marylu1
26.09.04, 00:39
no i sie załamałam.jestem sredniego wzrostu-165cm, zgrabna, ale z pupą! Nie
jak Lopez alee ją widac biodra tez, nie jak u anorektyczek. I nie moge kupic
spodni, bardziej eleganckich! Przymierzyłam chyba z 15 par. Helpunku!!! Chce,
zeb tylko na pupie ewentualnie były dopasowane a nogawiki maja byc luźne. NIE
MA TAKICH. widziałyscie cos normalnego w Sosnowcu, albo Katowicach???