Gość: Mikra IP: *.olsztyn.mm.pl 28.03.09, 14:49 Czy ktoś z was był na weselu w Akancie ul. Kanta. Jeżeli tak proszę o podzielenie sie opiniami. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj