daggy4 19.10.06, 15:37 nowy przyklad z toronto, ze jednak mozna... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ekler.ka Re: przy kosci 19.10.06, 15:40 mozna,mozna. tylko czemu w znacznie za malym staniku? Odpowiedz Link Zgłoś
noma69 Re: przy kosci 19.10.06, 15:44 hm.....powiem szczerze że chyba lepiej się już prezentują te chude modelki.Jakoś tak dziwnie,troche za dużo tego sadełka. Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: przy kosci 19.10.06, 15:53 o ile wzrok mnie nie myli, to ona nie ma za duzo sadelka. zwyczajnie, ma ladnie zarysowane biodra i talie i idealnie plaski brzuch. to po prostu normalna babka, a nie typowa modelka, do widoku ktorej jestesmy przyzwyczajemi (bardzo szczupla lub chuda). i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: przy kosci 19.10.06, 16:14 Stanik jest typowym puszapem, przez co wygląda na za mały. Pewnie ta modelka ma na tyle duże (naturalnie) piersi, że opadają pod własnym ciężarem i musi nosić puszapy. :) Ładna babka i jakoś nie widzę na niej tłuszczu. Brzuch, biodra, cycki - kobieta po prostu, a nie chłopiec w sukience i makijażu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: przy kosci 19.10.06, 16:17 > Ładna babka i jakoś nie widzę na niej tłuszczu. Brzuch, biodra, cycki - kobieta > po prostu, a nie chłopiec w sukience i makijażu ;) zgadza się! Odpowiedz Link Zgłoś
noma69 Re: przy kosci 19.10.06, 16:20 Ma przeciętną figure taką jak co druga kobieta ale niestety modelka nie może być przeciętna biust zdecydowanie za duży ubrania bluski zle beda lezały... Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: przy kosci 19.10.06, 16:22 bluzki zle beda lezaly? czyli ze te bluzki, prezentowane przez kobiety na wybiegach, sa tylko dla modelek i w ogole kobiet z malym biustem? bo wiekszosc kobiet ma jednak albo stadardowy albo wiekszy nieco biust... Odpowiedz Link Zgłoś
noma69 Re: przy kosci 19.10.06, 16:25 Byłam przez krótki okres czasu modelką i mówie wam :NIE WIEM SKĄD MACIE TO ZDJECIE ALE TO NIemOŻLIWE BY TA KOBIETA ZAJMOWAŁA SIĘ MODA.Modelka nie musi być piękna ,może mieć krzywe nogii,może być płaska aleee musi mieć odpowiednią figurę.Teraz odchodzi się od za chudych kobiet ale nie zastepując je modelkami przy kości tylko szczupłymi a pani z tego zdjecia szczupła nie jest Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: przy kosci 19.10.06, 16:26 kochana, ale chodzi o to, ze sie odchodzi wlasnie od przesadnej szczuplosci na wybiegach. Odpowiedz Link Zgłoś
noma69 Re: przy kosci 19.10.06, 16:31 Odchodzi się od chudości ale cały czas modna jest szczupłość.Ta kobieta nie jest jakoś patologicznie gruba ale nie powiedziałabym że jset szczupła jest jak w tytule watku Przy kosci. Może kiedyś nadejdą czasy kiedy idealną modelką będzie panienka o wzroście 170 cm i 80 kg wadze,a na dłoniach będzie podtrzymywała własne piersi czasy się zmieniają ale narazie cały czas modna jest szczupłośc Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: przy kosci 19.10.06, 16:33 ech, no dobra, z takim podejsciem, jak Twoje, nie ma o czym dyskutowac. pax ;). Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 ano sa 19.10.06, 16:59 a nawet grubsze: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=49706831&a=49706831 Odpowiedz Link Zgłoś
noma69 Re: ano sa 19.10.06, 17:08 ta cala nagonka na szczuple i niezle dziewczyny bierze sie z kompleksow. polacy i polki denerwuja się patrzac w lustra........Przykro grubaską dlatego trzeba dowalić szczupłym...... Min z tego powodu gdy dziewczyny widzą nieco tęższą modelkę dowartościowują się bo ta niczym się od nich nie rózni.Modelka uosobienie piękna okazuje się mieć podobną figure do nich co leczy taki kobiety z kompleksów.Gdy natomiast wykrełowany przez media ideał piękna to szczupła zgrabna kobieta nieprzeciętna odrazu podnoszą się krzyki ,że za chuda ,że wieszak(nieraz faktycznie tak jest,ale nie wszystkie szczupłe kobiety to anorektyczki niektóre mają na prawdę idealną figurę)wszystko to wynika z kompleksu,poczucia krzywdy bo krytykujące dziewczyny wiedzą że do takiej figury im daleko.......... Odpowiedz Link Zgłoś
noma69 Re: ano sa 19.10.06, 17:10 Dlatego denerwuja mnie te wątki na temat chudych modelek co wam do tego?Kogo to obchodzi czy są chude czy grube zazdroscicie? Odpowiedz Link Zgłoś
koala_tralalala Re: ano sa 19.10.06, 23:40 Coz, Noma, z twoich postow wynika ze masz zaburzone postrzeganie damskich wymiarow i kasztaltow. Mnie to nie przeszkadza ani nie martwi, ot stwierdzam fakt. I pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: ano sa 19.10.06, 17:20 echhh ;) tak się składa, żem bardzo szczupła i wysoka. też słyszałam nieraz, że pewnie mam anoreksję i też mnie to wkurza, bo nie mam. ALE. nie uważam, żeby bycie szczupłym i wysokim było czyimkolwiek obowiązkiem. znam kobiety sporo krąglejsze ode mnie, które mają mnóstwo seksapilu, faceci za nimi przepadają. laski wyglądają świetnie. i nie mają kompleksów. rozumiem natomiast, że wcale nie chcą identyfikować się z reklamowym wieszakiem. prędzej już doszukiwałam się kompleksów, albo raczej dramatycznej niepewności siebie u dziewczyn, które uważają, że muszą być szczupłe. a w gruncie rzeczy to sama sylwetka nikogo nie czyni nieprzeciętnym, wyjątkowym i fajnym ;) chociaż przyznam, że wtedy wszystko byłoby prostsze... Odpowiedz Link Zgłoś
klymenystra Re: ano sa 19.10.06, 19:00 grubaską? wykrełowany ???? ratunku........... a co do tematu- ta pani ma sliczna twarz i figure zblizona do mojej. figrue normalna. nie piekna i nie brzydka. i takie powinny byc modelki- na nich tylko sie prezentuje ubrania i dlatego powinny byc jak najmniej rzucajace sie w oczy- szczegolnie wychudzeniem. bo wiekszosc kobiet taka nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
miang Re: ano sa 20.10.06, 08:53 > grubaską? wykrełowany ???? > ratunku........... nie denerwuj się, bo powiedzą ze jesteś gruba i dlatego chcesz dowalić nieukom ;) a modelka ok, tylko ten kostium zdecydowanie za mały Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza przykro grubaskOM jeżeli już 19.10.06, 20:10 nie, nie jest mi przykro, że ktoś jest szczupły i ładny. jest mi tylko przykro, że mając duży biust, w każdym żakiecie czuję się jak w pancerzu - bo na duży biust trzeba szyć inaczej, a tego już się producentom nie chce... Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 PaR CoNDitioN 20.10.06, 09:04 moim zdaniem tu raczej sie "rozchodzi" o kwestie par condition, a nie o klotnie czy ladniejsze sa szczuple czy grubsze... wiadomo, ze de gustibus non est disputandum! dlaczego na wybiegach nie moglyby pracowac obok siebie dziewczyny o roznych rozmiarach? wtedy pokazy zblizylyby sie do rzeczywistosci Odpowiedz Link Zgłoś
apfel27 Re: przy kosci 19.10.06, 19:59 owszem jest szczupla. bo chyba mi nie powiesz, ze jest ta kobieta gruba? jest szczupla ale nie chuda. ja stopniuje to miej wiecej tak: anorektyczka, chuda, szczupla, przy kosci, gruba, otyla. ta jest szczupla, zgrabna kobieta. nie widze u niej nadmiaru ciala ani w tylku ani w biodrach. ma normalna dla kobiety budowe ciala. szczuple ramiona, plaski brzuch, normalne biodra i piersi. Odpowiedz Link Zgłoś
anias34 Re: przy kosci 24.10.06, 07:59 Apfel,zgadzam się w 100% z Toba. Jest to zgrabna,szczupła kkobieta. Nie ma nic gorszego niz wychudłe wieszaki .Zero kobiecosci.A noma jest zakompleksiona:-) Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: przy kosci 19.10.06, 16:21 też się zgadzam. przyznaję, że jest to dziewczyna nieco, eemmm, większa ode mnie, jeśli idzie o biust (wzdychhh) i uda, ale brzuch ma płaski, sylwetkę niezłą, powiedziałabym - normalna. Odpowiedz Link Zgłoś
ekler.ka Re: przy kosci 19.10.06, 18:37 push-up ma podnosic piersi do dekolotu,ale nie chodzi o to,zeby biust ze stanika wyplywal... Odpowiedz Link Zgłoś
noma69 Re: przy kosci 19.10.06, 16:18 hm to ja może mam początki anoreksji....bo dla mnie ona jest za gruba....Wieszakom mówie NiE!!!!!!Jestem za szczupłymi modelkami, nie chudymi ale tez nie przy kości.Ta kobieta nie ma figury modelki zobaczcie na jej nogii. Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: przy kosci 19.10.06, 16:24 ma normalne nogi. w dodatku nosi kostium, ktory uwydatnilby niedoskonalosci, a nie wylewa jej sie najmniejsza falda. Odpowiedz Link Zgłoś
ala1986 Re: przy kosci 19.10.06, 17:01 Fałda się nie wylewa bo kostium jest dobrze skrojony, dobrany rozmiarowo. To logiczne, przecież to nie zależy od naszej tuszy tylko od tego, czy mamy dobrze dobrane ciuchy. Ja też jestem za szczupłymi modelkami. W ogóle ideał kobiety to jak dla mnie figura wiotkiej nimfy, oczywiście bez przesaady ale szczupła na pewno, najlepiej o nieco słowiańskiej urodzie, naturalna ale zadbana (żadne solarium, tipsy, naturalistyczne zapędy - okropność). Ta modelka nie jest ani ładna, ani nie ma figury :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ala1986 zapomniałam! 19.10.06, 17:04 Zapomniałam dodać, że z małym biustem!!! Niedobrze mi się robi jak widze duże biusty. Przepraszam jeżeli którąś z Was uraziłam. Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: zapomniałam! 19.10.06, 17:11 hehhehe :) wątpię, chyba większości z nas tutaj nie zależy na tym, żeby innym kobietom podobały się ich piersi ;) a w ogóle to jest sprawa nie do rozstrzygnięcia. znowu będziemy sobie dyskutowały w nieskończoność o przewadze płaskich nad krągłymi lub odwrotnie. kanony urody się zmieniają i tyle. kilkadziesiąt lat temu kobieta mojej postury byłaby podejrzewana o galopujące suchoty ;) niemniej jako chudzielec w życiu nie nazwałabym pani na zdjęciu grubą... Odpowiedz Link Zgłoś
ala1986 Re: zapomniałam! 19.10.06, 17:21 Ja też jestem raczej chudzielcem. I też nie nazwałabym jej grubą. Jak dla mnie jest trochę więcej niż normalna :) A wcześniej napisałam tylko, że mój "ideał" urody kobiecej wygląda szczuplej... Odpowiedz Link Zgłoś
ivvette Re: zapomniałam! 19.10.06, 18:02 Zaliczam się do chudzielców/wieszaków i nie przejmuje się już tekstami typu "anorektyczka" ,"chudzielec" lub bardziej prostackie "Facet nie pies ,na kościach nie będzie lezał (!) ) . Wiem,że podobam się mężczyznom ,zawsze miałam powodzenie a ostatnio zauważyłam nawet ,ze kobiety na mnie spogladają ..no jakos tak dziwnie.Nawet mój maż to zauważył ,że chyba podobam się lesbijkom ,bo ich spojrzenia są jednoznaczne. Apeluję ,żebyśmy zakończyli tę walkę chude kontra "przy kości" . Ostatnio to staje się już męczące. Czytałyście maniofest pod patronatem Dove " Prawdziwe piekno "..Lekko już przesadzają. Są osoby /kobiety które są po prostu szczupłe, wrecz chude i jest to jedynie zasługa genów,dobrej przemiany materii ,napewno nie anoreksji. Jestem tego najlepszym przykładem. Ok -anoreksja ,głodzenie się ,nadmierne odchudzanie jest złe. Ale do chole...dajcie żyć chudzielcom z natury !i szczupłe kobiety zazwyczaj jesdnak się podobają ,pomijając teksty o tym ,że krągłości są bardziej apetyczne itp. Wracajac do tematu - ta modelka jest normalnie zbudowaną kobietą ,nie grubą ,taką średnią krajową;-) Pozdrawiam chude i te grubsze DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
shava Re: przy kosci 19.10.06, 22:30 ala1986 napisała: Ta modelka nie jes t ani ładna, ani > nie ma figury :/ To ja się nie będę wypowiadać,już mi cukier skoczył od czytania takich szmir. Odpowiedz Link Zgłoś
yia Re: przy kosci 19.10.06, 18:29 Nie podoba mi się ani jej twarz, ani figura - jest zbyt masywna. Niestety nieco bliżej mi do tej dziewczyny niż do standardowej modelki, ale jakoś nie czuję się przez to dowartościowana.:) Odpowiedz Link Zgłoś
k1k2 Re: przy kosci 19.10.06, 19:41 nic nie mam do takiej figury chociaz pani ma raczej drobna twarz i w zwiazku z tym calosc nie gra z drugiej strony - duzo kobiet o takiej tuszy wyglada po rozebraniu jednak inaczej, co widac na basenie, na plazy - walki, cellulit i te rzeczy :( Tak jak z tymi babkami z reklamy Dove - duze, ale proporcjonalne, z nieskazitelna skora, urokliwa twarza, ladnymi wlosami. Ale one TEZ NIE REPREZENTUJA "przecietnych" kobiet! Odpowiedz Link Zgłoś
ricemice Re: przy kosci 19.10.06, 19:59 no ciekawe, modelka mi się podoba, ma ładne ciało nie widze tam żadnych "fałd tłuszczu" jak to niektórzy piszą, chuda nie jest ale tak w sam raz podba mi się "normalność" tej dziewczyny, oby wiecej takich modelek i nie jest to kwestia mojego dowartościowywania się ale po prostu zdrowego rozsądku Odpowiedz Link Zgłoś
mirror43 Re: przy kosci 19.10.06, 20:06 Wlasnie sie zastanawiam jakie ona ma wymiary naprawde. Oko nam sie z wiekiem zmienia panienki;) Np. na kanony 20-latek juz 55 kg to duzo ;) Wtedy to przy kosci. Dla 40-latek to chyba rzadkosc. Wtedy to nie przy kosci ;) Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women Re: przy kosci 19.10.06, 22:37 Dziewczyna ma NORMALNA figure.Przy kosci bylaby za pare kg. ------------------------------------------------------- www.artspot.org.uk/JPEGs/Big/Autumn%20Leaves.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: przy kosci 19.10.06, 22:43 Jak sie napatrzy na bardzo wysokie i do tego potwornie chude modelki,to każda inna na wybiegu wydaje sie być gruba.Ta pani nie jest gruba,jest normalnej postury. Odpowiedz Link Zgłoś
koala_tralalala Re: przy kosci 19.10.06, 23:42 Zgadzam sie: dziewczyna na zdjeciu ma normalna sylwetke i ladne harmonijne ksztalty. Fascynuje mnie tylko ten biustonosz. Teraz taka bedzie moda? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: przy kosci 20.10.06, 02:31 zmylil mnie tytul tego watku - myslalam ze znowu cos o grubosci, a tu prosze szczupla, seksowna dziewczyna, ktora ma prawdziwe biodra i piersi, cialo idealne do tej sukienki Marylin Monroe co to tutaj powraca periodycznie jako hit sezonu; tak, aby ladnie wygladac w sukience, zwlaszcza sukience MM, trzeba miec taka wlasnie figure wiecej takich zdjec, przyjemnie popatrzec Odpowiedz Link Zgłoś
mojave Re: przy kosci 20.10.06, 07:55 jesli chodzi o ten stanik, to jest tak, że modelkom, zwłaszcza do zdjęć i reklam bielizny ubiera sie celowo nieco za małe staniki, bo biust ma się przez to optycznie wydawac taki pełny, wiekszy. Na wybiegach jest to rzadsze bo wiekszość modelek nie ma po prostu biustów i praktycznie każdy stanik jest za duży;) Ta pani ze zdjęcia to faktycznie nieczęsty widok na wybiegu, ale jestem pewna, że sesje do katalogów ma juz za sobą bo do zdjęć, zwłaszcza bielizny i kostiumów bardziej porządane sa dzieczyny o kobiecych ksztaltach, choc ona ma nieco za slabo wysportowaną sylwetkę, zwlaszcza brzuch nie najlepszy, ale od czego photoshop:) Odpowiedz Link Zgłoś
nadinka_nadinka Re: przy kosci 20.10.06, 08:31 fajna jest. nie widze tu nadmiaru ciala. chociaz, IMHO, karnacje ma za jasna. Odpowiedz Link Zgłoś
mojave Re: przy kosci 20.10.06, 08:33 według mnie ma normalny kolor skory, nie skażony solarium Odpowiedz Link Zgłoś
nadinka_nadinka Re: przy kosci 20.10.06, 09:00 kwestia gustu. mnie sie podobaja brunetki o ciemnej karnacji :-) Odpowiedz Link Zgłoś
radamant Jaka "przy kości"??? 20.10.06, 08:36 To piękna, seksowna, zgrabna dziewczyna. Gdzie tu macie wałki tłuszczu, gdzie obwisły biust czy brzuch??? Wychudzone, anorektyczne, niekobiece modelki sa lansowane przez gejowskich projektantów ( nie żebym coś miał do gejów ), którym z wiadomych względów nie podobają się kobiece ciała. Lansują więc chude chłopczyce bo bardziej pasują do ich wyobrażenia piękna. p.s. ciekawe tylko dlaczego w meskich rankingach na symbole seksu wygrywają niezmiennie J. Lo, Shakira, Beyonce, Monica Belucci?? Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: przy kosci 20.10.06, 08:39 ta pani wyglada jak rozmiar 40, czyli w swiecie zwyklych smiertelniczek, rozmar mieszczacy sie w normie :) ale oczywscie, w porownaniu z typowa modelka, jest monstrualnie gruba :D Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 Re: przy kosci 20.10.06, 09:26 w świecie zwykłych śmiertelniczek całkiem niewielki rozmiar :P to,że rozmiarówka często kończy się na 42 nie znaczy,że duuża część polskich kobiet nie jest jeszcze sporo bardziej przy kości :P Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: przy kosci 20.10.06, 10:58 problem z byciem przy kosci jest moim zdaniem nie tyle natury estetycznej (chociaz rzecz wzgledna co sie komu podoba), co zdrowotnej. tyle, ze ten problem zaczyna sie jeszcze pare rozmiarow wyzej niz 42 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
klymenystra Re: przy kosci 20.10.06, 17:07 ano moj nowy kostium kapielowy jest rozmiaru 42. i to tylko dlatego, ze biust mi nie w chodzil w 40 czy, tym bardziej 38. i co-o czym to swiadczy?no przeciesz nie o otylosci O.o Odpowiedz Link Zgłoś
zdanka1 Re: przy kosci 20.10.06, 17:14 nazwanie tej kobiety kobieta "przy kości" pokazuje do jakiego absurdu zawiodła nas kultura pod nazwą : 170 cm/45 kg/wieczne 20 lat Odpowiedz Link Zgłoś
clockwork.orange Re: przy kosci 20.10.06, 17:20 ale ta pani nie jest przy kości... bardzo zgrabne ciało, gdyby miała trochę większe wcięcie w talii, byłaby idealna Odpowiedz Link Zgłoś
karo_ka1 Re: przy kosci 23.10.06, 23:07 ona ma nawet niezłe wcięcie w talii... przyjrzyj się dobrze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
clockwork.orange Re: przy kosci 24.10.06, 13:47 wiem że ma. ale ja wolę jeszcze większe:) Odpowiedz Link Zgłoś
frigg Re: przy kosci 20.10.06, 17:35 co jakiś czas któryś projektant wpuszczana wybieg laskę powyżej 20 bmi, robi się ajwaj, baba znika, wracają szkieletory. Jak ktoś lubi nie ma sprawy, mi osobiście wystający mostek i obojczyki zakłócają odbiór kreacji, ale to kwestia gustu. Szkoda, że tak mało na wybiegach kobiet z krwi i kości, a jedynie tło- wieszak na dwóch nogach (jeżeli nogi to nie jest za duże słowo). Odpowiedz Link Zgłoś
bezzasadnie Re: przy kosci 20.10.06, 20:45 ale halo, gdzie ta kobieta jest przy kości? nawet obojczyki widać;). jaką straszną wodę nam media z mózgu jednak uczyniły, ładna i zadbana kobieta, a wywołuje takie reakcje. szok. ale fajnie, że zdjęcia można wstawiać:). Odpowiedz Link Zgłoś
frigg Re: przy kosci 20.10.06, 23:31 z nieco innej beczki, ale przykład dove, że też można :) www.joemonster.org/download.php?d_op=getit&lid=2803 Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze-gigi Re: przy kosci 23.10.06, 22:48 ale jak sie nazwywa ta modelka?? ktos wie?? i gdzie mozna zobaczyc wiecej jej zdjec? Odpowiedz Link Zgłoś
jeriomina Re: przy kosci 24.10.06, 12:25 mam w domu dwa kompy, na monitorze kazdego z nich ta pani wyglada inaczej, wiec musialabym ja zobaczyc na zywo, zeby ocenic. Odpowiedz Link Zgłoś