Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    18.07.06, 00:30
    www.fashionmodeldirectory.com/models/patricia_schmid/photos/?start=0
    Obserwuj wątek
      • umaa Re: piekna 18.07.06, 00:36
        chcialam cos napisac ale jak zwykle odkjelo mi mowe
        • ava40 Re: piekna 18.07.06, 04:01
          Mnie też się podoba:)
      • aniabos Re: piekna 18.07.06, 04:51
        Tu jest wiecej:
        www.style.com/peopleparties/modelsearch/thumb/person3631
        Ja nie uwazam, zeby byla jakos szczegolnie piekna - ma dziwny ksztalt twarzy i
        bardzo silnie zarysowany podbrodek i na niektorych zdjeciach nie wyglada to
        najlepiej, zalezy od ujecia. Ale ma w sobie cos. Poza tym sympatycznie wyglada,
        a nie o wszystkich modelkach mozna to powiedziec.
      • lestka Re: piekna 18.07.06, 08:38
        nie podoba mi sie wogole :/
      • cioccolato_bianco Re: piekna 18.07.06, 08:57
        nie w moim typie
        • miska_malcova Re: piekna 18.07.06, 09:01
          bardzo ładna
          • charade Re: piekna 18.07.06, 17:53
            Nie rzuca na kolana, ale oczywiście 100 razy lepiej wygląda niż potworki w stylu
            Darii Verbovy, Gemmy Ward, czy Lily Cole.
            • olenka995 Re: piekna 18.07.06, 18:06
              i tu się zgodzę z przedmówczynią:)
              • ava40 Re: piekna 18.07.06, 19:04
                A ja się nie zgadzam! Lily i Gemma mają dziecięce buzie i jasną karnację,
                wyglądają jak porcelanowe laleczki. Dla mnie są urocze:
                portal.fashionwatch.com/netscape/2005/07-20-05/07-20-05lilycole.jpg
                www.sawf.org/newsphotos/Lily_Cole_200603240442569530_afp.jpg
                images.askmen.com/women/models_300/333b_gemma_ward.jpg
                supermodels.nl/tools/img.aspx?img=/ModelPics/gemmaward/01.jpg&w=300
                www.51fashion.com/UploadNewsFashion2004Down/2005-9-26/2085598955.JPG
                A Daria Werbowy to przepiękna kobieta ( no, ale wiadomo, gust-rzecz
                subiektywna:) )
                www.elle.co.jp/home/models/search/daria/images/ph.jpg
                www.mediabistro.com/fishbowlny/original/daria_werbowy.jpg
                s.tf1.fr/mmdia/i/14/1/2158141_75.jpg
                • charade Re: piekna 19.07.06, 14:56
                  No tak... jak się im cyknie dobre zdjęcia i jeszcze zaprzęgnie ostro photoshopa
                  do pracy, to jeszcze można się nie przestraszyć. Normalnie to bardzo brzydkie
                  dziewczyny. Ale modne, no cóż...
                • lanja Re: piekna 19.07.06, 18:14
                  Cole nieładna, ale ciekawa. Ward ma przyjemną twarz, Werbowy jest bardzo przeciętna.
                  A bohaterka wątku ładna, tylko te mocno zarysowane kości policzkowe i podbródek...
                  • sabriel Re: piekna 19.07.06, 18:26
                    Nie podoba mi się żadna na załączonych zdjęciach.
                    W realu prawdopodobnie wyglądają całkiem "normalnie", żadne z niej piękności.
                    • edavenpo Re: piekna 19.07.06, 18:49
                      sabriel napisała:

                      > Nie podoba mi się żadna na załączonych zdjęciach.
                      > W realu prawdopodobnie wyglądają całkiem "normalnie", żadne z niej piękności.
                      ___

                      Nie zgodze sie w przypadku Lily Cole. Widzialam ja na zywo, byla ubrana
                      zwyczajnie - dzinsy i Conversy i przyciagnela moja uwage od razu. Dopiero po
                      chwili sie zorientowalam ze to ona. Ma niesamowite rude wlosy, mleczna skore i
                      sliczna twarz - taki elfik ;-)

                      Co do Darii i Gemmy Ward - obie mi sie podobaja - lubie nietypowe.
      • zdesperowany.grzegorz Re: piekna 19.07.06, 18:28
        nie mój typ:(
      • deczko Re: piekna 20.07.06, 11:28
        Ladnie dopasowana fryzura. Drazni mnie jej nos.
        • deczko Re: piekna 20.07.06, 11:29
          deczko napisał:

          > Ladnie dopasowana fryzura. Drazni mnie jej nos.
          >

          Nos modelki oczywiscie ;))
      • kasiaczernia Re: piekna 20.07.06, 12:05
        Piękno jest rzeczą względną. Jest ładna, ale nie piękna.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka