Dodaj do ulubionych

Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 20:56
Dr Jan Chłosta, dr hab. Grzegorz Jasiński, prof. dr Janusz Jasiński,
dr hab. Norbert Kasparek, Barbara Kleniewska, Iwona Liżewska, dr
hab. Bohdan Łukaszewicz, Barbara Michalska, prof. dr Piotr Obarek,
Tadeusz Pacer, Robert Pieczkowski, Stefan Połom, Edward Ratuszyński,
Józef Jacek Rojek, dr Jerzy Sikorski, dr Ryszard Tomkiewicz, Anna
Wakar, Maria Zientara-Surynowicz
Obserwuj wątek
    • Gość: olsztyniak Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 20:58
      Temat prawie wyczerpany:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=64&w=76229032&v=2&s=0
      • muraszka1 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 26.02.08, 21:31
        czym zasluzyl? czasem w samorzadach pracuja uczciwi ludzie,
        czy to takie dziwne ?
      • Gość: szok Re: A niżej wymienionych ,też będziecie bronić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 21:36
        gazeta.mobi/mobile/olsztyn/1,35189,4503123.html
      • muraszka1 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 26.02.08, 21:45
        K.Światek,to dluuuuga historia,nie potrafie pojac jakim cudem
        piastuje kolejne stanowiska,ale tez ten aqwapark to nie jest
        Malkowskiego,to Michniewicz,Cichoń...
        • Gość: retuszowy Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 21:56
          Muraszko-CO MA PIERNIK DO WIATRAKA?
          Nie Cichoń !
          Nie Michniewicz!
          To żłośliwość Małkowskiego była przyczyną zaprzestania budowy
          aqwaparku.
    • Gość: czytacz Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 21:30
      Myślę, że to nazwiska osób, które NIE NALEŻĄ, powtarzam: NIE NALEŻĄ,
      do ugrupowania
      "Teraz Olsztyn bez Małkowskiego"
      • rita100 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 26.02.08, 22:09
        Uo jenu, tylu wspaniałych ludzi wmieszało się w tą akcję. A przecie nie ma ludzi
        niezastąpionych. Szkoda, ze w ten sposób płacą danine .
        • muraszka1 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 26.02.08, 22:18
          rita100 od jak dawna nie mieszkasz w Olsztynie ?
          milo jest,jestes z urodzenia i serca Olsztynianka,rozumiem to :)
          uwazam jednak,ze pan Malkowski zostal pomowiony :(
          • rita100 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 26.02.08, 22:23
            Ja też zostałam pomówiona przez Ciebie i odeszłam, a sprawa Prezydenta Olsztyna
            jest teraz sprawą polską i nie zabronisz mi się wypowiadać.
            Choć ustąpię i kończę z tym cyrkiem Twoim i Prezydenta Twojego.
            • muraszka1 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 26.02.08, 22:29
              pa,pa ;)
              rozumiem,rozumiem .... po Twojemu "rozumię,rozumię...")
          • mobydickzolsztyna Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 26.02.08, 22:36
            muraszka1 napisała:
            > ... od jak dawna nie mieszkasz w Olsztynie ?
            > uwazam jednak,ze pan Malkowski zostal pomowiony

            Miejsce zamieszkania nie osłabia paskudnej tendencji Polaków do pomawiania
            paskudów z INNYCH Miast.


            "Autocytat" (jak widać - RAZ nie starczyło):

            Nie pojmuję SKĄD się brali Ludzie NIE WIERZĄCY:
            - w pedofilię dyrygenta chóru chłopięcego w Poznaniu
            - w pedofilię biskupa w tym samym mieście
            - w pedofilię "wybitnego" psychologa dziecięcego S
            - w donosicielstwo niedoszłego Prymasa
            itd itd (a w "ITD" właśnie mieszkamy!)

            Ci ludzie szli tłumami, z transparentami "Nie wierzymy w Jego Winę!".
            Kamery pokazywały jak tymi transparentami walili niekiedy po łbach
            Tych Podejrzliwych, którzy "dopuszczali jednak PASKUDNĄ możliwość".
            • oberpolicmajster Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 27.02.08, 04:31
              Wnerwia mnie twoja demagogia, mobydick, wiec odpowiem ci dośc
              brutalnie, i byc może nieadekwatnie; a skąd brali się ci, co mówili:
              uwolnijcie Barabasza?
              • Gość: powozowy Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 08:53
                prof. dr Piotr O.-przepraszam za ludzką ciekawość jeżeli się MYLĘ.
                Chcę poznać prawdę.
                CZY TO JEST TEN PAN ,KTÓRY PROJEKTOWAŁ ŁANCUCH DLA p. MAŁKOWSKIEGO?
                A jeżeli TAK,TO KTO ZAPLACIŁ TE 2000,- KTORE DOMAGAL SIĘ PAN OD
                MIASTA?
              • mobydickzolsztyna Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 27.02.08, 18:03
                oberpolicmajster napisał:
                "Wnerwia mnie twoja demagogia, mobydick, wiec odpowiem ci dość brutalnie, i byc
                może nieadekwatnie; a skąd brali się ci, co mówili:
                uwolnijcie Barabasza?".

                W innym, zbliżonym, wątku wyraźnie pisałem, że POWAŻNIE biorę pod uwagę
                "pogłoski", gdy są MASOWE i DŁUGOTRWAŁE - jak te np te kiedyś: o korupcji komuny
                (które oczywiście nie były oparte o jakiekolwiek śledztwa, czy wyroki).

                Tłum można "emocjonalnie, bezrefleksyjnie zmobilizować" manipulacją na krótko!
                Adrenalina nie trwa tygodniami. Opada - i wraca chłopski rozsądek!
                Nie wiem JAK DŁUGO trwała "manifestacja" przed urzędem Prokuratora Judei? W
                manipulatorskie zdolności PR-owców Sanhedrynu - nie wątpię.

                Zapytam Cię w innej kwestii.
                Nie przeoczyłeś chyba tego, że WIELE różnych Osób na "odpowiedzialnych"
                funkcjach TERAZ bąka niewyraźnie, że OD LAT im było wiadomo o sprawach obecnie
                nagłaśnianych.
                I CO?
                I NICO!
                Mechanizm nie zadziałał!

                Jak widać - niekiedy KONIECZNE jest, aby "wściekły tłum" zaczął walić taranami w
                bramy!
                WTEDY "coś się rusza".
                To się nie zmieniło od czasów komuny, bo i Ludzie się nie zmienili.

                Najpierw pały, czy kule, a po "przesileniu władzy" przyznanie:
                - Tak, tak! Robotnicze protesty były słuszne, nie wrogie, lecz skierowane
                przeciw wynaturzeniom władzy!
                Po Poznaniu przyszedł Gomółka, przyznający błędy stalinowców.
                Po Wybrzeżu'70 przyszedł Gierek, przyznający błędy Gomółki.
                Po Sierpniu'80 przyszedł Kania, przyznający błędy Gierka.
                A tłumy do TEGO były NIEZBĘDNE.
                I wtedy i teraz i (co nie daj Boże) w przyszłości.

                Władza, nawet ta średnia, degeneruje się i korumpuje swoje otoczenie.
                Wyobraź sobie tą, przerażającą dla siebie, ewentualność, że delikwentowi jednak
                się udowodni to i owo (oczywiście wiem jak łatwo o "brak dowodów", a Ty wiesz
                ilu łajdackich "brako-dowodowców" spokojnie sobie żyje między Nami [poczynając
                od "niewinnych morderców "z totalitarnego, bądź co bądź, ustroju]).

                Ale jeśli JEDNAK się coś udowodni - to JAKA będzie TWOJA sytuacja moralna?
                Przecież, gdyby nie "tłum", to urzędnicy, gliniarze, prokuratorzy - by swej d..y
                nie podnieśli - choć sporo wiedzieli, lecz nie sprawdzali!
                Wbrew swemu "psiemu obowiązkowi"!

                Osądzenie: Winien, czy NIE Winien (choćby tylko na poziomie prokuratury) będzie
                faktem - JEDYNIE dzięki temu "tłumowi", którego reakcjami pogardzasz.
                Bez tłumu nie byłoby nawet SPRAWDZENIA!

                Tu wyłazi STRASZLIWY ABSURD żądań: - "ze społecznymi potępieniami należało
                poczekać na URZĘDOWY osąd!"
                Tego URZĘDOWEGO osądu W OGÓLE BY NIE BYŁO, gdyby nie "napór tłumu"!
                • oberpolicmajster Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 28.02.08, 03:32
                  Piłat pytał kilka razy. Mit o krwi w macy funkcjonuje ze dwa tysiące
                  lat. Walka widzewa z legią - kilkadziesiąt. Tłumem łatwo manipulowac
                  i spieram się z tobą często, bo uważam, że w tym pomagasz.
                  Nikt "na odpowiedzialnym stanowisku" nie bąka, że wiedział o gwałcie
                  i nic nie zrobił. Najwyżej o tym, że pijany plecie jakieś bzdury
                  kobietom, ale jak dostanie po gębie, to jest spokój(tak, takie
                  pogłoski do mnie dotarły).
                  Jak będzie moja sytuacja moralna, gdy skażą Małkowskiego?
                  Komfortowa. Poczekałem na wyrok i teraz wiem, że jest winien, a nie
                  oskarżałem bez dowodów. To kłamstwo, że potrzebna jest nagonka w
                  mediach i internecie, żeby kogos skazac. Wystarczą dowody.
                  • Gość: olsztyniak Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 07:23
                    Podziały w tym konflikcie są czytelnie zaznaczone:
                    są ci, których kupiono i ci, których się kupić nie udało.
                    Dla mnie samo "kupowanie" ludzi jest wstrętne.
          • ewa9823 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 27.02.08, 18:09
            akurat
        • ewa9823 Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią 27.02.08, 18:08
          jo
    • Gość: nie naukowiec i do Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: 213.77.105.* 27.02.08, 16:42
      Wszystkicm obrońcom prezydenta olsztyna życzę żeby odelegowli swoje
      córki i żony do pracy w tymże urzedzie i zapytali sie po jakims
      czasie czy dobrze im zrobił prezydent
    • Gość: jan Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 18:20
      przypomina mi się sytuacja poparcia dla biskupa z Poznania...tyle
      szlachetnych nazwisk i jaki finał przykry
    • tauron10 Re:Kiedy wreszcie w tym grajdole.. 28.02.08, 07:50



      sad bedzie decydowal o winie lub jej braku!!
      To co wyczyniaja media na czele z tym niedouczonym zawodu
      redaktorzyną Cebulą z TVN wola o pomstę do....
      A żeby wszystko było jasne,nie wiem czy Małkowski jest czy nie jest
      winnym i tak byc powinno, do chwili postanowienia sadu.Natomiast
      uwazam,że sprawę powinna prowadzić prokuratura zamiejscowa.

      • Gość: Jola z Bażin Re:Kiedy wreszcie w tym grajdole.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.08, 18:50
        Tak! tak! tak!

        Postanowienie sądu jest najważniejsze!
        Szczególnie jak wyda je taka sędzia jak Piwnik czy ten co nie kazał sprzątać śniegu z dachu, czy olsztyńscy skorumpowani do cna pobolszewiccy sędziowie i asesorzy.

        Oczywiście Białystok to co innego.
        Tam sędzia przeniesony z Olsztyna raptem się nawrócił.

        Tylko równość wszystkich wobec prawa i zniesienie immunitetów poprawić może sytuację, ale i tak potrzeba na to ze 100 (sto) lat, ponieważ Sądami zawładneły pobolszewickie rodziny trzeba lat 300 (czysta)-jak to potrafia napisać policjanci na mandacie.



    • Gość: olsztyniak Re: Czym Małkowski zasluzył,że Oni go bronią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.08, 09:46
      Łysiak by o nich powiedział: "pożyteczni idioci".
      • tauron10 Łysiak ?.. 28.02.08, 09:57
        Już wiem dlaczego racjonalne działanie sądu w tej sprawie i jego
        postanowienie jest dla Ciebie obmierzłe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka