umaa 18.07.06, 00:30 www.fashionmodeldirectory.com/models/patricia_schmid/photos/?start=0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
umaa Re: piekna 18.07.06, 00:36 chcialam cos napisac ale jak zwykle odkjelo mi mowe Odpowiedz Link Zgłoś
aniabos Re: piekna 18.07.06, 04:51 Tu jest wiecej: www.style.com/peopleparties/modelsearch/thumb/person3631 Ja nie uwazam, zeby byla jakos szczegolnie piekna - ma dziwny ksztalt twarzy i bardzo silnie zarysowany podbrodek i na niektorych zdjeciach nie wyglada to najlepiej, zalezy od ujecia. Ale ma w sobie cos. Poza tym sympatycznie wyglada, a nie o wszystkich modelkach mozna to powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
charade Re: piekna 18.07.06, 17:53 Nie rzuca na kolana, ale oczywiście 100 razy lepiej wygląda niż potworki w stylu Darii Verbovy, Gemmy Ward, czy Lily Cole. Odpowiedz Link Zgłoś
ava40 Re: piekna 18.07.06, 19:04 A ja się nie zgadzam! Lily i Gemma mają dziecięce buzie i jasną karnację, wyglądają jak porcelanowe laleczki. Dla mnie są urocze: portal.fashionwatch.com/netscape/2005/07-20-05/07-20-05lilycole.jpg www.sawf.org/newsphotos/Lily_Cole_200603240442569530_afp.jpg images.askmen.com/women/models_300/333b_gemma_ward.jpg supermodels.nl/tools/img.aspx?img=/ModelPics/gemmaward/01.jpg&w=300 www.51fashion.com/UploadNewsFashion2004Down/2005-9-26/2085598955.JPG A Daria Werbowy to przepiękna kobieta ( no, ale wiadomo, gust-rzecz subiektywna:) ) www.elle.co.jp/home/models/search/daria/images/ph.jpg www.mediabistro.com/fishbowlny/original/daria_werbowy.jpg s.tf1.fr/mmdia/i/14/1/2158141_75.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
charade Re: piekna 19.07.06, 14:56 No tak... jak się im cyknie dobre zdjęcia i jeszcze zaprzęgnie ostro photoshopa do pracy, to jeszcze można się nie przestraszyć. Normalnie to bardzo brzydkie dziewczyny. Ale modne, no cóż... Odpowiedz Link Zgłoś
lanja Re: piekna 19.07.06, 18:14 Cole nieładna, ale ciekawa. Ward ma przyjemną twarz, Werbowy jest bardzo przeciętna. A bohaterka wątku ładna, tylko te mocno zarysowane kości policzkowe i podbródek... Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: piekna 19.07.06, 18:26 Nie podoba mi się żadna na załączonych zdjęciach. W realu prawdopodobnie wyglądają całkiem "normalnie", żadne z niej piękności. Odpowiedz Link Zgłoś
edavenpo Re: piekna 19.07.06, 18:49 sabriel napisała: > Nie podoba mi się żadna na załączonych zdjęciach. > W realu prawdopodobnie wyglądają całkiem "normalnie", żadne z niej piękności. ___ Nie zgodze sie w przypadku Lily Cole. Widzialam ja na zywo, byla ubrana zwyczajnie - dzinsy i Conversy i przyciagnela moja uwage od razu. Dopiero po chwili sie zorientowalam ze to ona. Ma niesamowite rude wlosy, mleczna skore i sliczna twarz - taki elfik ;-) Co do Darii i Gemmy Ward - obie mi sie podobaja - lubie nietypowe. Odpowiedz Link Zgłoś
deczko Re: piekna 20.07.06, 11:28 Ladnie dopasowana fryzura. Drazni mnie jej nos. Odpowiedz Link Zgłoś
deczko Re: piekna 20.07.06, 11:29 deczko napisał: > Ladnie dopasowana fryzura. Drazni mnie jej nos. > Nos modelki oczywiscie ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaczernia Re: piekna 20.07.06, 12:05 Piękno jest rzeczą względną. Jest ładna, ale nie piękna. Odpowiedz Link Zgłoś