Dodaj do ulubionych

Gustaw Holoubek

IP: *.acn.waw.pl 06.03.08, 20:45
Nawet, gdy w latach 60-tych jako średnio rozgarnięty małolat
wyczekiwałem w telewizji (telewizor Szmaragd) głównie na kolejny
odcinek Zorra, i zdarzało się, że w Teatrze Telewizji lub na
przykład w filmie "Gangsterzy i filantropii" mignął mi Gustaw
Holoubek, nie umknęło mi ani trochę, że to ktoś z okolic innego
świata. A potem miałem całkiem sporo okazji, by trochę uszczknąć od
Arcymistrza kawałków i odprysków tej wyższej rzeczywistości. Z tym,
że bez naszej rzeczywistości Gustaw Holoubek może zupełnie
niepotrzebnie się zmarnować.
Obserwuj wątek
    • Gość: +++ Re: Gustaw Holoubek IP: *.olsztyn.mm.pl 06.03.08, 22:28
      Smutno mi, że odszedł Gustaw Holoubek, niezastąpiony aktor i mądry człowiek.
      Popatrzmy, jaka po Nim pustka na Polskiej Scenie Narodowej! Takich aktorów już
      nie ma. Ta pustka będzie coraz większa.
      Niech nasza pamięć przechowa jak najdłużej to, co nam dał jako mistrz sceny,
      karmiąc nasze wzruszenia! W to, że Go już nie ma - trudno uwierzyć. Po prostu żal.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka