Gość: ckw
IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl
26.12.03, 20:33
Jestem zalamany tym, jak sie staczaja polskie tygodniki. Dzisiaj nie odroznisz
Polityki, Wprost, Przekroju, Przegladu, Forum itp.
Kiedys te pisma roznily sie zawartoscia, czytelnikami itp.
Nie moge odzalowac Forum-kiedys rewelacyjne pismo, na naprawde wysokim
poziomie, z klasa. Potem nagle stalo sie kolorowym pisemkiem o glebokosci
brodzika, i zaczeli przedrukowywac artykuly niskiego lotu,z np wydwnictw
internetowych.
Przekroj stacza sie, Najsztub i koncern Edipresse robia z niego ploteczkowe
pisemko ze zdjeciami na cala strone i artykulami pisanymi "z internetu", tj za
pomoca wyszukiwarki.