Gość: czytelniczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 09:10 wszystkie płaszcze są fantasyczne, nie wiem który jest janajłdniejsz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mróffka Re: Lekkiepłaszcze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 18:15 Płaszczyki są świetne, ceny tesh są w porzadku. No nareszcie coś co i sie podoba sa boskie, więcej takich rzeczy poproszę :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nina Re: Lekkie IP: *.one.pl 25.02.05, 18:17 Bardzo łądne niektore fajne fasony ale za drogie nie na moją kieszeń:( a szkoda chetnie bym kupila... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewelina Re: Lekkie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 07:54 mam pytanie poradzcie: znalazłam fajny płaszczyk modny krój i dobrze sie w nim czyje ale... uszyty jest z materiały tzw. pepitke czy cos takiego taki czarno- białe kropeczki no cos w tym stylu... czy to jest na czasie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Lekkie IP: *.iwacom.pl 12.05.05, 11:31 nie nie jest to na czasie czarne w biale groszki. Paskudztwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abw Re: Lekkiepłaszcze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 20:52 mam w szafie płaszczyk taki jak na ten sezon -czerwony skórzany i ma on 31 lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleńka Re: Lekkie IP: *.wroclaw.mm.pl 26.02.05, 20:33 płaszczyki są rzeczywiście sliczne, aż żal że takie drogie.... zwłaszcza ze pogoda na taki płaszczyk szybko się kończy i w efekcie nosi się go najwyżej 4 tygodnie w sezonie, więc nie wiem czy sens jest wydawać tyle pieniędzy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobiołka Re: Lekkiepłaszcze IP: 80.244.140.* 26.02.05, 22:13 ale hujowe kolory i fasony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Lekkiepłaszcze IP: 217.153.143.* 27.02.05, 11:45 ten mi sie podoba serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52882,2567361.html?x=3 a ten jest jeszcze fajniejszy serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52882,2567361.html?x=5 tylko moglby byc w innym koloze np jasny bez Tylko mi sie podobaja bo szkoda mi kasy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: - Re: Lekkiepłaszcze IP: 62.29.199.* 28.02.05, 22:07 beznadziejnae kolekcje w ogóle nie w modzie zmiencie to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MGM Re: Lekkie IP: *.columbus.rr.com 04.03.05, 18:38 Plaszczyki sa super!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doris Re: Lekkie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.05, 21:15 Super plaszcze uwielbiam taki styl. Drogie! A ja kupilam prawie identyczny w taniej odzieży - polecam te sklepy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LE Re: Lekkiepłaszcze IP: *.elcomp.com.pl 05.03.05, 08:53 są ładne ale drogie, będzą w CARREFOUR dobre,ładne płaszcze i tanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natka Re: Lekkiepłaszcze IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 05.03.05, 17:26 fajne płaszczyki podobają mi sie tak jak inne ciuchy z avanti Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biedronka Re: Lekkiepłaszcze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.05, 13:09 Płaszcze są naprawdę bardzo ładne, szeroka gama kolorystyczna - jest w czym przebierać. Ale ceny po prostu kosmos!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiki Re: Lekkiepłaszcze IP: *.pl / 83.238.57.* 11.03.05, 13:24 jestem fanką plaszczyków,ale z tego co tu widac,to nic szczególnego.Często chodze po sklepach i na prawde można coś konkretnego wypatrzec,tu niestety ja nic takiego nie odnajduje.Co innego spodnie(Luty)-były fantastyczne Odpowiedz Link Zgłoś
acrania Re: Lekkie 13.03.05, 11:58 ciekawi mnie tylko dlaczego większość rozmiarów kończy się na L. Mam 22 lata i chciałabym się ubierać modnie, niestety noszę rozmiar XL. dlaczego firmy nie pomyślą o osobach grubszych? szkoda im materiału?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolina No cóż... IP: *.bts.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.05, 19:13 Mam wrażenie, że eksperci mody Avanti jakby od niechcenia selekscjonują ciuszki do kolejnych sesji. Temat ok, szkoda tylko, że na uwagę zasługują jedynie dwa spośród wszystkich zamieszczonych płaszczy. No i właśnie... Przecież tyle jet firm na rynku, których kolekcje są znacznie ładniejsze. Czy miejsce w waszym miesięczniku, to pewien rodzaj reklamy za którą producenci muszą zapłacić? Tak mi się przynajmniej wydaje. Avanti tworzone jest bez polotu. Brak tu dobrego smaku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martunia20 Re: No cóż... IP: *.asternet.pl / 213.155.191.* 19.03.05, 23:18 Hmmm no właśnie... Mi też żaden płaszczyk się nie podoba, no chyba że ten biały z czarnym nadrukiem na dole, ale niestety takiej firmy nie ma w Szczecinie. Poza tym kolor biały nie jest w moim typie. Ale wiecie co wam powiem. Spodobał mi się ten brązowy płaszcz-Solar bodajże, ale jak poszłam do sklepu go obejrzeć to się przeraziłam. W Avanti wygląda ślicznie, ale na żywo... Zwykły prochowiec, nawet rozmiar 38 był na mnie za duży. No jak worek od ziemniaków. Beznadziejny. Dlatego szukam dalej, ale kompletnie nic mi się nie podoba. Najbardziej chciałabym właśnie brązowy płaszczyk, do tego dodatki w kolorze brudnego różu... Niestety chyba nic takiego nie znajdę. No, znalazłabym, gdybym miała z tysiąc złowtych, to pewnie bym znalazła taki, ale nie mam. Zamierzam najwyżej przeznaczyć 250, no może do 300 zł. Ehhh szukam dalej, pozdrowionka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łapiii ja wiem, w lewej kolumnie, piaty od góry... :D IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 01:58 mojej Pauliii sie tez podoba :DDD Odpowiedz Link Zgłoś