Dodaj do ulubionych

Cwaniaczek Durczok

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 21:32
Cwaniaczek Durczok, który swą karierę zbudował na jednym głupawym uśmieszku -
w akcji. W jednym ze szmatławców przeczytałem, że czuje się dyskryminowany
przez władze TVP ( 60 tys. miesięcznie to rzeczywiście śmieszna kwota ), a na
dodatek przedłużenie jego kontraktu jest pod znakiem zapytania.Dlaczego
cwaniaczek durczok rozpuszcza takie plotki? Żeby być wiarygodnym dla nowej
ekipy z pis, rzecz jasna. Ten sam motyw trenował już wcześniej. Kiedy dni
roberta kwiatkowskiego były policzone ten pieszczoch SLD wziął nawet kilka
dni urlopu, żeby zaprotestować przeciwko pomijaniu niewydognych informacji o
Leszku Millerze. I ... ludzie dworaka dali się na to nabrać! Teraz
cwaniaczkowi może być trudniej, ale przecież już od kilku tygodni
reprezentuje linię pis. (sic)
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Cwaniaczek Durczok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 21:50
      Boże, co za zazdrość, komleksy... Smutno mi.
      • Gość: mell Re: Cwaniaczek Durczok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 22:09
        Plus - poczucie humoru (sic)
    • Gość: Hipek Re: Cwaniaczek Durczok IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.12.05, 23:27
      Niestety "Mell" ma rację , są archiwa prasowe -można sprawdzić.Inna sprawa , że
      to sama TVP zrobiła z niego rzekomą gwiazdę , w pewnym okresie było go nadmiar
      w każdym programie publicystycznym . Szumnie ogłoszono w TVP ile mu płacą
      i "biedak" czuje się pokrzywdzony , że nadal tylko 60 tysięcy ,jest jeszcze
      jeden pieszczoch TVP -obecny korespondent tvp w USA Piotr Kraśko , który tak
      się nadaje do tv jak ja do baletu.
      • felicia Re: Cwaniaczek Durczok 01.01.06, 13:33
        Gość portalu: Hipek napisał(a):
        > to sama TVP zrobiła z niego rzekomą gwiazdę ,

        Skoro rzekomą, to po co się napinać na krytyki.
        F.
    • Gość: Lelekl Durczok jest nudny jak flaki z olejem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 05:29
      Teraz przy zmianie władzy widać tych tzw niezależnych dziennikarzy. Jak psy
      wierni są tylko tym , którzy im dają jeść, innych mogą pokąsać.
      Powiem Wam, że nie widzę w tym nic złego tylko nie róbmy z nich świętych,
      misjonarzy społecznych itp. Zawód jak każdy inny a Durczok jest w nim teraz
      słaby. Gwiazda spadająca
      • Gość: iuop Re: Durczok jest nudny jak flaki z olejem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 07:54
        he he... że co? niezależny dziennikarz? A co to takiego? chyba nie w tvp i nie
        tvn? dajcie spokój, janka paradowska i żakowski to modelowy przykład
        dziennikarskiej niezależności.
        Teraz na fali są młodzi - tyle że skończą tak samo jak poprzednicy
    • dr.szfajcner PieSka propaganda. 31.12.05, 12:25
      Gość portalu: mell napisał(a):

      > Cwaniaczek Durczok, który swą karierę zbudował na jednym głupawym uśmieszku -
      > w akcji. W jednym ze szmatławców przeczytałem, że czuje się dyskryminowany
      > przez władze TVP ( 60 tys. miesięcznie to rzeczywiście śmieszna kwot

      Klamiesz w najlepszym lysiakowo-semkowskim stylu.
      Durczok nie twierdzi ze jest dyskryminowanay finansowo,
      lecz ze zwodowo, bo niby jest pomijany.
      ( Stad ten "jeden szmatlawiec", a nie konkrektna nazwa gazety,
      zeby nie mozna bylo latwo sprawdzic. )
      • Gość: mell Re: PieSka propaganda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 14:46
        Kamień spadł mi z serca, a więc 60 miesięcznie tysięcy wystarczy? (sic). A
        bardziej serio - to nie pisałem oczywiście o finansowej dyskryminacji, co z
        dlaszego kontekstu powinno być oczywiste. Inna sprawa, że chodzi o
        dyskryminację urojoną,, mającą podnieść wiarygodność cwaniaczka.
        • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 31.12.05, 17:23
          Gość portalu: mell napisał(a):

          > Kamień spadł mi z serca, a więc 60 miesięcznie tysięcy wystarczy? (sic). A
          > bardziej serio - to nie pisałem oczywiście o finansowej dyskryminacji, ....

          Nie, wogole nie pisales:

          "Cwaniaczek Durczok, który swą karierę zbudował na jednym głupawym uśmieszku -
          w akcji. W jednym ze szmatławców przeczytałem, że czuje się dyskryminowany
          przez władze TVP ( 60 tys. miesięcznie to rzeczywiście śmieszna kwota ), "

          • Gość: Mell Re: PieSka propaganda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 17:41
            Kolego - albo rżniesz głupa albo jesteś nim na prawdę. Wybór należy do ciebie
            (sic)
            • Gość: jasia Re: PieSka propaganda. IP: *.warszawa-zoliborz.sdi.tpnet.pl 31.12.05, 19:19
              Mell, skąd się w Tobie bierze tyle jadu, bezinteresownej nienawiści i całego
              tego plugastwa? Zluzuj w nowym roku bo się możesz udławić własną żółcią.
              • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 01.01.06, 09:43
                Gość portalu: jasia napisał(a):

                > Mell, skąd się w Tobie bierze tyle jadu, bezinteresownej nienawiści i całego
                > tego plugastwa? Zluzuj w nowym roku bo się możesz udławić własną żółcią.


                Te dwulliterowe tak maja ....
              • Gość: Mell Re: PieSka propaganda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 13:30
                Jak mniemam Jasiu, reprezentujesz pokolenie PJ II. Oj, nie wyszło nam to
                pokolenie (sic)
            • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 01.01.06, 09:42
              Gość portalu: Mell napisał(a):

              > Kolego - albo rżniesz głupa albo jesteś nim na prawdę. Wybór należy do ciebie
              > (sic)

              Te "Prawdziwy Polak", ty nie rob sie taki Ziemkiewicz, bo
              Ci urosnie kilka dodatkowych podbrodkow.

              "W jednym ze szmatławców przeczytałem, że czuje się dyskryminowany
              przez władze TVP ( 60 tys. miesięcznie to rzeczywiście śmieszna kwota ), a na
              dodatek przedłużenie jego kontraktu jest pod znakiem zapytania "

              • Gość: Kir Re: PieSka propaganda. IP: *.lubsza.sdi.tpnet.pl 01.01.06, 13:26
                Pamiętam jak jeszcze stosunkowo niedawno prawie wszyscy zapłakiwali się nad jego
                losem gdy był chory i podziwiali za odwagę w walce z chorobą.Udało mu się jakoś
                dojść do siebie i zaczął sie krytycyzm.
                Jeżeli ma rzeczywiście takie apanaże to z tą śiadomością iż jest chory wcale mu
                się nie dziwię, że chce utrzymać się w TV jak najdłużej przy takich opiniach na
                temat swojej osoby i pracy.
                Pozdrawiam
                Kir
                • Gość: Kir Ps IP: *.lubsza.sdi.tpnet.pl 01.01.06, 13:36
                  Czytałeś już mój toast w wątku oz tożto już niedługo Nowy Rok" ?
                  Pozdrawiam
                  Kir
                • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 01.01.06, 15:16
                  Gość portalu: Kir napisał(a):

                  > Jeżeli ma rzeczywiście takie apanaże to z tą śiadomością iż jest chory wcale
                  mu się nie dziwię, że chce utrzymać się w TV jak najdłużej przy takich opiniach
                  na temat swojej osoby i pracy.

                  Opinie ma bardzo dobre, jest jednym z najpopularniejsych
                  i lubianych dziennikarzy.
                  Oczywiswcie nie u "pozasalonowych dolach spolecznych",
                  ktore mysla ze gra w salonowca ich uszlachetnia. :-)
                  • Gość: Kir Re: PieSka propaganda. IP: *.lubsza.sdi.tpnet.pl 01.01.06, 16:18
                    dr.szfajcner napisał:
                    > Opinie ma bardzo dobre, jest jednym z najpopularniejsych
                    > i lubianych dziennikarzy.
                    > Oczywiswcie nie u "pozasalonowych dolach spolecznych",
                    > ktore mysla ze gra w salonowca ich uszlachetnia. :-)
                    A gdzie Ty tutaj widzisz salony?Grupy interesu nazywać "salonami" to chyba
                    delikatna przesada.Salonowców to zrobiłó z nich PRL.Nie zauważyłeś tego.To
                    jeszcze PRL-wskie przyzwyczajenia.SAlonowiec dyplomowany.U mLOdych ludzi
                    jużrzadzęśięto ząuwża.Zaczynająsię nareszcie powoli liczyć umiejętności.Widać to
                    w podejściu
                    pracodawcy do nowo przyjmowanego pracownika.Wielu z nich też korzysta z porad
                    psychologów i korzysta z opracowaN "Język ciała" dlatego też coraz częściej
                    zatrudnienie następuje po rozmowie bezpośredniej.dawniej często wystaczyło CV.
                    Może śmieszyć ten "Język ciała" ale w rozmowie bezpośredniej łatwo zweryfikować
                    CV,zwłaszcz gdy pracodawca jest dociekliwy i chce miećdobrych pracowników.
                    Pozdrawiam
                    Kir
                    • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 01.01.06, 19:15
                      Gość portalu: Kir napisał(a):


                      > A gdzie Ty tutaj widzisz salony?

                      Oj, oj Kirze!
                      Zdaje sie nie czytasz dziel Wybitnych Prawdziwie Polskich Pisarzy,
                      ani "dzielek" Wybitnych Prawdziwie Polskich Publicystow!!!!!
                    • malaguena1 Re: PieSka propaganda. 01.01.06, 22:38
                      Dobrze pamietam wieczor wyborczy 4 lata temu i Durczoka - malo z radosci nie
                      wyszedl z siebie, ta jego radosc, ze to czerwoni wygrali - do dzis czuje
                      obrzydzenie i nie jestem w stanie obejrzec jakiegokolwiek programu z jego
                      udzialem;

                      powinien zniknac z ekaranu - sprzedawczyk
              • Gość: Mell Re: PieSka propaganda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 13:50
                Najbardziej spodobał mi się zwrot "Te". (sic). To budujące, że przedstawiciele
                nizin społecznych włączają się w takie dyskusje (sic).
                • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 01.01.06, 15:08
                  Gość portalu: Mell napisał(a):

                  > Najbardziej spodobał mi się zwrot "Te". (sic). To budujące, że
                  przedstawiciele
                  > nizin społecznych włączają się w takie dyskusje (sic).

                  Mnie z kolei najbardziej podoba sie upor, z jakim chcesz sie wydostac
                  z "Inowlodza" i konsekwencja w dzialaniach, by tam co chwla ladowac.
                  • Gość: Mell Re: PieSka propaganda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 16:12
                    Drogi kolego, autobiografię pisze się w pierwszej osobie liczby pojedyńczej, a
                    nie drugiej (sic).
                    • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 01.01.06, 19:09
                      Gość portalu: Mell napisał(a):

                      > Drogi kolego, autobiografię pisze się w pierwszej osobie liczby pojedyńczej,
                      a
                      > nie drugiej (sic).

                      Dziekuje - gdy bede pisal to wema sobie te uwago do serca,
                      Moj Drogi Kolego z nizin spolecznych.
                      • Gość: Mell Re: PieSka propaganda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.06, 20:54
                        Widzę, że te niziny były strzałem prosto w serce (sic). Dlatego wybacz drogi
                        kolego (sic). W końcu obrażanie plebsu to niezbyt godne zajęcie mojej warstwy
                        społecznej (sic).
                        • piotr7777 Re: mel albo podaje niesprawdzone informacje 02.01.06, 00:17
                          ...albo jest kłamcą.
                          Durczok wziął urlop w ramach protestu przeciwnko niepokazaniu informacji o
                          kredycie zaciągniętym przez Millera u Gudzowatego w LUTYM 2002 r. kiedy
                          Kwiatkowski miał się dobrze.
                          To sprawia, że mel i jego pomagierzy w atakowaniu laureata dwóch Wiktorów
                          publiczności są niewiarygodni.
                          • dr.szfajcner Re: mel albo podaje niesprawdzone informacje 02.01.06, 17:52
                            piotr7777 napisał:

                            > ...albo jest kłamcą.
                            > Durczok wziął urlop w ramach protestu przeciwnko niepokazaniu informacji o
                            > kredycie zaciągniętym przez Millera u Gudzowatego w LUTYM 2002 r. kiedy
                            > Kwiatkowski miał się dobrze.
                            > To sprawia, że mel i jego pomagierzy w atakowaniu laureata dwóch Wiktorów
                            > publiczności są niewiarygodni.

                            Syndrom Lysiaka Waldemara.
                            Wlazidupcy nienawidza ludzi odwaznych.
                        • dr.szfajcner Re: PieSka propaganda. 02.01.06, 17:50
                          Gość portalu: Mell napisał(a):

                          > Widzę, że te niziny były strzałem prosto w serce (sic). Dlatego wybacz drogi
                          > kolego (sic). W końcu obrażanie plebsu to niezbyt godne zajęcie mojej warstwy
                          > społecznej (sic).

                          Nie przejmuj sie az tak bardzo.
                          Wiadomo ze nigdy nie miales godnego zajecia.
                          Przeciwnie - zajecia Wszechpolakow,
                          ostatnio nawet sam Giertch - ich tworca, uznal za niegodne.

                          P.S.
                          Caly czas myslalem ze Inowlodz lezy gdzies a Nizinie Mazowieckiej,
                          ale z poziomu Twoich postow mozna wnioskowac,
                          ze na Zuławch, albo wrecz koło Morza Martwego ....
    • Gość: . Pierwsze "Wiadomości" bez filuternych uśmieszków.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.06, 20:01
      ...Kamila Durczoka miały miejsce dziś. Odczytane z grobową miną. Nie ten
      człowiek.
      • piotr7777 Re: Pierwsze "Wiadomości" bez filuternych uśmiesz 03.01.06, 00:01
        Gość portalu: . napisał(a):

        > ...Kamila Durczoka miały miejsce dziś. Odczytane z grobową miną. Nie ten
        > człowiek.
        No cóż - Bóg wybacza, Bracia nigdy.
      • Gość: ygo Re: Pierwsze "Wiadomości" bez filuternych uśmiesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 02:38
        To tylko kolejna poza cwaniaczka. Liczy na zainteresowanie brukowców,
        współczucie i litość. Wywalić na zbity ryj!
        • piotr7777 Re: Pierwsze "Wiadomości" bez filuternych uśmiesz 03.01.06, 19:51
          > To tylko kolejna poza cwaniaczka. Liczy na zainteresowanie brukowców,
          > współczucie i litość. Wywalić na zbity ryj!
          ...laureata dwóch Wiktorów Publiczności, Grand Prix dla Dziennikarza Roku i
          wielu pomniejszych nagród. Słusznie.
          A co Ty w życiu osiągnąłeś (aś)?
          • Gość: Rech Re: Pierwsze "Wiadomości" bez filuternych uśmiesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 23:45
            Mandaryna też jest bardzo popularna, nie wspominając o nagrodach i
            wyróżnieniach dla Michała. (tak nawiasem mówiąc to chyba kumpel kamila)
            • piotr7777 Re: Pierwsze "Wiadomości" bez filuternych uśmiesz 04.01.06, 13:25
              > Mandaryna też jest bardzo popularna, nie wspominając o nagrodach i
              > wyróżnieniach dla Michała. (tak nawiasem mówiąc to chyba kumpel kamila)
              Fryderyka (nagrody porównywalnej z Wiktorem) Wiśniewski nigdy nie dostał.
        • dr.szfajcner A tak wydziwialiscie na felietonami Michnika!!!! 04.01.06, 00:37
    • Gość: Leny Lizusek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.06, 00:42
      Jak pięknie się podlizywał Durczok pisowi podczas debaty na temat Iraku. Cały
      program koncentrowal się wokól pytania, jak przekonać społeczeństwo do dalszego
      udziału polskich żołnierzy w wojnie, a przeciwnikom bezpardonowo odbierał głos.
      Rzecznik rządu będzie zadowolony. Jeśli Robert Kwiatkowski wycenił usługi
      Durczoka wobec ordynackiej i SLD na 60 tysięcy złotych miesięcznie, to teraz
      pis powinien dać mu podwyżkę.
      • dr.szfajcner Re: Lizusek 05.01.06, 18:06
        Gość portalu: Leny napisał(a):

        > Jak pięknie się podlizywał Durczok pisowi podczas debaty na temat Iraku. Cały
        > program koncentrowal się wokól pytania, jak przekonać społeczeństwo do
        dalszego
        >
        > udziału polskich żołnierzy w wojnie, a przeciwnikom bezpardonowo odbierał
        głos.

        Za Kwiatkowskiego bezpardonowo odbieral glos zwolennikom?

        Ba tak, to wynika ze w przeciwienstwie do Ziemkiewicza,
        Rybinskiego, Semki i innych wybitnych dziennikarzy katolickich,
        ma stale poglady na ten temat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka