Dodaj do ulubionych

Dodatek do Wyborczej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.08, 08:23
W niedzielne popołudnie w TV co chwila reklamy: W jutrzejszej Wyborczej.. ach
czegóż to nie dostaniemy. W poniedziałkowy poranek ruszyłem więc do kiosku i
co ? Zapowiadany dodatek był 1 (słownie: jeden) na trzytysięczne miasteczko.
Zresztą kto wie całej gminy nie obszedłem, więc może i jeden na całe 15000
osób. Czy Wy dostaliście swój dodatek do dzisiejszej (7 kwietnia)Wyborczej?
Obserwuj wątek
    • Gość: Znany Re: Dodatek do Wyborczej Bolek IP: *.bstnma.east.verizon.net 08.04.08, 05:06
      Lech Wałęsa otrzymał statuetkę gołębia - symbol walki o prawa człowieka i
      szerzenie tolerancji
      Były prezydent Lech Wałęsa uhonorowany statuetką gołębia, ufundowaną z okazji
      60. rocznicy uchwalenia Deklaracji Praw Człowieka. Pozłacany gołąb symbolizuje
      walkę o prawa człowieka i szerzenie tolerancji.
      ---------------------------------------------------------------------------
      Bolek gołąb

Gdyby głupota umiała latać to wałęsa-bolek latałby jak gołąb.............,
      ~Mariusz (62.21.41.50), 2008-04-07 18:42:09

Godny nastepca "profa" Bartoszewskiego w dziedzinie ciaglego kolekcjonowania
      przenajdziwniejszych nagrod!

No to bedzi mial kto zastapic "plujacego profesora" w dziedzinie "zadna nagroda
      nie jest mi obca "- dzisiaj golab, jutro zloty szczur itp itd.,
      ~janko muzykant (83.114.64.1), 2008-04-07 19:44:12
      Diament Tuska Wałęsa z pijanym Kwaśniewskim nachalnie POwracają w WSI mediach.
      Ale czemu na prawym.pl? W III RP rozdali

Diament Tuska Wałęsa z pijanym Kwaśniewskim nachalnie POwracają w WSI mediach.
      Ale czemu na prawym.pl? W III RP rozdali pół Polski cwanym kolesiom z
      PZPR-WSI-SB-MO, i innym geszefciarzom z UE, Izraela i USA. Donald dopełni resztę
      dzieła swoich niedoścignionych mistrzów. Z aferzystów, prostaków, agentów i
      pijaków robienie więc świętych oraz mędrców Sanhedrynu od dawna mnie nie dziwi.
      Toż to do dziś faryzejski Sanhedryn czci postawę Judasza a pogardza Jezusem i
      jego uczniami.
      Jak przy pomocy swojaków chroni się mafiosów, pokazał kiedyś Wałęsa z Wachowskim
      ratując nie jednego gangstera z Pruszkowa czy Wołomina. Później przez 10 lat
      panowania to samo robił prezio Kwaśniewski i nadworny jego sługa Widacki od
      koszer roboty, broniący gangsterów oraz czerwonych baronów i oligarchów
      (Kulczyków, Krauze itp). Magister Olo nie był pijany gdy przed kratami wybronił
      ministra MSW Sobotkę z SLD, informatora mafii starachowickiej oraz Vogla,
      kasjera lewicy pilnującego brudnych komuszych dochodów w Szwajcarii, Izraelu i
      na wyspach Hula Gula. Ot koszerne ale chciwe i wybiórcze towarzystwo rodem z III
      RP i Nocnej Zmiany Kurskiego.
      ,
      ~donek (78.88.124.3), 2008-04-07 20:03:12

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka