IP: 85.212.11.* 09.10.05, 02:26
Bora , prosze postaraj sie FORUM, czytaj podforum, GLIWICE na Olsztynie
otworzyc, zostalismy wszyscy przez Jabbura zabanowani, pisze przez Proxy !

Wiesz, ze OLSZTYN to moj drugi Heimat a Labanda tez !

--

pyrsk

ballest
Obserwuj wątek
    • wolej5 Re: GLIWICE ! 09.10.05, 02:43
      Ballest. Jabbur popełnił kolejny błąd banując ciebie.Najpierw tolerował twoje
      beatyfikujące hitlerowców wpisy a teraz cię banuje.Jabbur jest po prostu leniem.
      On winien wycinać twoje posty obrażające Polaków,Niemców,Żydów i innych a nie
      banować ciebie.
      Pozostale posty mimo że, delikatnie mówiąc kontrowersyjne, mają prawo istnieć na
      forum.Swoją drogą ballest powiedz, jaka trauma powoduje twoją nienawiść do Polski?.
      • ballest Re: GLIWICE ! 09.10.05, 03:21
        O czym Ty piszesz , nie znasz mnie prywatnie, ja powiem skromnie
        ZE - GLORYFIKUJE POLSKE, ale chce sie prawda dowiedziec , nic wiecej , a jako
        zwolennik PARTII Zielonych zwalczam polski nacjonalizm i polskich DRESIARZY!
        • wolej5 Re: GLIWICE ! 09.10.05, 03:28
          ballest napisała:
          ...zwalczam polski nacjonalizm i polskich DRESIARZY!

          Ballest. Nim zaczniesz kogokolwiek zwalczać zacznij od siebie. Zniszcz w sobie
          swój niezrozumiały antypolonizm. Przecież jako gastarbeiter jesteś
          bezpaństwowcem. Dlaczego więc twoja nienawiść kumuluje się jedynie w stronę
          Polaków?. No i jeszcze Amerykanów?.
        • Gość: moje zdrowie! Re: GLIWICE ! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.10.05, 22:53
          ballest napisała:

          > a jako
          > zwolennik PARTII Zielonych zwalczam polski nacjonalizm i polskich DRESIARZY!

          To, ze ballest jest 'zielony' latwo bylo zgadnac... :)))
    • borasca0107 Re: GLIWICE ! 09.10.05, 04:39
      Gość portalu: Zabanowany ballest napisał(a):

      > Bora , prosze postaraj sie FORUM, czytaj podforum, GLIWICE na Olsztynie
      > otworzyc, zostalismy wszyscy przez Jabbura zabanowani, pisze przez Proxy !

      Jak to wszyscy??? Wszyscy, ktorzy na mnie glosowali w wyborach????
      • stasiek17 Ballest znowu kłamie 09.10.05, 09:21
        O godz.02:26 pisze na Olsztynie, że go zabanowano, a o 03:14 pojawia się
        zalogowany na forum Gliwickim :))))

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=30154263&a=30154291
        • ballest Re: Ballest znowu kłamie 09.10.05, 11:30
          Stasiek,jak widze napewno politechnike skonczoues, bo liczyc potrafisz?
          Teraz wiem skad te 0,003 promila w patentach Polska ma !
          Bo madrych ludzi na balwanow szkola!
          • braid Re: Ballest znowu kłamie 09.10.05, 12:04

            ??? o co ci chodzi ballest z tymi 0.003 promila?
            co ty znowu wymyslasz???
            • Gość: moje zdrowie! Re: Ballest znowu kłamie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.10.05, 22:55
              Nie pytaj sie bo nigdy sie nie dowiesz. On wymysla jakies dane ktore potem niezrozumiale wrzuca na forum.
              • rico-chorzow Re: Ballest znowu kłamie 09.10.05, 23:02
                Gość portalu: moje zdrowie! napisał(a):

                > Nie pytaj sie bo nigdy sie nie dowiesz. On wymysla jakies dane ktore potem nie
                > zrozumiale wrzuca na forum.

                Jak moderatorzy forów GW.
      • bartoszcze Re: GLIWICE ! 09.10.05, 20:49
        borasca0107 napisała:

        > Gość portalu: Zabanowany ballest napisał(a):
        >
        > > Bora , prosze postaraj sie FORUM, czytaj podforum, GLIWICE na Olsztynie
        > > otworzyc, zostalismy wszyscy przez Jabbura zabanowani,

        > Jak to wszyscy??? Wszyscy, ktorzy na mnie glosowali w wyborach????

        Jak się zdaje, tylko ci, którzy postanowili zaspamować forum, i tylko na kilka
        godzin..
    • being28 Do borasci 09.10.05, 20:55
      Mozna sie dowiedziec jaki zwiazek z forum Olsztyn maja pierdoly dziejace sie na forum Gliwice? Po co oszolomstwo z gliwic pojawia sie na forum Olsztyn?
      • bartoszcze ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:13

        • rita100 Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:22
          Przepraszam Bartoszcze

          Being, to jest tylko jeden wątek,
          nie powienien w żaden sposób wpływac na nasze forum.
          Bądź wyrozumiały i pomóz nam spokojnie wszystko przetrwać.
        • rico-chorzow Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:28
          bartoszcze napisał(a):

          Co Ty tutaj szukasz?,idź na intelektulno-moderatorskie bajki i opowieści w
          Glywicach.
          • rita100 Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:31
            Tak tam jest teraz taki ruch jak w kopcu z mrówkami ;))))))

            • rico-chorzow Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:44
              rita100 napisała:

              > Tak tam jest teraz taki ruch jak w kopcu z mrówkami ;))))))

              Wiesz Rita,mnie to smuci.
              >
              • rita100 Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:48
                rico-chorzow napisał:

                > rita100 napisała:
                >
                > > Tak tam jest teraz taki ruch jak w kopcu z mrówkami ;))))))
                >
                > Wiesz Rita,mnie to smuci.
                > >

                Rico - musicie odczekac ,nie ma innego wyjścia.
                Załatwili Was cacy, inaczej mówiąc wpuscili w maliny.
                • rico-chorzow Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:59
                  rita100 napisała:

                  > rico-chorzow napisał:
                  >
                  > > rita100 napisała:
                  > >
                  > > > Tak tam jest teraz taki ruch jak w kopcu z mrówkami ;))))))
                  > >
                  > > Wiesz Rita,mnie to smuci.
                  > > >
                  >
                  > Rico - musicie odczekac ,nie ma innego wyjścia.
                  > Załatwili Was cacy, inaczej mówiąc wpuscili w maliny.


                  img83.imageshack.us/img83/7499/mroll1226vs.gif
                • koczisss Re: ładna sygnaturka:)) n/t 10.10.05, 10:18
                  Jak są szujami antypolskimi to i załatwili, wystarczy poczytać forum Gliwice, Katowice, Silesianę i inne, a wszystko stanie się jasne!!!
                  • ballest Re: ładna sygnaturka:)) n/t 10.10.05, 10:52
                    Nie antypolskimi, ale antynacjonalistycznymi!
                    Zobacz tylko, kto i dlaczego wygral wybory w Polsce !
          • koczisss Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 21:40
            A kysz maro paskudna na Śląsk!!!
            • rita100 Re: Podanie reki 09.10.05, 21:45
              hej, hej, no to ładnie się zaczyna .
              Dajcie spokój, tu nie ma o co wojować, tak naprawdę , to tu spotykamy się i
              podajemy sobię rękę.
              Jeszcze drinka postawię
              Dziś żubrówczka z sokiem jabłkowym i kropelką cytryny :)

          • bartoszcze Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 22:32
            rico-chorzow napisał:

            > Co Ty tutaj szukasz?,idź na intelektulno-moderatorskie bajki i opowieści w
            > Glywicach.

            Cóż to, Rico, to już mi nagle nie wolno zajrzeć do Olsztyna znajomych odwiedzić?
            Jak nie to wracam do Chorzowa:)
            • rico-chorzow Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 22:34
              bartoszcze napisał(a):

              > rico-chorzow napisał:
              >
              > > Co Ty tutaj szukasz?,idź na intelektulno-moderatorskie bajki i opowieści
              > w
              > > Glywicach.
              >
              > Cóż to, Rico, to już mi nagle nie wolno zajrzeć do Olsztyna znajomych odwiedzić
              > ?
              > Jak nie to wracam do Chorzowa:)

              Chorzow,też nie Twój.
              >
              • Gość: moje zdrowie! Re: ładna sygnaturka:)) n/t IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.10.05, 23:07
                No wlasnie. Kto ma akt wlasnosci Chorzowa?
                • ballest Re: ładna sygnaturka:)) n/t 09.10.05, 23:27
                  Dobry Wieczor Olsztynie, mysle, ze bedzie tu wiecej Gliwiczan pisalo!
                  ;)
                • rico-chorzow Re: ładna sygnaturka:)) n/t 10.10.05, 00:38
                  Gość portalu: moje zdrowie! napisał(a):

                  > No wlasnie. Kto ma akt wlasnosci Chorzowa?


                  A co Pan o nim wie?
      • borasca0107 Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 00:11
        being28 napisał:

        > Mozna sie dowiedziec jaki zwiazek z forum Olsztyn maja pierdoly
        > dziejace sie na forum Gliwice?

        ...moze tylko taki, ze bylam tam jedna z kandydatek w wyborach moderatorskich.
        Nie bardzo moge tylko zrozumiec zlosc i ciag dalszy spamu i lamania netykiety
        atakami personalnymi tutaj w Olsztynie kilku gliwickich Panow, ktorzy
        postanowili tu ciagle wyladowywac swoje frustracje na mojej osobie - nawet, a
        szczegolnie teraz, gdy moderatorka tam nie zostalam, wiec i
        rzekome 'zagrozenie' juz minelo:) - wydaje mi sie, ze to jest po prostu czyste
        zamilowanie do czepiania sie kogokolwiek - ostatnimi czasy jak widac ja jestem
        na tapecie:)

        hmmm.. co by tu odpowiedziec na Twoje drugie pytanie:)
        Kazdy moze zajrzec do Olsztyna - Gliwiczanie rowniez - wszyscy bez wyjatku.
        Jednak moge Cie zapewnic, ze ci wszyscy z inklinacjami spamersko trollowymi
        beda tu napewno miec klopoty:)

        Pozdrawiam.
        • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 07:52
          Dzien dobry, widze, ze nie przez wszystkich mile widziani jestesmy !
          Moze sie to zmieni!
          • ballest Wyjasniam te 0,003 promila 10.10.05, 08:01
            "• Re: Ballest znowu kłamie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com
            Gość: moje zdrowie! 09.10.05, 22:55 + odpowiedz


            Nie pytaj sie bo nigdy sie nie dowiesz. On wymysla jakies dane ktore potem
            niezrozumiale wrzuca na forum. "

            "Na całym świecie opatentowuje się około 1,6 miliona wynalazków rocznie! Połowa
            z tej liczby pochodzi z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Japonii i Niemiec.
            Polacy na tym tle wypadają co najmniej mizernie. Uzyskujemy europejskie patenty
            na około 20 - 30 wynalazków rocznie (czyli zaledwie 0,003 % opatentowanych w
            Europie wynalazków pochodzi z Polski), Czesi i Węgrzy mają sto razy więcej
            patentów w ciągu roku. Dużo lepiej było przed II wojną światową, kiedy to
            Polska zajmowała 5-6 miejsce w Europie pod względem liczby patentów."

            www.wynalazki.mt.com.pl/rozr/txt/polscy.html
        • bartoszcze Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 10:51
          Widzę, Bora, że rzeczywiście część "gliwiczan" przeprowadziła się tutaj.
          Cóż, szczerze życzę Ci (i wszystkim olsztynianom), żeby nie przynieśli za sobą
          tego co było złe na Gliwicach.
          Miłego,
          bartoszcze

          PS. cudzysłów, bo wszystko jest umowne:)
          • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 10:58
            Jesli, sie tu znowu Twoje narzedzia nie pojawia, to bedzie spokojnie, bo my
            Slazacy potrafimy sie wszedzie zachowac, nie obrazamy autorow wontku, tylko
            piszemy na temat watku, posiadamy wiec Kindersztuba, a najwiekszym slaskim
            przekleciem jest "pierona kandego" a nie wulgarna anatomia ciala ludzkiego, jak
            u Twoich wspoltowarzyszy.
          • rico-chorzow Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 11:02
            bartoszcze napisał(a):

            > Widzę, Bora, że rzeczywiście część "gliwiczan" przeprowadziła się tutaj.
            > Cóż, szczerze życzę Ci (i wszystkim olsztynianom), żeby nie przynieśli za sobą
            > tego co było złe na Gliwicach.
            > Miłego,
            > bartoszcze

            Oby tutaj się coś takiego złego nie stało,jak w Gliwicach przez
            nadrzucenie,wmuszenie moderatorów,którzy,przez miesiące ordynarność(z całym
            repertuarem) swych rodaków tolerowali.

            >
            > PS. cudzysłów, bo wszystko jest umowne:)
            >
            • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 11:17
              Ciepali cauy czas miynsym, a tera udowajom niewinnych, Falszywce.
              Niech se spowiadajom jak celnicy a nie jak faryzeusze z cudzych grzychow!
              Tyn bartoszcze to najwiynkszou uajza.
              • bartoszcze Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 11:22
                ballest napisała:

                > Tyn bartoszcze to najwiynkszou uajza.

                "my Slazacy potrafimy sie wszedzie zachowac, nie obrazamy autorow wontku, tylko
                piszemy na temat watku, posiadamy wiec Kindersztuba"
                napisał ballest jakieś pół godziny temu
                EOT
                • koczisss Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 11:26
                  hahaha:)))
                  • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 11:43
                    Barto, Ty sie o nas nie martw, z Glywic zes nos wywalou a teraz przylatujesz tu
                    za nami, tak samo Braid, dejcie nom pokoj jak wom nic nie robiymy.
                    Ze Slonska nos tysz wywaliliscie, potym przylecieliscie za nami do Reichu, a
                    terez sie nawet mniejszosci domogocie.
                    PARANOJA, co?
                    • braid Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 11:56

                      jeszcze na KOLANACH przypelzniesz do Gliwic ;))) zobaczysz

                      pomomimo ze dales slowo Slazaka !!!
                      • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 12:06
                        Spopjrz na forum Gliwiczan i na moj uostatni wpis!
                        To bydziesz wiedziou, ze jak se roz pozegnom to na zawsze!
                    • bartoszcze Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 13:04
                      Balciu, ja przychodzę na Olsztyn, bo lubię, a w tym wątku to raczej ty się do
                      mnie dopisałeś. Więc kto za kim?
                      Jak za mną nie przepadasz, to się do mnie nie dopisuj, ja twoje posty pomijam
                      co do zasady.
                      • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 13:12
                        Barto, zobacz kto je autorem wontku,wtedy wiesz kto se za kims wpisou, abo
                        Ciebie zabanowali ?
                        • bartoszcze Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 13:18
                          Balciu, spójrz uważniej.
                          W tym wątku (założonym przez Ciebie) odpowiadam Borasce i Beingowi.
                          Do Twoich wypowiedzi nic nie mam.
                    • rico-chorzow Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 13:41
                      ballest napisała:

                      > Barto, Ty sie o nas nie martw, z Glywic zes nos wywalou a teraz przylatujesz tu
                      >
                      > za nami, tak samo Braid, dejcie nom pokoj jak wom nic nie robiymy.
                      > Ze Slonska nos tysz wywaliliscie, potym przylecieliscie za nami do Reichu, a
                      > terez sie nawet mniejszosci domogocie.
                      > PARANOJA, co?

                      Ballest,siy richich przyjrzi,jak czynsto sam niykery na byzuchu byli hm,hm - u s
                      woich znajomych -,he,he.
                      • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 13:50
                        Ciekawi Rico, czymu nie je Barto na byzuchu w Koszalinie, albo Rzeszowie, skad
                        w ramach akcji Wisla jego rodzina wydalona zostala, tylko tutaj nom do wonsa
                        pluje.

                        pyrsk
                        Ballest
                        • rico-chorzow Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 14:02
                          ballest napisała:

                          > Ciekawi Rico, czymu nie je Barto na byzuchu w Koszalinie, albo Rzeszowie, skad
                          > w ramach akcji Wisla jego rodzina wydalona zostala, tylko tutaj nom do wonsa
                          > pluje.

                          Niyc siy niy przejmoj Ballest,wszycke sam przifurgajom,i bydom take gupoty
                          szkryflać a nudle nom na uszy wiyszać;)),fto jym wiyrzy tyn jes sylich,he,he.
                          • ballest Re: Jaki tu sie ruch zrobil:) 10.10.05, 14:12
                            Mosz recht, nudle nom tu wieszou, my wiymy sicher, czymu tu pezyfurgnoc, niech
                            szukou pszodkow na Bieszczadach.
                            Tyn Bartoscze to je najwiynkszy Faryzeusz na calych Forach GW a taki Faryzeusz
                            jest moderatorem, to widzisz kaj ta Polska steruje.
                            Kindersztuby to nawet zdziebeczka nie mou, a se sam cisnie jak wesz do strupa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka