Dodaj do ulubionych

Zwolnili hydraulika

IP: *.aster.pl 02.02.06, 07:54
A co ten Pan robił przez te wszystkie lata swojego urzędowania? Wiemy że co najmniej raz na 4 lata potrafi wymyśleć plakat (zresztą żadna to rewelacja - nie wiem dlaczego wyborcza się tak tym zachwyca) a co poza tym?
Obserwuj wątek
    • Gość: ABW Re: Zwolnili hydraulika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 09:52
      To nie wszystkie zwolnienia. Tego samego dnia zwolniono świetnego specjaliste
      od spraw finansowych. Potwierdzają to od lat kontrole NIK, resortowe i
      Ministerstwa Finansów. Czyżby to skok na kasę. Ci faceci to mają tupet.
      Potwierdził to poseł - ksiegowy Jasiński w Komisji Finansów Publicznych.
      Kto następny do zwolnienia, bo czeka grupa głupków i niedouczonych do zajęcia
      zwolnianych miejsc.
    • Gość: Jan Re: Zwolnili hydraulika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 09:56
      A poza tym Pani Ewo leżał przez kilka lat jako dyr. POIT w Brukseli. Ot tak,
      człowiek znikąd. Może by się Pani pokusiła o głębsze zinteresowanie, zanim
      cokolwiek napisze. Jak Pani może tak płytko i prostolinijnie oceniac i
      traktować ludzi. Wstyd!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka