Gość: ja IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 13.09.05, 19:52 poszukuje w Olsztynie dobrego mechanika który jest niedrogi i uczciwy tzn przy pierwszej naprawie nie zedrze ze mnie ostatniego grosza...zna ktoś??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ontarian Re: dobry mechanik 13.09.05, 19:57 przy pierwszej nie zedrze najpierw twoje zaufanie pozyska a pozniej z nawiazka zedrze tak pracuje kazdy mechanik Odpowiedz Link Zgłoś