szpr 27.04.07, 14:06 Sorry ale to moglo byc nowoczesne albo szokujace jakies 5 lat temu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maruda.r Zakupy za pomocą SMS-ów 27.04.07, 14:07 Przykładowo, ujrzawszy w magazynie reklamę zachęcającą do przeczytania książki, klient będzie mógł ją zamówić wysyłając SMS-em kod umieszczony obok zdjęcia. *************************************** I przepłaci 300%? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lutek Re: Zakupy za pomocą SMS-ów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 14:32 Nie zapominaj, że artykuł pochodzi z amerykańskiej gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Zakupy za pomocą SMS-ów 27.04.07, 15:12 Gość portalu: lutek napisał(a): > Nie zapominaj, że artykuł pochodzi z amerykańskiej gazety. ******************************************* Pięć lat temu w USA o SMS-ach to mało kto słyszał. BTW. Nie mam zamiaru płacić SMS-ami, a później użerać się z komórkowym SPAM-em. Nigdzie nie podaję swoich e-maili, a płacenie kartą ograniczam do absolutnie niezbędnego minimum. Cenię sobie anonimowość płacenia gotówką. I mam spokój z reklamą. Wybór jakiegoś produktu przekładam na jego użyteczność, a nie na punkty w Pizzy Hut, gdzie raczej nie wstąpię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: merkel Re: Zakupy za pomocą SMS-ów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 08:47 wow! musisz byc KIMS WYJATKOWYM Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Zakupy za pomocą SMS-ów 04.05.07, 11:12 Gość portalu: merkel napisał(a): > wow! > musisz byc KIMS WYJATKOWYM Myślę że to racjonalne podejście, wyślij raz smsa na jakiś konkurs, a już od kolejnych zachęcających Cię do wzięcia udziału w innych sie nie opędzisz:P Odpowiedz Link Zgłoś
to.beadvertising Re: Zakupy za pomocą SMS-ów 27.04.07, 17:56 Moim zdaniem to bardzo ciekawe. Może nie mega nowoczesne, ale zakupy bardz przyspieszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k090 w Polsce też IP: 65.203.133.* 04.05.07, 07:07 W Polsce niedługo też będzie to dostępne. Jeden z operatorów testuje płatnosci telefonem. Będzie można nie tylko kupić, ale i zapłacić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielony Re: w Polsce też IP: *.acn.waw.pl 04.05.07, 11:26 to juz dziala oficjalnie. w sieci play za wszystkie multimedialne gadzety, muzyke itp. mozesz zaplacic telefonem. wydajesz kase z jednej wspolnej puli. mozesz to przeznaczyc na rozmowy, smsy, zakupy.... co tylko chcesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mi du corte Znowu jakiś cfaniak chce zedrzeć kase z naiwnych. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 07:36 Kiedy będzie koniec świata ? Odpowiedz Link Zgłoś
gelbo Re: Znowu jakiś cfaniak chce zedrzeć kase z naiwn 04.05.07, 08:42 zakupy via sms jest fajna nisza, ktora rowniez w polsce moze byc swietnie wykorzystana, zagospodarowana. -- kartygsm.pl - doładuj telefon online Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iksa Re: Znowu jakiś cfaniak chce zedrzeć kase z naiwn IP: 135.245.72.* 04.05.07, 08:57 ciekawe na ile to bezpieczne jezeli chodzi o dostep do danych osobowych i "handlowanie" nimi, co w przypadku kradziezy komorki, albo jak pociecha bawiac sie telefonem kupi powiedzmy samochod? co ze zwrotami? no i pewnie trzeba bedzie stale podawac nowe dane [w Polsce ludzie jeszcze dosc czesto zmieniaja tel. komorkowe + numery. Poza tym nie wszyscy, ktorzy maja komorke posiadaja tez karte kredytowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asa Zakupy za pomocą SMS-ów IP: 193.1.100.* 04.05.07, 10:40 W 2002 byl taki projekt w Polsce, ale zaden z venture capitals nie odwazyl sie zainwestowac. A moglby byc kombajn... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kami Shock up! IP: 62.233.164.* 04.05.07, 10:44 jesteśmy wstrząśnieni i zmieszani tymi technikami manipulacji naszym portfelem...:) www.fototel.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: willy Re: Zakupy za pomocą SMS-ów IP: *.ropla.com.pl 04.05.07, 10:56 W Helionie już od jakiegoś czasu można kupować książki wysyłając smsa. Odpowiedz Link Zgłoś
www.e-biznes24.eu Zakupy za pomocą SMS-ów 04.05.07, 22:43 to jak z kartą kredytową. Jak ktoś jest twardy i nie szaleje to nie wpadnie w pętlę zadłużenia. --- www.e-biznes24.eu E-biznes możesz zacząć i ty ! tinyurl.com/3x2oov Odpowiedz Link Zgłoś
blq wszystko pięknie, tyle że... SPAM 05.05.07, 00:34 radziłbym nigdy i pod żadnym pozorem, nikomu, poza rodziną i znajomymi, nie podawać swojego numeru komórki. A już KUPOWANIE przez sms to najprostsza i najbardziej kretyńska metoda stworzenia z swojej komórki jednego wielkiego centrum SPAMU. no chyba że ktoś ma SMS Spam Manager, ale do tego trzeba mieć odpowiednie komórki. I te szare, i te GSM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niuniuś Kompletne zidiocenie... IP: *.chello.pl 05.05.07, 07:33 Nigdy nie kupię żadnego towaru bez możliwości bezpośredniego sprawdzenia jego jakości, przydatności itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceek Re: Kompletne zidiocenie... IP: 212.160.172.* 10.05.07, 11:49 Polskie prawo pozwala Ci na zwrot towaru kupionego "na odległość" bez podania przyczyny i gwarantuje zwrot poniesionych kosztów. Więc Twoje podejście jest słabo uzasadnione jeśli chodzi o opisywany w artykule sposób robienia zakupów. Odpowiedz Link Zgłoś