo dobrze ze Prezydent wyciqga co jakis czas temat na tapete, wiadomo ze decyzja zalezy od rzadu a glownie od ministra finansow ktory srodki na budowe moze dac lub nie dac. Szkoda ze parlamentarzysci nie angazuja sie odpowiednio w calym temacie. Sam Prezydent nie wiele zdziala chociazby dlatego ze jest bezpartyjny i nie ma takiej sily jak chociazby zjednoczeni parlamentarzysci na ktorych przeciez oddawalismy swoj glos z mysla o obwodnicy. Czy tylko Prezydentowi zalezy na obwodnicy Olsztyna ? Gdzie sie reszta pochowala ?