Dodaj do ulubionych

Posłanka Lidia Staroń w klubie PO

08.08.08, 21:35
Prezydium klubu parlamentarnego PO odwiesiło Lidię Staroń w prawach
członka klubu - jak podaje "Gazeta Olsztyńska". Nie wykazano żadnej
winy ani uchybień.
Liczymy na Pani działania i nieugiętośc w walce z układem
olsztyńskimm
Obserwuj wątek
    • yadol Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO 08.08.08, 21:38
      brawo!
      • Gość: yamamoto Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO IP: *.olsztyn.mm.pl 08.08.08, 22:18
        SUPER!
        • yadol Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO 08.08.08, 23:16
          zaloguj się palancie!
          • muraszka1 Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO 10.08.08, 07:48
            nie rozsmieszaj prosze,
            pozdrawiam ;)
    • Gość: fanka Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 23:08
      Bardzo się cieszę, że znowu będzie walczyć z tą mafią. A swoją drogą zawieszać
      posła za inicjatywę ustawodawczą a tolerować oszustwa u innych posłów - to chyba
      tylko w olsztyńskiej PO!
      • yadol Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO 08.08.08, 23:18
        i zdrowia dupkom życzyć , bo na rozum za późno, podziękował!!!
        • Gość: olsztyniacy Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.08, 15:09
          a lokalna wybiórcza nabrała wody w usta i milczy - ręka w rękę z lokalną mierną
          telewizją. Po raz kolejny robili nagonkę na Posłankę i znowu nic nie wyszło.
          Pani Poseł proszę się trzymać. Popieramy Panią i życzymy wszystkiego najlepszego!!!
          • Gość: Spółdzielca Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO IP: *.chello.pl 10.08.08, 12:25
            Tez cieszę się, że pani Staroń przywrócono prawa czlonkowskie w
            klubie PO(swoją drogą, za co ją zawieszono?).
            Licze na to, ze teraz bardziej poświeci się walce z mafia
            społdzielcza a szczegółnie zainteresuje sie realizacja nowelizacji
            ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Bo zapisy tej nowelizacji są
            po prostu bezczelnie bojkotowane przez sądy, prokuraturę, policję i
            prezesów spółdzielni.
            Nie ma nic gorszego, jak stanowienie prawa, które potem jest
            bezkarnie bojkotowane i łamane!
            Chodzi głównie o dalsze funkcjonowanie zebrań przedstawicieli i
            wybieranie do rad nadzorczych pracowników spółdzielni oraz osób z 3-
            cia kolejną kadencją w tym organie.
          • oberpolicmajster Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO 11.08.08, 02:25
            Hmmm... A co z ewentualną odpowiedzialnością karną za podanie
            nieprawdy na temat swojego majątku w oświadczeniu? Czy prokuratura
            również nie stwierdziła przestępstwa? I czy w ogóle badała tę sprawę?
            • Gość: fanka Re: Posłanka Lidia Staroń w klubie PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 09:39
              To może wreszcie złóż doniesienie i będzie spokój. Jak długo można to samo
              powtarzać. Pewnie jesteś wyznawcą słynnej zasady, że kłamstwo ciągle powtarzane
              staje się prawdą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka