Dodaj do ulubionych

Zrób się na bóstwo!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 09:34
W PiSie widzę wielu, którzy powinni poddać się takim operacjom. To partia
ludzi brzydkich. I pewnie z tego powodu tak sfrustrowanych.
Obserwuj wątek
    • Gość: Piękny Roman Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 10:01
      Ja się z kumplami robie na bóstwo co weekend. Jak sie tak solidnie
      nakrochmalimy to nie dość, że sami uważamy się za pięknych to jeszcze wszyskie
      białogłowe wydają nam się dobrymi kandydatkami do zdjęć w kalenarzu Pirelli.
      • Gość: biker7 Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 20.04.06, 10:14
        zgadzam sie w 100 % pijac wyroby 5-7 % - do 45%
        • Gość: Piękny Roman Re: Zrób się na bóstwo! epilog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 10:51
          no ba:).
          • marekmarecki8 znizka 20.04.06, 16:56
            takie czasy ..tylko dlaczego tak drogo ..kobiety po 40 powinny miec 50%
            znizki..a dziewczyny przed 30 zakaz operacji


            -
    • Gość: Arkadiusz.a Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.kapelusz.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 10:26
      OLIVIER JANIAK NAJŁADNIEJSZĄ MODELKĄ POLSKI. OLIVIER JANIAK POLSKIM CHUCKIEM
      NORRISEM
    • Gość: gaga Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 11:19
      Super !!! Też bym poprawiła tu i tam...ale nie mam odwagi i co najwazniejsze
      kasy.
    • Gość: igloo najtrudniej dziś wybaczyć starość i brzydotę IP: *.b-m.pl 20.04.06, 11:31
      i na starość i na brzydotę mamy wpływ ograniczony - czego bozia poskąpiła,
      trzeba wyrzeźbić skalpelem. kult młodości, urody i atrakcyjności aż kapie ze
      wszystkich stron. trzeba odwagi i zdrowego rozsądku, żeby nie starać się na
      siłę zrobić 16 z 60 (a znam takie, brrrrrrrrrrrrrrrrr)
    • Gość: mada26 Żenada!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 11:43
      To nowe zjawisko jest chore.Moim zdaniem chodzi o pozyskanie dla chirurgii
      plastycznej klientek i klientów z grupy o niższym statusie społecznym,bo
      przecież niektóre zabiegi nie są bardzo drogie.Tak więc jakaś mamusia podaruje
      córeczce nowy nos lub biust z racji 18 urodzin.Poza tym sławne panie pewnie
      jeżdżą za granicę albo nie ma już czego u nich poprawiać.Szczerze, to wg mnie
      takie programy powinny być zakazane.Jedna pozytywna strona tych programów -
      patrząc na sposób uśmiechania się i mimikę twarzy wielu kobiet publicznie
      znanych (aktorek, piosenkarek, prezenterek itd.)możemy się zorientować, która z
      nich jest juz "po".No i jeszcze jedna refleksja - nasze gwiazdy nie są ani
      piękne, ani brzydkie - są przeciętne,aż do bólu,a efekt w postaci bajecznych
      sesji dla kolorowych magazynów to nie zasługa matki natury lecz jeśli nie
      grafików komputerowych, to po prostu chirurgów plastyków.Tyle.Żenada i brak
      klasy.
      • zupa_wolowa Re: Żenada!!! 20.04.06, 15:01
        Mado droga, ludzie zawsze bardziej lubili ładnych niż brzydkich, i nic na to
        nie poradzisz. Podobnie jest z inteligencją - też nie przepadamy za tłumokami.
        Na inteligencję jednak wpływać możemy - jak dotąd w niewielkim stopniu - zatem
        zostaje nam tylko fizyczna powłoka. Doskonale rozumieją inwestujące to w swój
        wygląd jednostki.
        • Gość: mada26 Re: Żenada!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 15:44
          Zgoda:)Rozumiem te argumenty,ale dla mnie głównym problemem jest zaburzenie
          proporcji - po prostu zastanawiający jest "wysyp" tych wszystkich programów i
          artykułów w jednym czasie.Dobór uczestniczek też nie jest przypadkowy.To takie
          oswajanie z czymś co było do tej pory usprawiedliwione jakąś
          tragedią,urazem,wypadkiem.Nikt nie przekona mnie,że sytuacja gdy kobieta
          dostaje właściwie całkiem nową twarz jest normalna.No i dlaczego tak nachalnie
          wmawia się ludziom,że to jest ok,skoro nie jest? A dlaczego gdy jakaś pani z tv
          rozmawiając nie może swobodnie poruszać ustami mam to uznawać za piękne i
          naturalne?Dlaczego Ci ludzie są nieszczerzy w tym co mówią i robią i dlaczego
          oni mają wyznaczać kanony wątpliwego piękna?Pozdrawiam:)
          • Gość: spostrzegawcza A Pani Jolanta Pienkowska? IP: *.hsd1.nj.comcast.net 21.04.06, 08:19
            Dokladnie. Od jakiegos czasu w magazynach kobiecych, tych z najwyzszej polki
            propaguje sie do bolu wszelkie zabiegi odmladzajace , wlaczajac oczywiscie
            chirurgie plastyczna. Ten temat przewija sie doslownie wszedzie. Spojrzcie na
            Pania Redaktor Naczelna Twojego Stylu Jolante Pienkowska (pamietacie ja z TV?)
            wyglada, jak inna osoba. I ciekawe, kto jej finansuje takie zabiego-operacje?...
            Zapewne Pani Redaktor Naczelna do woli korzysta z uslug gabinetow chirurgii
            plastycznej, w zamian za publikowanie pochlebnych artykulow.
    • passia Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 12:13
      Zamieść tu swoje zdjęcie a zobaczymy z jakiej Ty jesteś partii..............
      • Gość: mada26 Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 12:24
        Chyba nie to jest najważniejsze a odrobina zdrowego rozsądku i zdolność
        dostrzegania co się wokół dzieje i jaką wodę z mózgu robi się ludziom?Czyż nie?
        Paranoja z tymi uprzedzeniami politycznymi - nie da się normalnie
        wypowiedzieć,tylko wszystko postrzegane jest przez pryzmat sympatii
        politycznych.Szkoda.Nic już nie mam do dodania,bo widać,że merytoryczna
        dyskusja nie ma sensu w takim układzie.A do partii nie należę...Dzięki.
    • turrek Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 15:04
      I jeszcze koniecznie korekcja wzrostu metodą Ilizarowa, bo kurduploza w PiSie szerzy się w niespotykany sposób. A jak pokazują wielowiekowe obserwacje kurduploza jest jedną z najczęściej spotykaną przyczyn kompleksów, których kompensacja następuje w polityce.
    • pistacja5 Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 15:09
      Nie jestem przeciwniczką operacji. Kompleksy to straszna rzecz i dobrze ,że
      można je troszkę złagodzić, ale to co się teraz dzieje staje się powoli
      społeczną obsesją . Ludzie oczekują cudu, a żadna operacja nie zmieni nam
      życia. Niewiem czy ktoś widział jest taki program na clubie w której narzeczeni
      przed ślubem poddają się operacjom. Brzmi jak wyprawa do supermarketu. Ciarki
      mnie przechodzą jak widze faceta z normalną klatką piersiową któremu lekarz
      wszczepia implanty imitujące mięśnie piersiowe. Są przypadki w których nic się
      nie da zrobić ( operacje nosa, uszu) ale w większości to jest poprostu pójście
      na łatwizne, niewiem czemu ludzie wolą cierpieć w bólu niż ruszyć tyłek z
      kanapy...
    • Gość: re Re: Dysmorfofobia IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.* 20.04.06, 16:00
      Jest takie zaburzenie psychiczne gdzie człowiek ma potrzebę obsesyjną poprawiać
      swój wygląd przez operacje plastyczne czy kosmetyki. Powoduje to poważne
      problemy w życiu bo są to wątpliwości jeśli chodzi o wygląd bardzo natrętne i
      przeszkadzające . Wielu ludziom zamiast operacji proponowałbym psychologa,
      psychiatrę, tabletki lub psychoterapie. Bo operacja nie zmieni psychiki ani nie
      zapewni sukcesu życiowego, jest to błędne myślenie uzależniające od operacji,
      bo przez chwile delikwent się czuje dobrze po zabiegu a później wątpliwości
      wracają i tak w nieskończoność. Tu lin na temat tego zaburzenia psychicznego
      dysmorfofobi:
      www.dysmorfofobia.boo.pl/
    • zoo_keeper Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 16:28
      Mali, brzydcy, źli....
      --
      fotografia cyfrowa
    • Gość: Pinezka Zrób się na ubóstwo! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.04.06, 17:21
      Biorąc pod uwagę rosnące bezrobocie i coraz to nowsze pomysły fiskalne, raczej
      zostaniemy zrobieni na ubóstwo.
    • Gość: jolita Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.44-151.net24.it 20.04.06, 20:34
      Odsysaja sobie tluszcz a potem sie opychaja schabowymi i zupami z zasmazkami.
      • Gość: .............. Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 01:07
        Swoją droga z takiego paskudztwa jak Elwira cięzko było zrobić cos lepszego....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka