Gość: jurek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 01:29 a czemusz, to czemusz, Gazeto droga , zginęły nagle posty o miejscach na listach PO dla mniejszości z SLD i PD? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
redakcja.olsztyn Re: mniejszości w PO 18.07.06, 10:40 Nie zginęły, cały czas są widoczne. Proszę się cofnąć na forum o jedną stronę pod datę 15.07. Maciej Nowakowski GW Olsztyn Odpowiedz Link Zgłoś