Gość: juice IP: 213.77.89.* 30.12.03, 16:44 czy ktoś z was uważa, że nowy prezes TVP, powiązany bardzo silnie z Kwaśniewskim, zmieni ją z partyjnej TV w publiczną TV ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qndzia Jubileusz 30.12.03, 20:30 Jubileusz czerwonego pinokia Kwiatka. Czesze je.ba.ny. zapewne ze 40 tyś / mc. Każdy miesiąc dla tego kacyka to miód na jego je.ba.ne czerwone serce wspomagane czerwonymi układami korupcyjnymi (dziesiątki metod na wyprowadzanie kasy z firmy, kto nie wierzy, niech pobierzy!!!, zapewniam, że kwiatek z czażastym wyprowadzili z tvp kilkanaście milionów złotych). Będzie się jednak je.ba.ny. trzymał stołka kurczowo, jak typowy czerwony ubek z LSD. Zapewniam!!! Nadawca: Adam Halber, członek KRRiTV z ramienia SLD. Odbiorca: Robert Kwiatkowski: "A może byś wrócił do Piotrka Urbankowskiego, to jest świetny koleś, pracowity i lojalny, lubię go i cenię. Precz z siepactwem, chwała nam i naszym kolegom, chuje precz!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek 1 Re: Jubileusz IP: *.dial.netline.net.uk 02.01.04, 16:45 qndzia napisała: > Jubileusz czerwonego pinokia Kwiatka. Czesze je.ba.ny. zapewne > ze 40 tyś / mc. Każdy miesiąc dla tego kacyka to miód na jego > je.ba.ne czerwone serce wspomagane czerwonymi układami > korupcyjnymi (dziesiątki metod na wyprowadzanie kasy z firmy, > kto nie wierzy, niech pobierzy!!!, zapewniam, że kwiatek z > czażastym wyprowadzili z tvp kilkanaście milionów złotych). > Będzie się jednak je.ba.ny. trzymał stołka kurczowo, jak typowy > czerwony ubek z LSD. Zapewniam!!! > > Nadawca: Adam Halber, członek KRRiTV z ramienia SLD. Odbiorca: > Robert Kwiatkowski: "A może byś wrócił do Piotrka > Urbankowskiego, to jest świetny koleś, pracowity i lojalny, > lubię go i cenię. Precz z siepactwem, chwała nam i naszym > kolegom, chuje precz!" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Po co takie obraźliwe słowa pod adresem pana prezesa TVP Roberta Kwiatkowskiego. Wskazują one na brak zrozumienia przez "qndzię" tradycji rodzinnych i szacunku dla stabilnej sytuacji. Ojciec pana prezesa Kwiatkowskiego, pan pułkownik Kwiatkowski, udzielił bardzo mocnego poparcia dla TVP w stanie wojennym. Opublikował wtedy pan pułkownik służb specjalnych, Kwiatkowski senior, dane z których wynikało niezbicie, że znakomita większość społeczeństwa mocno popiera serwis informacyjny TVP. I dzisiaj TVP chętnie i szczerze publikuje tego rodzaju informacje. Nauka, chwała za to wszystkim zainteresowanym, nie poszła w las. Niemała w tym zasługa i syna pana pułkownika, który też czuwa szlachetnie nad dobrem powierzonej mu instytucji. Dba, tak jak i jego ojciec, by w TVP zawsze zwyciężały prawda, obiektywizm i profesjonalizm. Europa Zachodnia jeszcze nie dorosła do tego by tam telewizja publiczna mogła się cieszyć taką bezinteresowną troską o prawdę i swobodę polityczną, przekazywaną z pokolenia w pokolenie. Gdzie tam jakaś, na przykład BBC TV, która nie dorosła jeszcze do tego by cieszyć się tradycją wojskowo-policyjnej opieki służb specjalnych. (Kiedyś mieszała się tam mocno MI5, ale pogonili ich.) Nie obrażaj więc "qndzia" i domorosłej tradycji wolności słowa i niewinnych ludzi, w tym ojca i syna, i tego wszystkiego co TVP reprezuntuje najlepiej. Zwłaszcza neutralności politycznej i pełnej swobody słowa, które to wartości TVP utrzymuje nieustannie walcząc o swoją polityczną niezależność. Odpowiedz Link Zgłoś