rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 07.08.05, 22:04 haha - chyba tak, ciepłe długie wieczory to tylko latem są :) Acha, komarów brak ! Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 07.08.05, 22:24 odebrałam, zdjęcia cudowne - dwa budrysy w gipsie sa atrakcją największą. Aż się nie chce wierzyć , ze mogą tak sobie łamać kości w wakacje :) Po kim oni to mają ? Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 10:11 Ten mniejszy to syn mojej siostry :) (przyjechał do mnie na wakacje ;) A powracając do czasu relaksu - najlepiej wstaje się około godz.10 :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 21:17 Oso , takie zdjęcie to reklama gipsu - może wymysl jakąs nazwę - klej Atlas jest już zajęty :) Acha i proponuję byś otworzył gipsownię w domu ;) Na dodatek zgloś sie jako wychowawca na koloni i zbyt gipsu będzie natychmiastowy ;)) az nie wierzę - czy aby strop mieszkania wytrzyma tyle kilo gipsu - sąsiadów uprzedziłes już o przeciążeniu podłogi ? ;)))) żart oczywiście. krakow.zaprasza.net/ - a to dla gigi i soli jak wrócą. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 21:45 Spokojniutko, siostrzeniec wywieziony do domciu na Mierzeję, zaś starszy Budrys ma jutro tzw. odgipsowanie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 21:49 haha, to kto teraz przyjezdza w gosci ? Najlepiej to zrób zjazd w domu tuż przed rokiem szkolnym, dzieciaki sie zjadą na łamanie kości by otrzymać zwolnienie ze szkoly ;))))) Nawet niezły biznes powstanie, weź opłaty i ubezpieczcie się :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 21:50 Ale u mnie nie jest sadystyczna "torturownia", oni tak sami z siebie (wyłażą) ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 21:51 Zresztą nie jest tak źle, pogoda sprzyjająca, nie pocą się, nie zazdroszczą tym co mieliby siedzieć nad jeziorami ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 21:51 A ile oszczędności na myciu koszulek :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 08.08.05, 21:53 Powracając jednak do czasu relaksu, to chyba śmigam w piątek odpocząć :))) do domku nad jeziorko i nie straszna mi wcale pogoda, wezmę Jasia i powędrujemy gdzieś sobie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:07 Ależ to był czas relaksu!!!!!!!!!!!!!!!! Kraków niespodziewanie przywitał nas słońcem, a gościnne krakowianki otwartym sercem:)))))))) {i nie tylko) Nie zapomniane to chwile. W drodze powrotnej,Warszawa. Było miło, ale to już nie to samo.(po Krakowie!!) Specjalne podziękowania dla Rity:)) Bardzo dziękuje rk, inka, being:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:10 ha, ha - czy czasmi nie wydaje się Ci , że to sen był ? Ja tak odbieram Kazimierz :) A Wisła prowadzi 1:0 Zmęczona jesteś giga ? Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:15 Zmęczenia zero,jeszcze nie wierzę że byłam z Wami:) Tak, to wszystko jak sen:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rk Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 21:17 to nie wisla prowadzi !!!! haha Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:36 dobrze się prowadzą obydwa zespoły :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:37 Witajcie w domku dziewczyny :) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:46 Witam :) Kraków - R E W E L A C J A !!! Brakuje mi słów aby opisać jak piękne jest to miasto, każdy jego zakątek, każda kamienica. Wszystko mam uwiecznione na zdjęciach. Sporo tego jest, a mogłoby być jeszcze więcej. Pozdrawiam naszych Krakowskich Przewodników. Zdjęcia powysyłam jak najszybciej :) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:48 Ach, ostatnie dni relaksu, trzeba je dobrze wykorzystac:)) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:55 noooo, pozostało dla Soli jeszcze: Wiedeń Wenecja itd. itp. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 21:58 A Paryż? Koniecznie Paryż!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 22:00 Czyli jeszcze wiele przed nami :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 22:23 Jakby nie patrzył to czas relaksu trwa :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 09.08.05, 23:04 i nadzieja w pogodzie :) W niedziele tez sie wybieram na wycieczke, szlakiem zamków, odkrywac ich tajemnice Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 10.08.05, 10:01 O nie pada, czyli jest gucio :) Odpowiedz Link Zgłoś
muraszka1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 10.08.05, 10:03 fakt,chwilowo nie pada,ale duje jak sto diablow ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 10.08.05, 18:13 W ramach czasu relaksu zostały wysłane zdjęcia do Krakowa. Proszę o sprawdzenie skrzynek :) Pozdrawiam :))) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 10.08.05, 18:14 A ogólnie błogie lenistwo urlopowe trwa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rk Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 18:37 juz sprawdzilam!!! wielkie dzieki!!! ale ci dobrze...tak trzymaj pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 10.08.05, 20:42 potwierdzam , doskonale zdjęcia. Może poprosimy te obiekty o zamieszczenie ich na podforum w galerii zdjęć, choć nie są one z Olsztyna, ale przyznać trzeba , że kazdy prawie Olsztyniak był w Krakowie. Z tej przyczyny dla odświezenia wspomnień możemy je zamiescic w galerii. Zdjęcia napraedę udane. Ciekwi mnie tylko ta ciagła moja otwarta buzia z podziwu tych zabytków ;)))) A najlepsze kiedy Inka na zdjeciu nas oprowadza, wskazując palcem kamienicę , a my tak to podziwiamy, szczególnie ja, że nie wiadomo już kto jest gościem , a kto gospodarzem ;)))) haha To bylo szczegolnie dla mnie niesamowita wycieczka i zobaczenie Krakowa oczami turysty, co rzadko mi się zdarza będac w ciagłym biegu po mieście.A jeszcze z takim towarzystwem hoho :) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 11.08.05, 22:05 Nie mogę oderwać się od tych zdjęć, jeszcze żyję tym super, krakowskim relaksem:)) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 11.08.05, 22:17 A ja jadę w las :) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 11.08.05, 22:21 Oooo, to grzybowa zupka będzie? Zazdroszczę:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 12.08.05, 22:55 Od jutra, relaksujemy się, pogoda sie zapowiada jak zawsze w Krakowie pozdrawiam Was A u Was , ciagle jeziorka, jeziorka, lasy - a mury, mury pną się do góry ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 13.08.05, 21:06 no tak, wszyscy na balangach ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 13.08.05, 21:07 Nie wszyscy, ja dopiero jutro:)) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 14.08.05, 23:04 Byłam na extra przyjęciu, nieprzyzwoite obrzarstwo, ale co tam, w końcu relaks:)) jedni żeglują inni wiosłują....z półmisków:)) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 15.08.05, 15:58 "Obżarstwo" oczywiście ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 15.08.05, 19:41 hehe - a ja juz drugi raz zwiedzam Rynki Świata ;) Dzis bylismy na festiwalu pierogów na Rynku w Krakowie, a wczoraj na Rynku w Gliwicach - i tak szybciutko i relaksowo zwiedzam ryneczki. Wczesniej byliśmy na rynku w Wiśniczu Nowym i każdy jest urokliwy lecz nie przebije krakowski. Tłumy tak wielkie, że trzeba się trzymać wzajemnie , by nie zginąć, Biała Dama dała dziś wspaniałe przedstawienie. Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 15.08.05, 20:28 Biała Dama przed tygodniem bawiła nas, jest nie do podrobienia....hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 15.08.05, 21:29 Tak, bez niej Rynek jest jak pusty. No i hejnalista był pijany, bo nakońcu szybko urwał hejnał, jakby kto zastrzelił ;) Za to nie mogłam wypiś ani szklaneczki piwa, mimo grilla i pokusy. Dola kierowcy jest cięzka. Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 15.08.05, 21:33 Tak, na Rynku można siedzieć godzinami:) I tak , nie wiem kiedy minął mój czas relaksu, jutro do pracy:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 15.08.05, 21:37 To samo ja, cały dzień w pracy - dobrze, że się ruszyłam z miejsca, kiedy za miesiąc już prawie chlody i zimna. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 16.08.05, 19:49 Czas relaksu trwa, czas kanikuły się skończył. Niestety. Ale grunt, to zrelaksować się po pracy przy... szklaneczce soku pomidorowego :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 16.08.05, 19:57 czyli Krawawa Mery ;)))) A w Krakowie ulewa i zalewa nas , a nuda dziś taka jak po relaksowym weekendzie zawsze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 20:32 Otrzymałam płytke - pisze Pavarotti , zaplaciłam za Pavarottego, puszczam i co jakies nieznajome utwory innych zagranicznych piosenkarzy - czyli kupiłam kota w worku. Relaksik na rowerze, a że postanowiłam zadbać o zdrówko to będe zmuszona codziennie podzielić się takim rewelacjami. Mam nadzieje, że wytrzymacie :) Giga - a gdzie Ty masz rowerek ? Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 21:12 Nigdy nie kupuj kota w worku!!! Rowerka nie posiadam i bardzo żałuję:) Ale jeździć potrafię, może kiedyś? Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 21:27 A kiedy na grzybki się wybieracie ? wedle tradycji - jedza, piją i grzybki zbierają Ja będe musiała sie wybrac gdzies w droge i kupić od tych stojących Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 21:39 Ja na grzybki jesienne, we wrześniu. Zawsze jeżdżę z przyjaciółmi. A dziś, gotuję kwaśną kapustkę z kaszą, na golonce a co:))) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 21:50 a jaka to jest nazwa warmińska ? Czy będzie jedzona ze wspólnej miski bez uzycia sztućców ? Może taki jeden dzień sobie zrobicie - dzień warmiński ;))))))) i ogólne przyjęciem - muśle , ze wszyscy bedą zachwyceni ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 21:53 giga - natychmiast przeczytaj ostatni post Tralala i piosenke o flaszeczkach - jaka doskonała, hahahahaha zawolaj sole i oso i rk i wszytkich kogo znasz :) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 22:32 Doskonały tekst:)) Z przyjemnością zasiądę w tym miłym towarzystwie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: Czas relaksu v.32 -czas kanikuły cd. 17.08.05, 22:38 ho, ho , może uda nam się nagrać i bedziemy wspólnie śpiewali, czyli obalali flaszeczke ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ten istny rita, dzioucho pszic ku nom ale gibko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 22:46 momy sam na forum glajwice blank mocka fajnych synkow ale frelek to by sie zdouo wiyncyj. Tak proszymy cie ale szkryflej czynscij u nos i tom swojom godkom nom niveau chibej w gora. Tyn twoj besuch w glajwicach mocka genau opowiedziany byl, ale wyincyj proszymy. czim sie! Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: rita, dzioucho pszic ku nom ale gibko 18.08.05, 23:09 No i na dzisiaj relaks :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: ogórki kiszone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 19:33 podajcie mi , prosze ile mam dać łyżek sol do 2l wody, i zagotować, no moze 3l wody - tylko tak szybciutko, bo woda już sie leje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: ogórki kiszone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 19:36 napewno jest 2 l wody - teraz ta woda czeka na sól, ale ile tej soli ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: ogórki kiszone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 19:37 moze będe miala szczęście i ktos odpowie, licze na gige, hej, giga ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rita Re: ogórki kiszone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 19:54 a, dam dwie kopiate łyżki soli Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: ogórki kiszone 19.08.05, 20:55 mam pecha, nigdzie nikogo nie było, ale dwie kopiate łyśki soli powinno wystarczyć. Coś ostatnio nie wychodza mi te ogórki, więc myślałam , ze bład tkwi w soli ;) pewnie weekend :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giga Re: ogórki kiszone IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 21:45 Masz wyczucie, haha własnie 2 łyżki, to jest to:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: ogórki kiszone 19.08.05, 22:24 haha - ale ostatnio bardzo długo się kiszą - czekam prawie tydzień :) Ale piekny jest Sopot Przezyj to sam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: ogórki kiszone 20.08.05, 21:00 w kazdym razie nie przesolone ;) Pewnie z ostożności że przesole sola nie zabierała glosu, ale powiem , już ukiszone i doskonałe, chrupiące , soczyste, smakowiete i zapachowe ... wystarczy , slinka cieknie ? Nie narzekam ani na ogórki ani na Sopot - spiew niesie się glośno :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 20.08.05, 21:48 na kogo głosyujesz ? na braci Cugowskich ? dobrą mieli piosenke A teraz ubieraj wrotka :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 21.08.05, 14:51 no i nie wygrali :) Ale to nic , bo pogoda iście relaksowa wygrała i jest główną bohaterka niedzieli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 22.08.05, 20:26 dzis czytałam, ze dwóch olszyńskich ginazjalistów wyczyścili internetowe konta bankowe w najlepszym banku - ale to tajemnica bankowa - jednak Olsztyniacy górą, tacy fachowcy , wszyscy sie glowią jak to zrobili ? Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 23.08.05, 22:13 zobacz, oni to robią w czasie relaksu, a jak naprawdę wygląda dzień w czasie roku szkolnego, aż strach wyobrazić to sobie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 23.08.05, 22:30 moze jednak dopuść do komputera swoich chlopaków ?;))))) przeleją trochę gotóweczki do Łyny :) remis pilkarski :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 27.08.05, 01:39 a ja rozpocząłem meczami, jarrem, ogniem i piosenką rosyjską :) Odpowiedz Link Zgłoś
sola28 Re: czas relaksu 27.08.05, 09:26 Sobotni relaks :) Kierunek - jez. Wulpińskie :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 27.08.05, 20:15 sobotni wieczór, już po grillu, kiełbas mam juz stanowczo dość i będę strajkować. Zupa na niedziele się gotuje , dokladnie wrze w garnku :) Oso, moze zanucisz taka jedną piosenke rosyjską ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 27.08.05, 23:27 Булат Окуджава - Ваше Благородие Ваше благородие, госпожа разлука, Мы с тобой друзья давно, вот какая штука, Письмецо в конверте погоди не рви. Не везет мне в смерти, повезет в любви. Ваше благородие, госпожа удача. Для кого ты добрая, а кому иначе. Девять граммов в сердце, постой, не зови. Не везет мне в смерти, повезет в любви. Ваше благородие, госпожа чужбина. Крепко обнимала ты, да только не любила. В ласковые сети, постой, не лови. Не везет мне в смерти, повезет в любви. Ваше благородие, госпожа победа. Значит моя песенка до конца не спета. Перестаньте черти клясться на крови! Не везет мне в смерти, повезет в любви. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 27.08.05, 23:28 Zapodałem - to taki Okudżawy - ale taki fajny :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 27.08.05, 23:29 Pięknie to dzisiaj śpiewa zespół rosyjski - Lube Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 28.08.05, 17:47 Czas relaksu w lesie. Grzybki? Niewiele, strasznie sucho, wiele wysuszonych, podjedzonych przez robale. Na bardzo dobry sos, gdzie grzybki jak kopytka będą pływały w sosiku, starczy. Już pachnie w całym domu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 28.08.05, 20:44 hehe, jeszcze do tej pory nie widziałam prawdziwego grzybka , tylko mam smak na niego ;))) Cięzko nawet znaleź lasy w okolicy u mnie. Ale marnujcie , marnujcie grzybki przed robakami Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 28.08.05, 22:31 KOniec relaksu sobotnio-niedzielnego, do pracki :( Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 29.08.05, 20:10 a ja juz po pracy i mam teraz relaks zaraz kolacyjke zrobie , by zoładeczek był sprawny ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:13 A u mnie w kuchni, pachniały dziś grzybki:)) Kurki duszone w śmietanie, z koperkem. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:22 ale chyba przed uduszeniem trochę je podgotowałaś :) Mnie obiecała taka dziewczyna kupić na rynku kurki, już tez nabrałam smaku. Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:23 Nie gotowałam, od razu na patelnię, mniam, mniam ... Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:22 Za 12 zł ;) Lepiej pachną nazbierane osobiście ;) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:23 Niestety czas kanikuły zbliża się nieuchronnie do końca. Było miło aczkolwiek króciutko tak troszkę. :) Odpowiedz Link Zgłoś
giga5 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:25 Czemu myślisz, że za 12 zl. gorzej smakują? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:28 bo to są takie bez naszego wysiłku, potu, bólu krzyża ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:32 dobrze, że wiem że 12 zl kopeczka kurek. Pewnie, że lepiej zbierać, ale lasów nie mam. Zadowole się igłami kurkowymi :) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:34 Chyba piórami. Taka kurka opierzona jest calkiem, całkiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: czas relaksu 29.08.05, 21:38 lubie kurki , bo sa pewne i bez robaków A co z rybkami i rybakami - nie ma u was ryb ? Odpowiedz Link Zgłoś