edico
17.03.09, 01:24
W naszym regionie takie ostoje Solidarności jak Unitra-Unima, Wodrol,
Olsztyńskie Fabryki Mebli... już dawno przestały istnieć. Ludzi w PGR-ach już
w pierwszym roku tej pierestrojki rzucono bez żadnego namysłu wprost w
PGR-owskie błoto. O Spomaszu już tylko najstarsi pamiętają. Jeszcze ten
wybudowany przez komunistów OZOS się trzyma, ale jak długo?
Czy będzie jeszcze z kogo drzeć podatki jak i OZOS dokona tzw. "restrukturyzacji"?
Czy Ratusz i parę jeszcze innych Urzędów zapracują na te podatki?
Nie chcę być czarnym krukiem, ale po następnych 20 latach takich rządów trzeba
będzie chyba zaorać ten rejon i posadzić las. Zapewne Chińczyków do takiej
pracy nie zabraknie, bo młodych może już nie być a emeryci z takim zadaniem
sobie nie poradzą.
Co dalej reprezentanci ludu???!!!