Dodaj do ulubionych

Jubileusz TVP SA i PR SA

IP: 213.77.89.* 30.12.03, 16:44
czy ktoś z was uważa, że nowy prezes TVP, powiązany bardzo
silnie z Kwaśniewskim, zmieni ją z partyjnej TV w publiczną TV ?
Obserwuj wątek
    • qndzia Jubileusz 30.12.03, 20:30
      Jubileusz czerwonego pinokia Kwiatka. Czesze je.ba.ny. zapewne
      ze 40 tyś / mc. Każdy miesiąc dla tego kacyka to miód na jego
      je.ba.ne czerwone serce wspomagane czerwonymi układami
      korupcyjnymi (dziesiątki metod na wyprowadzanie kasy z firmy,
      kto nie wierzy, niech pobierzy!!!, zapewniam, że kwiatek z
      czażastym wyprowadzili z tvp kilkanaście milionów złotych).
      Będzie się jednak je.ba.ny. trzymał stołka kurczowo, jak typowy
      czerwony ubek z LSD. Zapewniam!!!

      Nadawca: Adam Halber, członek KRRiTV z ramienia SLD. Odbiorca:
      Robert Kwiatkowski: "A może byś wrócił do Piotrka
      Urbankowskiego, to jest świetny koleś, pracowity i lojalny,
      lubię go i cenię. Precz z siepactwem, chwała nam i naszym
      kolegom, chuje precz!"
      • Gość: tomek 1 Re: Jubileusz IP: *.dial.netline.net.uk 02.01.04, 16:45
        qndzia napisała:

        > Jubileusz czerwonego pinokia Kwiatka. Czesze je.ba.ny.
        zapewne
        > ze 40 tyś / mc. Każdy miesiąc dla tego kacyka to miód na jego
        > je.ba.ne czerwone serce wspomagane czerwonymi układami
        > korupcyjnymi (dziesiątki metod na wyprowadzanie kasy z firmy,
        > kto nie wierzy, niech pobierzy!!!, zapewniam, że kwiatek z
        > czażastym wyprowadzili z tvp kilkanaście milionów złotych).
        > Będzie się jednak je.ba.ny. trzymał stołka kurczowo, jak
        typowy
        > czerwony ubek z LSD. Zapewniam!!!
        >
        > Nadawca: Adam Halber, członek KRRiTV z ramienia SLD.
        Odbiorca:
        > Robert Kwiatkowski: "A może byś wrócił do Piotrka
        > Urbankowskiego, to jest świetny koleś, pracowity i lojalny,
        > lubię go i cenię. Precz z siepactwem, chwała nam i naszym
        > kolegom, chuje precz!"

        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

        Po co takie obraźliwe słowa pod adresem pana prezesa TVP
        Roberta Kwiatkowskiego. Wskazują one na brak zrozumienia
        przez "qndzię" tradycji rodzinnych i szacunku dla stabilnej
        sytuacji. Ojciec pana prezesa Kwiatkowskiego, pan pułkownik
        Kwiatkowski, udzielił bardzo mocnego poparcia dla TVP w stanie
        wojennym. Opublikował wtedy pan pułkownik służb specjalnych,
        Kwiatkowski senior, dane z których wynikało niezbicie, że
        znakomita większość społeczeństwa mocno popiera serwis
        informacyjny TVP. I dzisiaj TVP chętnie i szczerze publikuje
        tego rodzaju informacje. Nauka, chwała za to wszystkim
        zainteresowanym, nie poszła w las.

        Niemała w tym zasługa i syna pana pułkownika, który też czuwa
        szlachetnie nad dobrem powierzonej mu instytucji. Dba, tak jak
        i jego ojciec, by w TVP zawsze zwyciężały prawda, obiektywizm i
        profesjonalizm.

        Europa Zachodnia jeszcze nie dorosła do tego by tam telewizja
        publiczna mogła się cieszyć taką bezinteresowną troską o prawdę
        i swobodę polityczną, przekazywaną z pokolenia w pokolenie.
        Gdzie tam jakaś, na przykład BBC TV, która nie dorosła jeszcze
        do tego by cieszyć się tradycją wojskowo-policyjnej opieki
        służb specjalnych. (Kiedyś mieszała się tam mocno MI5, ale
        pogonili ich.)

        Nie obrażaj więc "qndzia" i domorosłej tradycji wolności słowa
        i niewinnych ludzi, w tym ojca i syna, i tego wszystkiego co
        TVP reprezuntuje najlepiej. Zwłaszcza neutralności politycznej
        i pełnej swobody słowa, które to wartości TVP utrzymuje
        nieustannie walcząc o swoją polityczną niezależność.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka