Dodaj do ulubionych

Zakupy za pomocą SMS-ów

27.04.07, 14:06
Sorry ale to moglo byc nowoczesne albo szokujace jakies 5 lat temu...
Obserwuj wątek
    • maruda.r Zakupy za pomocą SMS-ów 27.04.07, 14:07
      Przykładowo, ujrzawszy w magazynie reklamę zachęcającą do przeczytania
      książki, klient będzie mógł ją zamówić wysyłając SMS-em kod umieszczony obok
      zdjęcia.

      ***************************************

      I przepłaci 300%?

    • Gość: lutek Re: Zakupy za pomocą SMS-ów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 14:32
      Nie zapominaj, że artykuł pochodzi z amerykańskiej gazety.
      • maruda.r Re: Zakupy za pomocą SMS-ów 27.04.07, 15:12
        Gość portalu: lutek napisał(a):

        > Nie zapominaj, że artykuł pochodzi z amerykańskiej gazety.

        *******************************************

        Pięć lat temu w USA o SMS-ach to mało kto słyszał.

        BTW. Nie mam zamiaru płacić SMS-ami, a później użerać się z komórkowym SPAM-em.
        Nigdzie nie podaję swoich e-maili, a płacenie kartą ograniczam do absolutnie
        niezbędnego minimum. Cenię sobie anonimowość płacenia gotówką. I mam spokój z
        reklamą. Wybór jakiegoś produktu przekładam na jego użyteczność, a nie na punkty
        w Pizzy Hut, gdzie raczej nie wstąpię.

        • Gość: merkel Re: Zakupy za pomocą SMS-ów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 08:47
          wow!
          musisz byc KIMS WYJATKOWYM
          • konread Re: Zakupy za pomocą SMS-ów 04.05.07, 11:12
            Gość portalu: merkel napisał(a):

            > wow!
            > musisz byc KIMS WYJATKOWYM

            Myślę że to racjonalne podejście, wyślij raz smsa na jakiś konkurs, a już od
            kolejnych zachęcających Cię do wzięcia udziału w innych sie nie opędzisz:P
    • to.beadvertising Re: Zakupy za pomocą SMS-ów 27.04.07, 17:56
      Moim zdaniem to bardzo ciekawe. Może nie mega nowoczesne, ale zakupy bardz
      przyspieszy.



    • Gość: k090 w Polsce też IP: 65.203.133.* 04.05.07, 07:07
      W Polsce niedługo też będzie to dostępne. Jeden z operatorów testuje płatnosci
      telefonem. Będzie można nie tylko kupić, ale i zapłacić.
      • Gość: zielony Re: w Polsce też IP: *.acn.waw.pl 04.05.07, 11:26
        to juz dziala oficjalnie.
        w sieci play za wszystkie multimedialne gadzety, muzyke itp. mozesz zaplacic
        telefonem. wydajesz kase z jednej wspolnej puli. mozesz to przeznaczyc na
        rozmowy, smsy, zakupy.... co tylko chcesz.
    • Gość: mi du corte Znowu jakiś cfaniak chce zedrzeć kase z naiwnych. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 07:36
      Kiedy będzie koniec świata ?
      • gelbo Re: Znowu jakiś cfaniak chce zedrzeć kase z naiwn 04.05.07, 08:42
        zakupy via sms jest fajna nisza, ktora rowniez w polsce moze byc swietnie
        wykorzystana, zagospodarowana.

        --
        kartygsm.pl - doładuj telefon online
        • Gość: iksa Re: Znowu jakiś cfaniak chce zedrzeć kase z naiwn IP: 135.245.72.* 04.05.07, 08:57
          ciekawe na ile to bezpieczne jezeli chodzi o dostep do danych osobowych
          i "handlowanie" nimi, co w przypadku kradziezy komorki, albo jak pociecha
          bawiac sie telefonem kupi powiedzmy samochod? co ze zwrotami? no i pewnie
          trzeba bedzie stale podawac nowe dane [w Polsce ludzie jeszcze dosc czesto
          zmieniaja tel. komorkowe + numery. Poza tym nie wszyscy, ktorzy maja komorke
          posiadaja tez karte kredytowa.
    • suhar3 Zakupy za pomocą SMS-ów 04.05.07, 10:18
      ACHHH ta nowoczesność ;)
    • Gość: asa Zakupy za pomocą SMS-ów IP: 193.1.100.* 04.05.07, 10:40
      W 2002 byl taki projekt w Polsce, ale zaden z venture capitals nie odwazyl sie
      zainwestowac. A moglby byc kombajn... ;-)
    • Gość: kami Shock up! IP: 62.233.164.* 04.05.07, 10:44
      jesteśmy wstrząśnieni i zmieszani tymi technikami manipulacji naszym portfelem...:)

      www.fototel.pl/
    • Gość: willy Re: Zakupy za pomocą SMS-ów IP: *.ropla.com.pl 04.05.07, 10:56
      W Helionie już od jakiegoś czasu można kupować książki wysyłając smsa.
    • www.e-biznes24.eu Zakupy za pomocą SMS-ów 04.05.07, 22:43
      to jak z kartą kredytową. Jak ktoś jest twardy i nie szaleje to nie wpadnie w
      pętlę zadłużenia.
      ---
      www.e-biznes24.eu
      E-biznes możesz zacząć i ty !
      tinyurl.com/3x2oov
    • blq wszystko pięknie, tyle że... SPAM 05.05.07, 00:34
      radziłbym nigdy i pod żadnym pozorem, nikomu, poza rodziną i znajomymi, nie
      podawać swojego numeru komórki. A już KUPOWANIE przez sms to najprostsza i
      najbardziej kretyńska metoda stworzenia z swojej komórki jednego wielkiego
      centrum SPAMU.

      no chyba że ktoś ma SMS Spam Manager, ale do tego trzeba mieć odpowiednie
      komórki. I te szare, i te GSM.
    • Gość: niuniuś Kompletne zidiocenie... IP: *.chello.pl 05.05.07, 07:33
      Nigdy nie kupię żadnego towaru bez możliwości bezpośredniego sprawdzenia jego
      jakości, przydatności itd.
      • Gość: jaceek Re: Kompletne zidiocenie... IP: 212.160.172.* 10.05.07, 11:49
        Polskie prawo pozwala Ci na zwrot towaru kupionego "na odległość" bez podania
        przyczyny i gwarantuje zwrot poniesionych kosztów. Więc Twoje podejście jest
        słabo uzasadnione jeśli chodzi o opisywany w artykule sposób robienia zakupów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka