Gość: elvis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 09:34 W PiSie widzę wielu, którzy powinni poddać się takim operacjom. To partia ludzi brzydkich. I pewnie z tego powodu tak sfrustrowanych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piękny Roman Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 10:01 Ja się z kumplami robie na bóstwo co weekend. Jak sie tak solidnie nakrochmalimy to nie dość, że sami uważamy się za pięknych to jeszcze wszyskie białogłowe wydają nam się dobrymi kandydatkami do zdjęć w kalenarzu Pirelli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biker7 Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 20.04.06, 10:14 zgadzam sie w 100 % pijac wyroby 5-7 % - do 45% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piękny Roman Re: Zrób się na bóstwo! epilog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 10:51 no ba:). Odpowiedz Link Zgłoś
marekmarecki8 znizka 20.04.06, 16:56 takie czasy ..tylko dlaczego tak drogo ..kobiety po 40 powinny miec 50% znizki..a dziewczyny przed 30 zakaz operacji - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arkadiusz.a Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.kapelusz.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 10:26 OLIVIER JANIAK NAJŁADNIEJSZĄ MODELKĄ POLSKI. OLIVIER JANIAK POLSKIM CHUCKIEM NORRISEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 11:19 Super !!! Też bym poprawiła tu i tam...ale nie mam odwagi i co najwazniejsze kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igloo najtrudniej dziś wybaczyć starość i brzydotę IP: *.b-m.pl 20.04.06, 11:31 i na starość i na brzydotę mamy wpływ ograniczony - czego bozia poskąpiła, trzeba wyrzeźbić skalpelem. kult młodości, urody i atrakcyjności aż kapie ze wszystkich stron. trzeba odwagi i zdrowego rozsądku, żeby nie starać się na siłę zrobić 16 z 60 (a znam takie, brrrrrrrrrrrrrrrrr) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mada26 Żenada!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 11:43 To nowe zjawisko jest chore.Moim zdaniem chodzi o pozyskanie dla chirurgii plastycznej klientek i klientów z grupy o niższym statusie społecznym,bo przecież niektóre zabiegi nie są bardzo drogie.Tak więc jakaś mamusia podaruje córeczce nowy nos lub biust z racji 18 urodzin.Poza tym sławne panie pewnie jeżdżą za granicę albo nie ma już czego u nich poprawiać.Szczerze, to wg mnie takie programy powinny być zakazane.Jedna pozytywna strona tych programów - patrząc na sposób uśmiechania się i mimikę twarzy wielu kobiet publicznie znanych (aktorek, piosenkarek, prezenterek itd.)możemy się zorientować, która z nich jest juz "po".No i jeszcze jedna refleksja - nasze gwiazdy nie są ani piękne, ani brzydkie - są przeciętne,aż do bólu,a efekt w postaci bajecznych sesji dla kolorowych magazynów to nie zasługa matki natury lecz jeśli nie grafików komputerowych, to po prostu chirurgów plastyków.Tyle.Żenada i brak klasy. Odpowiedz Link Zgłoś
zupa_wolowa Re: Żenada!!! 20.04.06, 15:01 Mado droga, ludzie zawsze bardziej lubili ładnych niż brzydkich, i nic na to nie poradzisz. Podobnie jest z inteligencją - też nie przepadamy za tłumokami. Na inteligencję jednak wpływać możemy - jak dotąd w niewielkim stopniu - zatem zostaje nam tylko fizyczna powłoka. Doskonale rozumieją inwestujące to w swój wygląd jednostki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mada26 Re: Żenada!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 15:44 Zgoda:)Rozumiem te argumenty,ale dla mnie głównym problemem jest zaburzenie proporcji - po prostu zastanawiający jest "wysyp" tych wszystkich programów i artykułów w jednym czasie.Dobór uczestniczek też nie jest przypadkowy.To takie oswajanie z czymś co było do tej pory usprawiedliwione jakąś tragedią,urazem,wypadkiem.Nikt nie przekona mnie,że sytuacja gdy kobieta dostaje właściwie całkiem nową twarz jest normalna.No i dlaczego tak nachalnie wmawia się ludziom,że to jest ok,skoro nie jest? A dlaczego gdy jakaś pani z tv rozmawiając nie może swobodnie poruszać ustami mam to uznawać za piękne i naturalne?Dlaczego Ci ludzie są nieszczerzy w tym co mówią i robią i dlaczego oni mają wyznaczać kanony wątpliwego piękna?Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spostrzegawcza A Pani Jolanta Pienkowska? IP: *.hsd1.nj.comcast.net 21.04.06, 08:19 Dokladnie. Od jakiegos czasu w magazynach kobiecych, tych z najwyzszej polki propaguje sie do bolu wszelkie zabiegi odmladzajace , wlaczajac oczywiscie chirurgie plastyczna. Ten temat przewija sie doslownie wszedzie. Spojrzcie na Pania Redaktor Naczelna Twojego Stylu Jolante Pienkowska (pamietacie ja z TV?) wyglada, jak inna osoba. I ciekawe, kto jej finansuje takie zabiego-operacje?... Zapewne Pani Redaktor Naczelna do woli korzysta z uslug gabinetow chirurgii plastycznej, w zamian za publikowanie pochlebnych artykulow. Odpowiedz Link Zgłoś
passia Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 12:13 Zamieść tu swoje zdjęcie a zobaczymy z jakiej Ty jesteś partii.............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mada26 Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.06, 12:24 Chyba nie to jest najważniejsze a odrobina zdrowego rozsądku i zdolność dostrzegania co się wokół dzieje i jaką wodę z mózgu robi się ludziom?Czyż nie? Paranoja z tymi uprzedzeniami politycznymi - nie da się normalnie wypowiedzieć,tylko wszystko postrzegane jest przez pryzmat sympatii politycznych.Szkoda.Nic już nie mam do dodania,bo widać,że merytoryczna dyskusja nie ma sensu w takim układzie.A do partii nie należę...Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
turrek Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 15:04 I jeszcze koniecznie korekcja wzrostu metodą Ilizarowa, bo kurduploza w PiSie szerzy się w niespotykany sposób. A jak pokazują wielowiekowe obserwacje kurduploza jest jedną z najczęściej spotykaną przyczyn kompleksów, których kompensacja następuje w polityce. Odpowiedz Link Zgłoś
pistacja5 Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 15:09 Nie jestem przeciwniczką operacji. Kompleksy to straszna rzecz i dobrze ,że można je troszkę złagodzić, ale to co się teraz dzieje staje się powoli społeczną obsesją . Ludzie oczekują cudu, a żadna operacja nie zmieni nam życia. Niewiem czy ktoś widział jest taki program na clubie w której narzeczeni przed ślubem poddają się operacjom. Brzmi jak wyprawa do supermarketu. Ciarki mnie przechodzą jak widze faceta z normalną klatką piersiową któremu lekarz wszczepia implanty imitujące mięśnie piersiowe. Są przypadki w których nic się nie da zrobić ( operacje nosa, uszu) ale w większości to jest poprostu pójście na łatwizne, niewiem czemu ludzie wolą cierpieć w bólu niż ruszyć tyłek z kanapy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: re Re: Dysmorfofobia IP: *.milc.com.pl / 213.17.131.* 20.04.06, 16:00 Jest takie zaburzenie psychiczne gdzie człowiek ma potrzebę obsesyjną poprawiać swój wygląd przez operacje plastyczne czy kosmetyki. Powoduje to poważne problemy w życiu bo są to wątpliwości jeśli chodzi o wygląd bardzo natrętne i przeszkadzające . Wielu ludziom zamiast operacji proponowałbym psychologa, psychiatrę, tabletki lub psychoterapie. Bo operacja nie zmieni psychiki ani nie zapewni sukcesu życiowego, jest to błędne myślenie uzależniające od operacji, bo przez chwile delikwent się czuje dobrze po zabiegu a później wątpliwości wracają i tak w nieskończoność. Tu lin na temat tego zaburzenia psychicznego dysmorfofobi: www.dysmorfofobia.boo.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
zoo_keeper Re: Zrób się na bóstwo! 20.04.06, 16:28 Mali, brzydcy, źli.... -- fotografia cyfrowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinezka Zrób się na ubóstwo! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.04.06, 17:21 Biorąc pod uwagę rosnące bezrobocie i coraz to nowsze pomysły fiskalne, raczej zostaniemy zrobieni na ubóstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolita Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.44-151.net24.it 20.04.06, 20:34 Odsysaja sobie tluszcz a potem sie opychaja schabowymi i zupami z zasmazkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .............. Re: Zrób się na bóstwo! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 01:07 Swoją droga z takiego paskudztwa jak Elwira cięzko było zrobić cos lepszego.... Odpowiedz Link Zgłoś