Gość: szwadron IP: 5.5R6D* / *.pg.com 23.03.05, 09:21 ja rozumiem premia za wyniki ale nagroda za wykonywanie swoich obowiazkow to chyba przesada? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obs Re: Laska złapała bandytów IP: *.olsztyn.mm.pl 23.03.05, 10:00 Panie Komendancie LASCE też sie należy premia nagroda-choćby podwójna micha z ekstra kością na święta.O długim Swiatecznym spacerze to już nie wspomnę.Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamut Re: Laska złapała bandytów IP: *.sympatico.ca 23.03.05, 14:01 dokladnie.. nagroda sie nalezy.. w koncu to dobry sposob na utrzymanie dobrych morale w srod innych a przy okazji zacheta do rzetelnej pracy..Dla psa chocby i petko kielbasy sie nalezy. ;) czuwaj Odpowiedz Link Zgłoś