Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    pytanie modowo-techniczne

    28.04.10, 14:43
    Witam. Przechodzę od razu do rzeczy: podobają mi się buty na koturnach z
    plecionki (nie wiem jak to inaczej nazwać:)) Znalazłam prawie idealne, prawie
    bo za wysokie:/ Czy można skrócić/ściąć ten koturn a but będzie nadal
    użyteczny?? Z góry dziękuję za odp. :)
    Obserwuj wątek
      • nothing.at.all Re: pytanie modowo-techniczne 28.04.10, 15:09
        To jest pytanie do szewca. Ale jeśli jest to pleciona to chyba
        brzydoko będzie wyglądało.
        • izek86 Re: pytanie modowo-techniczne 28.04.10, 16:53
          A nie lepiej poszukać butów, których po za kupie nie tzrba będzie obcinać scinac
          czy co tam jeszcze innego z nimi robić?!
      • alpepe Re: pytanie modowo-techniczne 28.04.10, 18:04
        niestety, poszukaj innych butów. Ten eksperyment się nie uda.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka