Gość: MK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 00:17 Proponuję od razu 10 i 15 zł. Na pewno pozwoli to mieszkańcom podolszyńskich miejscowości na jeszcze lepszą integrację z METROPOLIĄ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj