Dodaj do ulubionych

mniejszości w PO

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 01:29
a czemusz, to czemusz, Gazeto droga , zginęły nagle posty o miejscach na
listach PO dla mniejszości z SLD i PD?
Obserwuj wątek
    • redakcja.olsztyn Re: mniejszości w PO 18.07.06, 10:40
      Nie zginęły, cały czas są widoczne. Proszę się cofnąć na forum o jedną stronę
      pod datę 15.07.

      Maciej Nowakowski
      GW Olsztyn

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka