Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pytanie za 100 pkt

    IP: 217.11.133.* 24.05.04, 10:52
    Szanowne Panie,Szanowni Panowie,
    czy są w tym kraju jeszcze niewydepilowane Panie. Z doświadczenia wiem że
    wszystkie w mniejszym lub wiekszym stopniu golą swojego kotka. Proszę o
    pomoc, jak temu zaradzic by przekonać je że naturalne futerko jest wspaniałe.
    Pozdrawiam wszystkie odważne które nie ulegaja modzie i szczycą się swoim
    futerkiem.Zapraszam szczegolnie gorąco do meila: krolbuszu@gazeta.pl
    NATURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: kohol Głupie pytanie IP: *.crowley.pl 24.05.04, 13:55
        Po co pytasz, skoro wiesz, że _wszystkie_ w mniejszym lub wiekszym stopniu golą
        swojego kotka?
        • Gość: *** Re: Głupie pytanie IP: *.icpnet.pl 24.05.04, 15:19
          Biedne te kotki!!!!!
          DO ANIMAL LIBERATION TO ZGŁOSIĆ TRZEBA!!!!!!!!!!!!!!!!
          • kochanica.francuza UWOLNIC KOTKA!!! 24.05.04, 19:30
            Gość portalu: *** napisał(a):

            > Biedne te kotki!!!!!
            > DO ANIMAL LIBERATION TO ZGŁOSIĆ TRZEBA!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Miśka Re: Pytanie za 100 pkt IP: *.kurdwanow.kolornet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.04, 19:22
        ja mam dwa kotki, oba nie golone (rudy kotek i czarno-biały)
        :-)))))
      • envi Re: Pytanie za 100 pkt 24.05.04, 21:57
        a ja się przyznam że czasem mi się golić po prostu nie chce,tak że sezonowo
        mogę mieć nieogolonego kotka:)
      • lady Re: Pytanie za 100 pkt 25.05.04, 08:04
        Moja kotka jest ogolona na brzuszku, bo jest po operacji. Czy to też szanownemu
        Panu przeszkadza? Za to na reszcie ciałka ma gustowne trójkolorowe futerko, jak
        Pan myśli, może być?
      • edward401 Re: Pytanie za 100 pkt 25.05.04, 10:28
        A ja nie mam kotka .......
        Ani jednego, ani drugiego .......
        • rabbia81 Re: Pytanie za 100 pkt 25.05.04, 11:08
          ze co ze niby to jest kwestia mody? (jesli poruszasz tutaj ten temat..) mi sie
          wydaje ze do nas nie dotarlo jeszcze to cale szalenstwo intymnych gabinetow
          fryzjerskich farbowania ozdób..nadal pozostaje ta kwestia bardzo intymna o
          ktorej sie gada co najwyzej z partnerem i przyjaciolka i jako takie pozostaje w
          sferze indywidualnych preferencji, nie widze tutaj zadnych 'trendow'. co
          najwyzej jeszcze 10 lat temu nagminnie widzialam na plazach panie spacerujace z
          obfitym owlosieniem wylewajacym sie z kostiumu bokami. ale to chyba mozna
          wrzucic do tej samej kategorii co niegolenie pach.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka