Gość: Zabanowany ballest
IP: 85.212.11.*
09.10.05, 02:26
Bora , prosze postaraj sie FORUM, czytaj podforum, GLIWICE na Olsztynie
otworzyc, zostalismy wszyscy przez Jabbura zabanowani, pisze przez Proxy !
Wiesz, ze OLSZTYN to moj drugi Heimat a Labanda tez !
--
pyrsk
ballest