Dodaj do ulubionych

Dobre serce urzedników

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:36
Właśnie listonosz przyniósł mi kopertę- a w niej ksero dokumentow i list
przewodni od nadawcy. Nadawcą jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kormoran".
Czytamy w liście: " Za pośrednictwem Spółdzielni Mieszkaniowej "Jaroty"
otrzymaliśmy prośbę chłopca Daringa Herolda, cierpiącego na nieuleczalną
chorobę nowotworową ( ???? ciekawe jak to sprawdzili a po za tym nie on jeden
cierpi na ta chorobę), którego marzeniem jest wpisanie do Księgi Rekordów
Guinnesa.(!!!!!!!!)W tym celu musi nawiązać kontakt z jak największą liczbą
instytucji i urzędów[...]
- Kolejny łańcuszek? Juz sie znudziło wysyłanie pps-ów droga mailową to teraz
sie bawią w coś takiego?

Chcecie wiedzieć jakie ksera wraz z podpisami i pieczatkami figurują w
załącznikach?
-Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jaroty"
-Agencja Nieruchomości Rolnych- Oddział terenowy w Olsztynie
-Wicestarosta Mragowa ( pieczatka nie czytelna)
-Urząd gminy w Sorkwitach
- Komenda Wojewódzka Policjii w Olsztynie- wydział komunikacji Społecznej
(!!!)
- Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
-Prokuratura Okręgoiwa w Olsztynie
-Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe (ciekawe czy sprawdzili ten łańcuszek
zanim odesłali go dalej?)
-i inni.

Biedna Pani Leokadia - juz tak dawno wysłała list z zapytaniem do Spółdzielni
i czeka....na odpowiedź. Pociesze ją i pokaże jej że nasze urzędy mają
szczytniejsze cele. A na swoja kolej będzie musiała...po czekać.
Pozdrawiam urzędników.

Ps: Na mnie się skończy ten łańcuszek, ale z listy firm ( a jest ich 20) do
których też zostały wysłane, na pewno któraś puści to dalej.

Kto na tym zarobi?
Poczta Polska
Kto straci?
My, bo znaczki na te listy są zakupywane z naszych podatków.




Obserwuj wątek
    • lustroo Re: Dobre serce urzedników 21.02.07, 11:21
      Wiele lat temu krążył taki list chłopiec mial na imię Craing Sherold, potem
      zmieniano na Kraing Sherold a teraz masz Draing Herold. Wtedy zbierał on kartki
      pocztowe. Wtedy on miał 17 lat, to dziś musiał by mieć, hmmm, to poczta
      przyszła do mojej firmy, w latach 90 chyba :) W dobie kompów trza było coś
      nowego wymyślić :)
      • bystra2000 Re: Dobre serce urzedników 21.02.07, 15:42
        Taaaaaaaa,nasi urzędnicy mają dobre serduszka
        i hojność w genach :(
        za nasze :)))))))))))))
    • Gość: Miau Re: Dobre serce urzedników IP: *.olsztyn.mm.pl 04.03.07, 17:27
      Ciekawe, że prokuratura sama w to weszła, tym bardziej, że jest to świetny
      sposób na zebranie wzorów pieczatek urzędów.

      Gratulowac pomysłowości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka