Gość: mell
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.12.05, 21:32
Cwaniaczek Durczok, który swą karierę zbudował na jednym głupawym uśmieszku -
w akcji. W jednym ze szmatławców przeczytałem, że czuje się dyskryminowany
przez władze TVP ( 60 tys. miesięcznie to rzeczywiście śmieszna kwota ), a na
dodatek przedłużenie jego kontraktu jest pod znakiem zapytania.Dlaczego
cwaniaczek durczok rozpuszcza takie plotki? Żeby być wiarygodnym dla nowej
ekipy z pis, rzecz jasna. Ten sam motyw trenował już wcześniej. Kiedy dni
roberta kwiatkowskiego były policzone ten pieszczoch SLD wziął nawet kilka
dni urlopu, żeby zaprotestować przeciwko pomijaniu niewydognych informacji o
Leszku Millerze. I ... ludzie dworaka dali się na to nabrać! Teraz
cwaniaczkowi może być trudniej, ale przecież już od kilku tygodni
reprezentuje linię pis. (sic)