Dodaj do ulubionych

Laska złapała bandytów

IP: 5.5R6D* / *.pg.com 23.03.05, 09:21
ja rozumiem premia za wyniki
ale nagroda za wykonywanie swoich obowiazkow to chyba przesada?
Obserwuj wątek
    • Gość: obs Re: Laska złapała bandytów IP: *.olsztyn.mm.pl 23.03.05, 10:00
      Panie Komendancie LASCE też sie należy premia nagroda-choćby podwójna micha z
      ekstra kością na święta.O długim Swiatecznym spacerze to już nie wspomnę.Brawo.
      • Gość: mamut Re: Laska złapała bandytów IP: *.sympatico.ca 23.03.05, 14:01
        dokladnie.. nagroda sie nalezy.. w koncu to dobry sposob na utrzymanie dobrych
        morale w srod innych a przy okazji zacheta do rzetelnej pracy..Dla psa chocby
        i petko kielbasy sie nalezy. ;)

        czuwaj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka