Dodaj do ulubionych

dobry mechanik

IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 13.09.05, 19:52
poszukuje w Olsztynie dobrego mechanika który jest niedrogi i uczciwy tzn
przy pierwszej naprawie nie zedrze ze mnie ostatniego grosza...zna ktoś???
Obserwuj wątek
    • ontarian Re: dobry mechanik 13.09.05, 19:57
      przy pierwszej nie zedrze
      najpierw twoje zaufanie pozyska
      a pozniej z nawiazka zedrze

      tak pracuje kazdy mechanik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka