Gość: iwona emigrowalam z kraju 15 lat temu IP: *.devs.futuro.pl 16.04.12, 17:00 obecnie przyjechałam w odwiedziny do rodziny i dziekuje bogu ze tu nie mieszkam. Polecam przeprowadzke do Państw gdzie obywatel jest PODMIOTEM a nie przedniotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mustang66 Fotka straszy autka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.12, 17:00 Dla mnie fotoradary to czyste złodziejswo i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Ciekawe ile zarobi jak się zaczną pozwy ze strony IP: *.novartis.com 16.04.12, 17:14 ubezpieczycieli. Wystarczy, że ktoś raz przed sądem udowodni, że stłuczka wynika z pracy fotoradaru. Daleki jestem od usprawiedliwiania piratów ale tego typu urządzenie rozprasza kierowców. Jeżdżę tramtędy 2x dziennie. Życzę straży miejskiej żeby zarobili 2 miliony - wypłat odszkodowań. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drobiarz jajarz Re: Ciekawe ile zarobi jak się zaczną pozwy ze st IP: 178.73.49.* 16.04.12, 18:09 > urządzenie rozprasza kierowców Ja pierdziu... Jeśli "rozprasza cię" błysk fotoradaru, to zastanów się, czy w ogóle powinieneś siadać za kółkiem. Tyle rzeczy może cię rozproszyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ds dzieki mandatom Polska bogatsza od Kuwejtu ;/ IP: *.159.52.210.static.crowley.pl 16.04.12, 17:17 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rethcezs Rozwiązać straż miejską - za dużo nas kosztuje. IP: *.145.21.46.in-addr.arpa 16.04.12, 17:21 Straż miejska to instytucja która jest ogromnym obciążeniem dla Polaków - podatników. Samochody, infrastruktura, mandaty które nie poprawiają wcale bezpieczeństwa. Strażnik miejski zarabia średnio 2350 zł, przy czym co czwarty – przynajmniej 2900 zł Straż miejska powinna być niezwłocznie rozwiązana bo Polaków zwyczajnie na nich nie stać. Gdyby jeszcze zajmowali się poważnymi, realnymi problemami -meliorowanie rowów, regulowanie rzek itd. Odpowiedz Link Zgłoś
nessuno Re: Rozwiązać straż miejską - za dużo nas kosztuj 16.04.12, 21:57 Chyba żartujesz. Melioracja czy też regulacja rzek to dziedziny wymagające dużej i fachowej wiedzy. Mlotki ze straży wiejskiej to na ogół niedouczone matoły,odpady które nie dostały sie do policji. Ich jedyną umiejętnościa jest obsługa radaru i wypisanie kwitka- czynności banalnie proste. Zadaniem tych baranów jest dbać o nieprzerwany dopływ gotówki do kasy bufetu, nie zas dbanie o porzadek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rethcezs Rozwiązać straż miejską - za dużo nas kosztuje. IP: *.145.21.46.in-addr.arpa 16.04.12, 17:24 www.wykop.pl/ramka/1040405/to-juz-koniec-strazy-miejskich-w-polsce/ Zmiany w prawie, które nakazały straży miejskiej zaprzestać polowania na kierowców oznaczają śmierć tej formacji. Do kas samorządów przestała płynąć rzeka pieniędzy z kieszeni kierowców. Wiele samorządów uznało więc że straż miejska nie jest już potrzebna. tvskarzysko.pl/aktualnosci/3933-nik-krytykuje-stra-miejsk-w-polsce-naszej-prezydent-broni.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polak z krwi i kos krac za to ze ktos sie urodzil polakiem IP: *.warszawa.mm.pl 16.04.12, 17:25 bo to jest TOTALNA glupota, nieodpowiedzialnosc i szkodliwosc!! od urodzenia do smierci KARAC!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lisa2 Fotka straszy autka 16.04.12, 17:35 Brawo, Polska wreszcie się przyznaje, że się prostytuuje i warto to robić!!! Normalny kraj, gdy widzi, że jest patologia, nie stara się na tym zarobić, tylko stara się zlikwidować patologię - my zastanawiamy się co zrobić by zarobić na tym więcej. Wystarczy otworzyć szkołę łamania prawa i tworzyć przepisy wyceniające łamanie prawa - rolą państwa byłoby tylko pobieranie opłat i tworzenie warunków aby maksymalna liczba obywateli płaciło maksymalnie wiele mandatów. Rzeczpospolita prostytutka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 56-LATEK GÓW.........NO PRAWDA IP: *.net-serwis.pl 16.04.12, 17:39 Więcej radarów - mniej wypadków - TO JEST KŁAMSTWO RZĄDZĄCYCH MATOŁÓW - kilkanaście MILJONÓW POLAKÓW BYŁO NA TZW ZACHODZIE i widziało ich drogi......itp. Bez dobrych dróg Polacy ciągle będą ginąć Dobre drogi i infrastruktura kolejowa są niezbędne do bezpiecznego podróżowania, ale nie zastąpią ludzkiej ostrożności - podkreślili uczestnicy konferencji "Bezpieczeństwo ruchu drogowego i kolejowego". Szef Komitetu transportu Polskiej Akademii Nauk Janusz Dyduch podkreślił natomiast, że nie można marzyć o bezpiecznych podróżach pociągami i samochodami bez odpowiedniej infrastruktury. Jego zdaniem stworzenie całej sieci transportu zarówno poprawia bezpieczeństwo podróżowania, jak i jakość życia. RADARY DEBILE NIE ZAŁATWIĄ SPRAWY ŻYCIA I ŚMIERCI NA POLSKICH DROGACH .STRAŻ MIEJSKA TO PORZĄDEK .....NIEMIECKI ....PORZĄDEK MIEŚCIE ALE NIE NA DROGACH OD TEGO POLICJA TAK JEST W NORMALNYM KRAJU . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drobiarz jajarz Re: GÓW.........NO PRAWDA IP: 178.73.49.* 16.04.12, 18:07 Tacy jak ty zawsze będą łamać przepisy, bo drogi nigdy nie będą dla was dość dobre, dość szerokie, dość bezkolizyjne, dość gładkie, dość chropowate... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Fotka straszy autka IP: *.ghnet.pl 16.04.12, 17:42 Milion w 6 tygodni...a 250 tys zwraca sie po 7miu.......... chyba nie uwazalem na matematyce:| Odpowiedz Link Zgłoś
sioban Fotka straszy autka 16.04.12, 17:50 Najbardziej mi się podoba to że gamonie stojący na Poniatowskim wzięli milion premii za to że robią to co powinni, proponuję zamknąć Marszałkowską i Aleje Jerozolimskie całe , wtedy dopiero będą premie. Straż Miejska do likwidacji, mamy policję i wojsko, chyba wystarczy darmozjadów którzy po 15 latach przechodzą na emeryturę. Niech biurwy z WP które na poligony nie chodzą strzelają choćby z radarów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alexij W UK radar za radare i rzadko kto przekracza 50. IP: *.20-2.cable.virginmedia.com 16.04.12, 17:50 Nie uchronnosc kary, i wszyscy jezdza przepisowo. Wielu Polakow gdy wraca do UK po wizycie w Polsce, mowi ze na ulicach dzicz. Odpowiedz Link Zgłoś
wersal-55 Re: W UK radar za radare i rzadko kto przekracza 16.04.12, 18:58 Gość portalu: Alexij napisał(a): > Nie uchronnosc kary, i wszyscy jezdza przepisowo. Wielu Polakow gdy wraca do UK > po wizycie w Polsce, mowi ze na ulicach dzicz. >Mieszkam w BERLINIE,PRZEMIESZCZAM SIE PO CALYCH NIEMCZECH,OGROM FOTORADAROW JEST NIECZYNNA,PRAWDA INNA KULTURA JAZDY,BEZ PRZESADY.POLSKA,KULTURA SLOWIANSKA,POLICJA TO OTWARTOSC,STRAZ TZ.MIEJSKA POLSKA,MOGA U MNIE SPRZATAC TOALETY.Likwidacja strazy miejskiej,pytam komu ona jest potrzebna,policja dla niej sa potrzebne srodki,tak jest w krajach zachodu.Dlaczego to pisze,policjant zachodni ma przed soba perpektywy,wrazie przestepstwa traci wszystko.Czas zmienic ustawe o strazy,tz.LIKWIDACJA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: redziu-3 Fotka straszy autka IP: *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl 16.04.12, 18:04 Czy wy, tak plujący na fotoradary nie widzicie jednej zależności ?? Mandat dostaje się TYLKO za łamanie przepisów !! Jeżeli nie będziesz wjeżdżał na skrzyżowanie na żółtym i przejeżdżał z określoną prędkością to NIE DOSTANIESZ mandatu !!! Po drugie zastanawia mnie co to za osoba "Straż Miejska", bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby każdy straznik się cieszył z radaru na Sobieskiego :/ Po trzecie z tego co kojarzę to kasa z mandatów od strazy wpływa na konto m.st. W-wy, a nie na konto straży, więc nie sądzę żeby żeby pojedynczy straznicy mieli cos więcej niz pensję. Odpowiedz Link Zgłoś
nessuno Re: Fotka straszy autka 17.04.12, 10:00 Gość portalu: redziu-3 napisał(a): > Czy wy, tak plujący na fotoradary nie widzicie jednej zależności ?? Mandat dost > aje się TYLKO za łamanie przepisów !! Jeżeli nie będziesz wjeżdżał na skrzyżowa > nie na żółtym i przejeżdżał z określoną prędkością to [b]NIE DOSTANIESZ[ > /b] mandatu !!! > Po drugie zastanawia mnie co to za osoba "Straż Miejska", bo jakoś ciężko mi so > bie wyobrazić, żeby każdy straznik się cieszył z radaru na Sobieskiego :/ > Po trzecie z tego co kojarzę to kasa z mandatów od strazy wpływa na konto m.st. > W-wy, a nie na konto straży, więc nie sądzę żeby żeby pojedynczy straznicy mie > li cos więcej niz pensję. Masz dużo racji. Ja już kiedyś napisałem, że najprostszym rozwiązaniem byloby, aby wszyscy jeździli zgodnie z przepisami, wtedy jełopom ze straży wiejskiej i bufetu skończyłoby sie Eldorado. Widzieć ich miny, gdy rzeka gotówki raptem wysycha - byłoby bezcenne. Inna sprawa,że szybko wymysliliby inny patent na łupienie obywatela,bo bufet apetyt ma ogromny,a i pensje darmozjadów ze straży wiejskiej też spore środki pochłaniają. Wiem jednak, że jest to utopia bo zawsze będzie grupa pojebów lubiacych poszalec za kółkiem. Jeśli czytałeś komentowany artykuł,to pamiętasz chyba,ze milion złotych z mandatów dostała słuzalcza armia bufetu. Wyobraź sobie sytuację,gdy raptem wszyscy jedziemy przepisowo, mandatów niet, zdjęć z fotoradarów niet i premii za nic też niet. Takim postępowaniem moglibyśmy tym "włatcom" pokazać okazałego faka i to byłoby najlepsze. Wtedy burki ze straży,zamiast pilnować pustego mostu powinny pójśc do zadań im przeznaczonych,czyli pilnowania porządku na ulicach i zbierania psich gowien. Odpowiedz Link Zgłoś
tygrys102 A immunitecik ? 16.04.12, 18:06 Uwierzę w dobre chęci władzy, kiedy ZLIKWIDUJE wszystkim kumplom immunitety ! Wierzycie im ? Ja na pewno nie ! Odpowiedz Link Zgłoś
arab-z-bajki Fotka straszy autka 16.04.12, 18:11 Ludzie , co wy tu dywagujecie o bezpieczeństwie, tu chodzi o łatwy "SZMALEC" a nie o Wasze bezpieczeństwo. Gdyby miasto dbało o bezpieczeństwo to już powinny być załatane wszystkie dziury w jezdni. A gdyby tak wszystkie pieniądze z mandatów przeznaczyć na budowę i naprawę dróg to byłoby to o co nam wszystkim chodzi. A tak to zbierają na premią ... oczywiście dla siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wero Fotka straszy autka IP: *.net.pulawy.pl 16.04.12, 18:12 Pozostaje w rezultacie zbojkotować to skrzyżowanie Odpowiedz Link Zgłoś
wesus Normalka 16.04.12, 18:29 Czy ktoś jeszcze jest tak naiwny, by wierzyć, że radary są ustawiane by komukolwiek zagwarantować bezpieczeństwo. W Polsce policja i straz miejska zajmują się tylko zarabianiem pieniędzy. Większość ich działań skierowana jest na kasę jak np łapanie "groźnych hackerów", którzy wypalili na DVD program wart 30 tyś zielonych, albo sciągneli z netu film Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: redziu-3 Re: Normalka IP: *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl 16.04.12, 18:36 Tak, Policja jest od tego żeby łapać hakerów, a sądy wymierzają karę, tak to jest w Polsce, jeżeli chcesz piracić bezkarnie wyjedź gdzieś, tylko nie wiem gdzie, bo w większości krajów na świecie za łamanie prawa nalezy oczekiwać kary. Po drugie ani Policja ani Straz nie "zarabiają" na wystawianiu mandatów, przestań powtarzać brednie, bo widać że nie rozumiesz co piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
wesus Re: Normalka 16.04.12, 19:02 Na wystawianiu mandatów zarabiają ich pracodawcy. A zagranicą mieszkam już dawno, bo nie miałem ochoty żyć w tak dziwnym państwie jakim jest polska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawdziwy Fotka straszy autka - Bruummm IP: *.tmark96.revers.nsm.pl 16.04.12, 18:32 A kwestie pieniążków znacie wszyscy... do kieszonki komu trzeba, część na fuck-turke (lewą) sie weźmie co by sie nie doliczyli za szybko.... Ha Ha Ha... Polska żenada...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Fotka straszy autka IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.12, 18:34 Przykro mi bardzo, ale Policja sama sobie zapracowała na takie postrzeganie przez kierowców. Pytanie, kiedy i gdzie Policja pilnuje bezpieczeństwa na Puławskiej? Z mojego doświadczenia, widziałem ich wielokrotnie o 6 rano suszącej w wlocie w okolicach Bażanciej. Jakiego bezpieczeństwa oni pilnują na pustej drodze o 6-tej rano w okolicy mało "pieszej"? Ktoś będzie na pustej trzypasmówce jechał oszałamiające 80km? Jednocześnie dokładnie ani razy nie widziałem ich koło 8-mej pilnujących notorycznego blokowania skrzyżowań przez jadących prosto na Spornej czy Ludwinowskiej. I jak tu uwierzyć, że Policji jakkolwiek chodzi o bezpieczeństwo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piada najlepsi podatnicy emeryci i kierowcy, IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.12, 18:36 tylko czy ta kasa zostanie przeznaczona na pensje urzędników czy na nowe obwodnice i skrzyżowania bezkolizyjne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nanook Ciekawe na co wydadzą...strumień pieniędzy? IP: *.nplay.net.pl 16.04.12, 18:45 Ciekawe na co wydadzą niespodziewany strumień pieniędzy? Na następny k... radar. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nolepiok Nie widziałem jego twarzy! IP: 94.42.82.* 16.04.12, 18:47 Za to jestem pewny,że został znaleziony w lesie Kabackim po przemarszu wojsk radzieckich,bo żołnierze nawet na gwałty nie mieli wtedy zbyt dużo czasu.Dziś robi za eksperta- jeśli ktoś nie wie o kim mówię, to trzeba włączyć filmik jeszcze raz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mustafa Radar dla każdej rodziny! Problem biedy/bezrobocia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.12, 18:54 Każda rodzina powinna mieć możliwość postawienia własnego radaru na swojej działce i dowolnie ograniczyć prędkość wzdłuż płotu. Urzędnicy po dwa radary a służby mundurowe po 3. Górnicy po 4 a ci z KGHM po 5. Po co chodzić do roboty? Problemy ekonomiczne kraju rozwiązane! A rząd wyżywi się sam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keram Fotka straszy autka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.12, 19:00 Super sprawa.Należy wprowadzić na każdej ulicy taką skrzynkę. Proszę w przyszłości zarezerwować miejsce na Wale Miedzeszyńskim.Kierowcy w Warszawie za szybko przesiedli się z rowerów na auta. A może nigdy na nich nie jeżdzili ? Odpowiedz Link Zgłoś
nowotka1 Fotka straszy autka 16.04.12, 21:57 Świetnie! Nareszcie! Tylko dlaczego tak wolno! Przecież od dawna piszę, że masa pieniędzy leży na ulicach (i pozostałych polskich drogach). Tak duża, że wystarczy na pokrycie całego długu publicznego i jeszcze zostanie. A pożytek z tego będzie dla wszystkich: bezpieczniej, ciszej i taniej (bo wolniej i mniej paliwa się spali), a do tego nie tak nerwowo, tylko o wiele spokojniej. A i korki wcale nie będą tak wielkie. I rowerem będzie można przejechać bez obawy o rozbicie na masce niczym mucha. Życzę wszystkim, by było jak w Skandynawii, gdzie za przekroczenie prędkości, jakie u nas jest normą, można pożegnać się z prawem jazdy na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś