Dodaj do ulubionych

Droższe bilety MPK

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 00:17
Proponuję od razu 10 i 15 zł. Na pewno pozwoli to mieszkańcom podolszyńskich
miejscowości na jeszcze lepszą integrację z METROPOLIĄ.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka